dziekuje :lol:
Przypadkiem dzisiaj weszlam na [URL="http://www.eurodog.at/meldestatistik.html"]http://www.eurodog.at/meldestatistik.html[/URL] , ale to na statystyki z europejskiej nie wyglada, jest malo psow i bardziej wyglada to mi na statystyki z Oberwartu, szczegolnie ze w kingach sa psy w tych klasach co zglaszalam :evil_lol: