Jump to content
Dogomania

tanita

Members
  • Posts

    437
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tanita

  1. Gringul oszalał na punkcie [b]tajdzi[/b] i jej działeczki, generalnie mam wątpliwości, czy zauważyłby to, że właśnie topię się w Narwi 8) :evilbat: Kiedy chciałam z nim iśc na spacer on zabunkrował się przy furtce i piskał, żeby go natychmiast wpuścić z powrotem :wink: Gringulec wyrósł mi na teriera wspomagającego. Jest bardzo pomocny przy kopaniu grządek, przy rozpalaniu grilla a nawet przy oszczekiwaniu sąsiadów :lol: A [b]tajdzi[/b] powoli staje się moją idolką :D , to co ona wyczynia w kuchni to może się tylko przyśnić 8) [quote name='AGO'] A Szanowny Gringo don foksio nie widział przypadkiem Łatki??? Zawsze razem się szwędali (przynajmniej często), a ostatnio coś Łatki niet na naszym forum.[/quote] Z tego co wiem Łatka ma już nowego narzeczonego i to nawet zamiejscowego :lol:
  2. Nie wiem, czy Aza jest tego samego zdania ;) Najważniejsze, że obie wyglądają na zadowolone z tego drapnia języczka :wink:
  3. No same śliczności na tym zdjęciu :D
  4. Generalnie na szczęście miło popatrzeć, także Agnes Ty się tu nie leń tylko zdaj nam foto relacje ze szczęścia Twego :wink:
  5. tajdzi dobrze kombinujesz, tak trzymać 8)
  6. A ja u tajdzi oglądałam sesje zdjeciowe z Agnes i Azą i im więcej wina piłam tym bardziej mi się obie dziewczyny na "A" podobały :wink: 8) Agnes Ty wogóle żałuj, że Cie nie było, bo super atmosfera i jedzonko również :D . I wogóle tak się rozbestwiłam tymi fotkami, że mam postulat : więcej zdjęć, więcej zdjęć dawaj mi tu Agnes :evilbat: :lol:
  7. [quote name='tajdzi'][b]Tanita[/b], Gringo będzie wystawiany? Toż to ćwiczyć trzeba...W weekend próbowałyśmy biedaka ustawić...ale się nie dało :) Albo łebek na dole, albo nóżka w górze, albo dwie nóżki w górze - a już o pięknej postawie nie wspomnę... ;)[/quote] [b]tajdzi[/b] Ty mi tu nie zdradzaj publicznie niedoskonałości Gringulca, bo ja opowiem wszystkim historie pewnej wątróbki :lol: :evilbat:
  8. [quote name='Polnegrzyby']Ja już byłam w Łodzi bez Łatki uczyć się:) Wziełam w końcu aparat od taty, niedługo więcej zdjęć:)[/quote] He he ja też bez Gringula byłam w Nowym Dworze Maz na klubówce :evilbat: A na zdjęcia bardzo czekamy -na przykład ja i na pewno wielka fanka foksów [b]tajdzi[/b] co pyszne tiramisu robi :iloveyou: Trza tchnąć życie na foksy gładkie bo posucha :evilbat:
  9. [b]Polnegrzyby[/b] no nareszcie 8) Doczekaliśmy się foty Gringulowej siostry :wink: Łatka widzę, że podobnie jak braciszek terier kolankowy. To też taka pieszczocha?, bo mój łajdak tylko czeka na głaskanie a jak go zaniedbuje to przychodzi, pomarudzi, popatrzy się głęboko w oczy i odmów takiemu :evilbat: A będziesz ją wystawiać w Sopocie?, bo mnie nasza Pani Hania pilnuje żebym wystaw nie zaniedbała :oops: Pozdrofki :D
  10. [b]tajdzi[/b] dzięki za świetne zdjęcia Gringulca, za piękną działeczkę, pyszne tiramisu (tak, proszę panstwa miałam przyejmność chapnięcia tego skarbu :D ) i wspaniale spędzony czas. 8) Gringul sprawdził się nawet jako terier wodny i siedział na łodeczce jakby się w niej urodził, co prawda nie obronił nas przed nacierającym łabędziem ale za to zrobił to TZ tajdzi :wink: [b]pszym[/b] foty w plenerze zajefajne 8) , jakby się to widziało na żywo [b]AGO[/b] żyecznia zdrowia dla Miluchy, nie tak łatwo rozłożyć teriera :evilbat: Foksy górą :fadein:
