-
Posts
437 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tanita
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='Fuka'][b]Będę w starym dresie :evilbat: [/b][/quote] z dekoltem? :evilbat: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='Fuka'] ale skonczy sie tak, że z Torwaru zawioza mnie prosto do Tworek 8) [/b][/quote] Z Tworek będziesz miała już bardzo blisko do Łatulca :lol: :evilbat: -
[quote name='Malcharek Maria']A jak u nich z posłuszeństwem?[/quote] [quote name='Ludek']Ja ostatnio miałam okazję zapoznac sie z gładkim foksiem i słuchał sie jeszcze mniej niż Milo 8) .[/quote] Hmm :evilbat: Wydaje mi się, że foksy gładkie przez większość swojego życia przebywają w odmiennym stanie świadomości, gdzie słowo posłuszeństwo ma nowy, odkrywczy wymiar :wink: "Posłuszeństwo" w wykonaniu mojego poprzedniego foksteriera polegało na jak najszybszym zniknięciu mi z pola widzenia, zostawaniu w tyle i kiedy się odwracałam psa już nie było,lub wyrywaniu do przodu z prędkością światła, ciągłych bijatykach i innych wesołych atrakcjach. Jednak wszystko rekompensowała mi jego wesołość i serdeczność w stosunku do ludzia a poza wszystkim ten łobuz z blizną na bliźnie był niezwykłej wprost łagodności i nigdy nawet nie warknął na człowieka. Teraz mój nowy sczzenior ma 4,5 miesiąca i jak na razie słucha się ładnie, przybiega do mnie nawet wtedy gdy bawi się z psami. Ale nie jest to miarodajna opinia bo po pierwsze okres buntu mamy przed soba a po drugie szkolenie odbywało się za pomocą smakołyków a to straszny łakomczuch jest. 8)
-
[quote name='Malcharek Maria']No i masz "babo placek" - znowu lapsus :oops[/quote] [b]MM[/b] nic nie szkodzi, w końcu nie dopisałam, że mam foksa :wink: Ja i tak uważam, że poziom świadomości co do ras w społeczeństwie się podniósł, bo z moim poprzednim foksikiem co krok słyszałam :" o jaki ładny kundelek"., albo:" o to duży pies z niego wyrośnie bo ma długie nogi". Natomiast jak spaceruje z Gringulcem to już ludzie kojarzą go jako teriera a co do rodzaju to przecież w końcu drobny szczegół jest 8) . Oczywiście najczęstszym porównaniem jest :"Ooo piesek z Maski" i ja już nawet nie prsotuje, że to nie był foks :evilbat:
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
Dzisiaj na spacerze Gringulcowi wypadły dwa zęby więc choopak coraz bardziej dorasta, pozatym coraz bardziej pewnie paraduje przed psami, więc chyba powoli kończy okres dziecięcy :wink: :evilbat: Teraz wymęczony harcami z gromada różnej maści piechów śpi jak zabity 8) -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[b]tajdzi[/b] obiecuje, że wkrótce :D [size=1]zgadamy się na GG, ale dzisiaj ono mi padło i dostać się nie mogę :-? [/size] A Gringo wygląda teraz tak: [img]http://www.album.com.pl/s45632KoLa/124291.jpg[/img] -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
Na śniadaniu byliśmy u Babci w Sulejówku i Gringo miał okazje spróbować wielu rzeczy po raz pierwszy w zyciu. Pierwszy spacer w lesie, pierwsze bieganie wzdłuż ogrodzenia z psem po drugiej stronie, pierwszy kawałek ciasta, bo babcia powiedziała, że są święta i pies musi też mieć coś z tego :wink: A oto Gringo i las wyrywamy korzenie: [img]http://img9.exs.cx/img9/2786/25rb.jpg[/img] szukamy: [img]http://img202.exs.cx/img202/3782/97fu.jpg[/img] kopiemy ( w końcu terier no nie? :evilbat: ) [img]http://img130.exs.cx/img130/5381/82kz.jpg[/img] Se stoimy [img]http://www.album.com.pl/s45632KoLa/124278.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/s45632KoLa/124279.jpg[/img] -
Pierwszy spacer w lesie w życiu Gringulca :evilbat: [img]http://img183.exs.cx/img183/9240/las3az.jpg[/img] Reszta na foksie 8)
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
Witam, Spóżnione ale bardzo mocne życzenia na te ważne i piekne święta, żeby Nam wszystkim dobrze się wiodło i szczęście Nas nie opuszczało :) Widzę, że fotek przybyło i fajnie je się ogląda. Piechy super [b]pszym[/b] świetnie się prezentujesz jako pastuszek 8) [b]AGO[/b] Milo widzę rozbisurmaniony i zachwycony spacerami i wypoczynem a we wdzianku mu zajefajnie :wink: [b]Petra[/b] o Łatce nic nie muszę mówić, bo wiesz, żem w niej po uszy zakochana 8) [b]tajdzi[/b] Ty jako naczelny fan foksów na tym forum myślę, że możesz wkładać fotki jakie tylko chcesz a świateczna Lonia jest mile widziana :D A ja zaraz wstawię foty Gringulca :evilbat: [b]Gloria[/b] może Ty też coś wrzucisz? 8) -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='tajdzi']Łóżeczko mam nadzieję zostawiłaś rozeslane? 8) :lol:[/quote] Żadne takie :wink: , jak dotąd wykazuje się żelazną konsekwencja i Gringo spędza noce w swoim posłaniu, co prawda w ciągu dnia maltertuje je strasznie, jakby się mścił :lol: :evilbat: I posłanie wygląda już tak [img]http://img200.exs.cx/img200/8056/50nw.jpg[/img] -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
Łatka śpi, foksy śpią a Gringo już był na dwóch spacerkach 8) [img]http://img161.exs.cx/img161/40/spacer0rh.jpg[/img] [img]http://img139.exs.cx/img139/801/25vs.jpg[/img] -
Z moim poprzednim foksem bardzo często jezdziłam do mojej babci gdzie były duże leśne przestrzenie i dzięki temu wielogodzinne spacery to obowiązkowo brałam buteleczkę i miskę aby wodę nalać. Nauczyła mnie tego moja babcia która na każdy leśny spacer z Korkiem nie dość, że brała wodę to jeszcze i suchy pokarm coby piesek swe nadwątlone siły zregenerował. Zawsze mnie to rozbrajało, ale muszę powiedzieć, że Korek był zachwycony i mimo, że ogólnie był niejadkiem to na takich spacerach wcinał aż sie kurzyło. Pamiętam za to, że raz Korek o mało co nie zemdlał, kiedy nie miał się czego napić w upał a długo był na dworzu i jak na złość, zapomniałam tej wody :evilbat: .
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
To ja do kompletu daję Gringa w pozycji proszalno-błagalnej :wink: [img]http://www.album.com.pl/s45632KoLa/123743.jpg[/img] -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='tajdzi']Ale jakby Milusiowy pycho umazać węglem - byli by nie do odróżnienia (bez wdawania się w jakieś szczegóły ;))[/quote] No nie? Nawet kuchnie podobne :wink: [quote name='tajdzi'][b]Tanita,[/b]a gdzie ta sesja pająkowo-Gringulcowa ??;)[/quote] Mam Gringa w plenerze, dziś może jeszcze coś dorobię i napewno wrzucę przed świętami 8) :evilbat: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[img]http://www.album.com.pl/s45632KoLa/123639.jpg[/img] [img]http://img111.exs.cx/img111/8435/blagam9kj.jpg[/img] Widzę, że brat z siostrą sztuczki mają podobne :wink: Każdy sposób dobry byleby coś skapneło :evilbat: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='tajdzi']..Tanita, jak tam Gringulec i jego pająk?[/quote] Widzę, że tajdzi zawsze na posterunku :wink: Baterie mi się w aparacie ładują, pająk wisi nad kompem a zdjęcia spróbuje dziś zrobić w plenerze 8) [quote name='tajdzi']A pogoda taka iście zdjeciowa ;)[/quote] W sam raz na spacer nie? :wink: 8) :evilbat: [/b] -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[b]AGO[/b] więcej fotek więcej 8) . Milo widzę jest panem i władcą kanapy i jaki ma fajny kocyk w zeberkę. A z zasypianiem w pozycji siedzącej to klasyka gatunku w wykonaniu foksów, bo przecież one nie mogą niczego przegapić :wink: [b]Gloria[/b] witamy na forum, oby nas było jak najwięcej, bo foksów tu jak na lekarstwo. Co do fotek to tu masz wszytsko wyjaśnione: [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=15516[/url] -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[b]Ago[/b] no to już Ci nie przepuścimy, fotki muszą być, bo Miluchno pewnie też rośnie jak na drożdzach 8) [b]Petra[/b] ja też bym to chętnie odwlekła w czasie bo Gringo straci towarzyszkę zabaw na pewien czas, a dni coraz cieplejsze i dłuższe. :D -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
U Nas dziś pięknie 8) Słoneczko i takie wiosenne niebo. Gringo był już na spacerku, zjadł michę na śniadanie i słodko śpi a ja muszę do pracy :-? Miłego dnia terierowcy :D -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[b]Petra[/b] jaka piękna, zziajana Łatulka :D 8) Nie pokaże Gringulcowi bo mi się zapłacze z tęsknoty :wink: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='tajdzi']No i znowu mamy poniedziałek... Może jakieś ładne zdjęcie na polepszenie poniedziałkowej depresji?:)[/quote] [b]tajdzi[/b] wiem, ze [b]Petra[/b] dziś nafociła Łatulca w plenerze, więc pewnie niebawem wrzuci :wink: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[b]Pszymy[/b] wielkie gratulacje z okazji Championatu, mam nadzieje, że jak już wiosna nastanie to spotkamy sie z piesami na obiecanym spacerze i osobiście Wam pogratuluje 8)