Murka-ja sadze,ze Ty te pieniadze ulokujesz gdzie najbardziej potrzeba :D .Zdecyduj ktore psiska sa w najwiekszej potrzebie tutaj-i rozdziel kase-takie jest moje zdanie...i mysle,ze wiekszosci wplacajacych rowniez :oops: ..i jak tylko Kubus znajdzie sie w nowym domku-prosimy pieknie o relacje :P