  11. [quote name='Basenji']Tanita, daj głos! :lol: zdrówko[/quote] Dziś spotkałam psiaka raz jeszcze i od razu, żeby nie zapomnieć przydybałam właściciela o nazwę hodowli 8) Uwaga: Stella Nova :)
  12. [quote name='tajdzi']I Gringa i Łatki nadal nie ma :([/quote] :oops: bom dawno zdjęć nie pstrykała, ale może coś mi się uda uwiecznić niebawem bo mam pewne plany spacerowe 8)
  13. [quote name='Fuka']Biedroneczki są w kropeczki :lol: Biedronka okazała sie dzisiaj najlepiej kicającym :oops: foxem na ringu i wzieła rasę :angel: :drinking:[/quote] No to gratulacje :drinka: :popcorn: za wszystkie 4 łapy na ringu :wink:
  14. [quote name='Ali26762']13 lat temu pojechałam kupić owczarka niemieckiego i wróciłam z terierem. Walijskim. Czy mówiłam już, że TYLKO walijczyka widzę u swojego boku w przyszłości? Nie? To właśnie mówię. :D[/quote] [b]Ali[/b] witamy na forum :) Twoja historia przypomina mi moją, bo ja również przez 13 lat miałam teriera i nie wyobrażam siobie innego psa, dlatego mam już 5 - miesięcznego sceniaka 8) I ja również 13 lat temu pojechałam kupować Gordona setera a wróciłam z foksem :evilbat: Treiery to psy bardzo aktywne, wciągające właściciela w swoje życie i wymagjące od niego włączenie się w tą aktywność, stowrzenia wspólnego świata, odpłacając ogromnym oddaniem i takim specyficznym rodzajem przyjażni :wink: [/i]
  15. [quote name='Asiaczek']Czyli trzymasz rękę na pulsie? Pzdr.[/quote] Jak tylko będe wiedzieć coś więcej to dam głos :wink:
  16. Teriery to po prostu psy o mocnych charakterach, pełne życia i odważne aż do przesady, ale z reguły bardzo przyjacielskie w stosunku do ludzi. Wymagają konsekwencji i uwagi - muszą szanować człowieka, i całe swoje stado. Może niech właściciele poczytaja jakieś książki o szkoleniu i wychowaniu psów, ja wiem, że to tylko teoria i czasem wydaje się śmieszna, ale naprawdę skutkuje - tylko nie można się poddawać. A w jakim wieku jest psiak?
  17. [quote name='Asiaczek']Nie zapominaj o nas i o naszej ciekawości, co to za psiak. Bardzo prosimy. Pzdr.[/quote] Oczywiście, tym bardziej, że ja też jestem bardzo ciekawa pieska :D Mieliśmy się nawet umawiać z właścicielem na wspólne spacery :wink:
  18. [quote name='Basenji']A gdzie dokładniej to miało miejsce? Zdrówko[/quote] W Warszawie, na Jelonkach 8) Od tamtej pory psiaka nie zoczyłam, ale może pogoda nieodpowiednia na dłuższe spacery, bo przymrozki :evilbat:
  19. [b]tajdzi[/b] masz PW 8) A [b]Petra[/b] ma fotki z wystawy i trza ją zmolestować, żeby wstawiła :D
  20. [quote name='pszym']Zaraz, zaraz... To ja nic nie wiem... Nie poznaliśmy się chyba w końcu??? Ale jazda, muszę wyłowić z pamięci wszystkie twarze... Chyba, że nie pamiętam bo byłem tak zakręcony jak to na wystawie. Ja się zawsze denerwuję strasznie... :o[/quote] [b]pszym[/b] nie musisz się mawrtwić o poziom swojego zakręcenia i pamięci , bo się nie poznaliśmy :oops: , tzn. my Cię rozpoznałyśmy i robiłyśmy podchody do Rolka :wink: , a Tobie nie chciałyśmy przeszkadzać :roll: .
