Na Walnym Zgromadzeniu Związku Kynologicznego Oddziału w Białymstoku zostały ogłoszone wyniki rankingu wystawowego na [B]"Najpiękniejszego Psa Podlasia 2005"[/B]. Z wręczenia nagród wróciliśmy z pięknymi pucharami, za osiągnięcia naszych psów: [B]Leos Gold Vanka - I miejsc[/B]e w kategorii juniorów i VI miejsce w kategorii seniorów, [B]Vidor - II miejsce[/B] w kategorii juniorów, [B]Fela - III [/B]miejsce w kategorii juniorów, [B]Fellis - IV[/B] miejsce kategorii juniorów, [B]Mandy - V miejsce[/B] w kategorii juniorów, [B]Gabi - VII miejsce[/B] w kategorii seniorów. Pełne wyniki rankingu wystawowego dostępne są na stronach Związku Kynologicznego Oddziału w Białymstoku
[IMG]http://www.spaniel.pl/images/ranking/ranking%20042.jpg[/IMG]