[quote name='dorotak']W każdym razie na fotce do której link podała Ka-Vanga, tej na której jest Lambik, może zauważyłam to, czego szukałam. Lambik jest według mnie zrobiony perfekcyjnie, natomiast jego konkurent strasznie "świeci" golizną...[/quote]
dorotak - dzięki za komplement :D
Ta golizna to nie skutek trymowania, większość białych sznaucerów, szczególnie tych z polskim pochodzeniem, ma bardzo rzadki cienki włos i dlatego widać prześwitującą skórę
Lambiś ma gruby i gęsty włos, na szczęście :D