  21. [quote name='tajdzi'][quote name='Fuka'][b]Tanita, Petra[/b], a ja sie chcialam dowiedziec gdzie wyscie znikneły ...:([/quote] Ja też bym chciała to wiedzieć Ostatnio mało was :([/quote] Ekhmm... :oops: Zacznę od kilku słów wyjaśnienia odnośnie wystawy :wink: :evilbat: To była dla mnie pierwsza tego typu impreza i mimo to, że pojechałam tam sama bez Gringulca to byłam strasznie przejęta. Zresztą obie z [b]Petrą[/b] byłyśmy... Dlatego też odważyłam się zagadać tylko do [b]Fuki[/b] a do reszty jakoś śmiałości nie miałam 8) . Nie chciałam przeszkadzać, bo wszyscy byli bardzo podekscytowani :D . Generalnie z [b]Petrą[/b] zachowywałyśmy się jak cichy fan-club [b]pszyma[/b] i snułyśmy się za nim i za Rolkiem jak cienie jakieś :wink: . Bo oczywiście najbardziej nas grzały gładkie foksy. Na marginesie dodam, że udało mi się zobaczyć ojca Gringulca i pogadałam sobie tysh z jego właścicielami. No i widziałam sporo Dogomaniaków i ich piechów 8) , obiecuje, że następnym razem zagadam :fadein: Bardzo nam się podobało A wczoraj Gringulec skończył 5 miechów, chłopisko się z niego robi, nie ma co :wink:
  22. Jak tylko zobaczyłam psiaka to od razu pomyślałam o Twojej hodowli - oto moc Dogomanii :lol: :wink: Szczeniak jest tuż po kwarantannie, ale z wrażenie nie zapytałam skąd jest - spróbuje to nadrobić, chociaż z rozmowy z właścicielem wywnioskowałam, że on sam też zagląda na dogo, bo nawet cytował mi wypowiedzi o basenji z naszego forum. Nie wiem tylko czy w charakterze gościa czy użytkownika. Poza wszytskim pies niesamowity, kilka razy położył mojego Gringulca na łopatki :evilbat: :lol:
  23. Witam, Permanentnie przesiaduje na pozostałych terierach z racji posiadania foksa, ale zajrzałam tutaj, zeby się z Wami podzielić wydarzeniami dzisiejszego wieczornego spaceru 8) . Otoż pod moim blokiem spotkałam młodziutkiego basenji. Od tygodnia wychodzi na dwór dopiero i jest fajowskim maluchem, a ja jestem w szoku, że tak rzadka rasa zwitała na moje osiedle :D . Psiaki bawiły się super a z tego co wiem maja podobne temperamenty i poziom odwagi :evilbat: :wink: Zatem mam nadzieje, że mój Gringulec nabył dziś nowego kumpla do harców :wink: Pozdro
  24. [quote name='Polnegrzyby']Jakiego pająka? Czy ktoś was jeździ na wakacje nad polskie morze?:)[/quote] [b]Polnegrzyby[/b] pająk wygląda tak: [img]http://img36.exs.cx/img36/9159/pa5gn.jpg[/img] i Gringul ma na jego punkcie nielekkiego hopla bo pająk ten wydaje takie pochlipywanie jak się nim potrząsa :evilbat: A gdzie zdjęcia siostry Gringa?? - ja nalegam :D Nad polskie morze jeżdze, ale nie wiem czy będe tam tłukła się z Gringiem, bo ale nigdy nie wiadomo :wink: Gringo miał wczoraj spotkanie z Łatka - niestery zdjęć nie ma, bo ja zapomniałam aparatu, a Petrze padły baterie 0X W każdym razie uwierzcie na słowo, że bawiły się przednio i zażyłość między nimi coraz większa 8) Pozdrawiam w piękny dzień i do zobaczenia jutro na wystawie :lol:
  25. [quote name='aga_ostaszewska']już jest przygotowany :wink: Tylko jeszcze sprawdze o której startuje i skąd PKS lub pociąg i... będę glośno wszystkich dopingowała![/quote] To będziemy dopingować razem :D 8)
×
×
  • Create New...