no to jak duzy to sie ciesz :D ...zwiedzalas leonowe gaworzenie-my mamy manie nizszosci i chudosci :lol: ..a juz ja,Arima i Alfik-to zawsze myslimy,ze nasze psy sa male i chude :lol: .chociaz ja sie wylamuje-mam sunie jedna swinke-ale w zyciu nie powiem,ze gruba,chociaz kazdy kto ja widzi tak mowi :o :lol: ...a dla mnie ona jest perfect i jeszcze bym ja utuczyla :evilbat: