panikujecie :lol: .czy gdzies sie polala krew??????????U mnie Dali czasem da porzadnie w kosc Kaji-zwlaszcza przy walce o glaskanki-i wyglada to strasznie-potffforny pisk i potffforny warkot :lol: ...ale blizn niet,oczy na swoim miejscu,uszy tez,dziur na ciele nie ma,krew sie nie leje-wiec wszystko ok :wink: