Bardzo ładnie się prezentuje, tylko jakaś baba mu w kadr weszła :-)
A czy on według Ciebie przytył choć trochę? Mnie się wydaje że 25 kg dla takiego psa to za mało, wg mnie to on z 30 powinien minimalnie ważyć.
a jaka karmę z royala znalazłam
ROYAL CANIN MAXI JUNIOR ACTIVE 15kg ale nie wiem czy to dla niego dobre?
[quote name='ronja']no właśnie nie byłam pewna czy mam pobierac - trochę mi się miesza ostatnio, Wiśni mocz też mam zlapać.
Bartek pytał wczoraj o karmę Hugo. weci nie widzą przeciwwskazań do zmiany karmy. może na próbę zamówić mu jakiegoś
, ja mu wymieszam z intestinalem i zobaczymy. póki co, kupy są wzorowe;)[/QUOTE]
jak to w życiu, wszyscy sie na poczatku interesują a potem zostaje tylko grono wiernych fanów. No ale już się do tego po paru latach działalności przyzwyczaiłam:-)
Lampo zawiezie moja znajoma, mam nadzieję, że nic się nie zmieni.
Dziękuję bardzo:-). Wydaje mi sie, że Bodzio jest duzo niższy niz Inari.
[quote name='Lulka']asiaf1 - zostawiłam 2 ubranka (jedno jest wsciekle zołto-czerwone ale chyba grubsze niz to szaro-niebieskie), ale nie wiem czy nie beda za duze jednak, bo zakładałam na Bodzia i na nim wisiało. czekam na mniejsze wiec jakby co to dorzuce mniejsze jeszcze.[/QUOTE]
mam worek karmy -nie jest najlepsza ale może by dać go temu panu co ma tyle psiaków.
[B]Lulka [/B]czy jak będe odbierac ubranko dla Inari to mogę zostawić worek u Iwony?
u Iwony w Jabłonnie rozumiem? dzięki Lulka:-)
[quote name='Lulka']wybrałam szaro-niebieskie;-)
mam nadzieje, ze bedzie dobre, problem jest taki ze nie ma regulacji na piersi, no ale jak się nie przymierzy to nie będzie wiadomo.
Zostawię je jutro u Iwony to Asia sobie odbierze.[/QUOTE]
Nie wiem jakie badania mu zrobić, biochemia i morfologia wyszły dobrze, trzustka z krwi też, był odrobaczany nie pamiętam czy miał robiona tarczycę ale Prosiłam Martę, żeby jeszcze raz wet pobrał mu krew i zbadał też tarczycę.
Miałam telefon od Pana z Poznania, któremu odszedł 14 letni pekińczyk w sprawie mojego psiaka w tym typie (znalzał już dom).
Pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne. Może Pan zainteresuje się Zyziem.