-
Posts
3598 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jostra
-
Nie pamiętam buldoga, tylko orsini i mojego TZ-ta :lol: oraz błoto błoto i błoto 0X
-
Mały biały sznaucer? Mój TZ z nim, a raczej z nią szedł, a ja przed nim z czarnym
-
[quote name='orsini']kroliku:))ja tam nic nie pamietam:))poza blotem i deszczem:)))))))))))))))))))))))))[/quote] he he mam to samo :evilbat:
-
Dopiero wróciłam po Słowackich wojażach - bardzo udanych :D zresztą Dzięki temu sprawdziłam część drogi do Szilvasvarad tj. Rzeszow-Barwinek-Presov - jechało się bardzo fajnie i szybko :P, już po remontach [b]Sajko[/b] już odpisałam :D
-
Gratulacje dla wszystkich zwycięzców :D Moje pieski dały z siebie wszystko: UNISON Rezlark - CAC, Najlepszy Pies w Rasie, Zwyc. Rasy, Zwycięzca Słowacji ICEFLOWER - CAC, Najlepsza Suka w Rasie, Zwyc. Rasy, Zwycięzca Słowacji LAMBORGHINI Svarcava - CAC, Najlepszy Pies w Rasie, Zwycięzca Słowacji
-
Uffff Powróciłam I ogłaszam wszem i wobec: UNISON Rezlark - CAC, Najlepszy Pies w Rasie, Zwyc. Rasy, Zwycięzca Słowacji ICEFLOWER - CAC, Najlepsza Suka w Rasie, Zwyc. Rasy, Zwycięzca Słowacji LAMBORGHINI Svarcava - CAC, Najlepszy Pies w Rasie, Zwycięzca Słowacji - Zwycięstwo Rasy musiał oddac Iceflower, bo jest gentelmanem :P Gratuluję wszystkim zwycięzcom Justa - spóżnione życzenia - 100 LAT A teraz idę odpoczywać
-
Ona tak napewno myśli :evilbat: A teraz jadę na Słowację, trzymajcie kciuki :kciuki:
-
Macie kilka dni luzu, ale jak orsini wróci z BB i to przeczyta to będziecie musieli się szybko ewakuować :P :evilbat:
-
[quote name='gruca']Nie dostałam potwierdzenia i nie wiem jaki jest adres miejsca wystawy.Kogoś kto zna bardzo proszę o napisanie.W ubiegłym roku byłam na terenie z basenami ale nie ja prowadziłam i za bardzo się nie przyglądałam.[/quote] Z tego co znalazlam w necie to wlasnie ten teren z basenami Stiavnicky to dzielnica BB Ja jadę już jutro, mam super nocleg i krótkie wakacje :D
-
Mam potwierdzenie Hurrrrra ! Ale do Banskiej muszę jechać na pałę :(
-
[quote name='caterina1']A co powiecie na to ze pies który wogle nie chce biegać,zero temperamentu i wygrywa.Jak to ocenicie ?[/quote] Na klubówce sznaucerów wygrał pies, który był ciągnięty po ringu!!! Ale wystawiająca była tej samej narodowości co sędzia. 0X
-
dziecko ... ba! A tyle biednych piesków w schroniskach :evilbat:
-
[quote name='malawaszka'] buuhahaha jeszcze w to wierzysz??? :lol:[/quote] :lol: :mdrmed: :cunao:
-
[quote name='orsini']nie wiem???do piachu niedlugo???[/quote] Nie, raczej pójdziemy w odstawkę, wymiana na cielęcinkę, nie? :evilbat:
-
[quote name='malawaszka'][quote name='jostra'][quote name='Magda&Egri'] Stare też mogą być chude :lol:[/quote] Np ja :D - nie chwaląc się :oops: Tylko, że stare i chude chyba oznacza żylaste :evilbat:[/quote] hahahha Jostra jesteś żylasta??? :o :lol:[/quote] Koścista i żylasta, nie? Jak kupisz mięso ze starego wołu to jest twarde i żylaste - to tak jak ja :P Dlatego ludzie wolą cielęcinkę :lol: :lol: :lol: Widzicie co nam grozi, stare rury??? :evilbat: :evilbat:
-
[quote name='Magda&Egri'] Stare też mogą być chude :lol:[/quote] Np ja :D - nie chwaląc się :oops: Tylko, że stare i chude chyba oznacza żylaste :evilbat:
-
[quote name='Janosik']A pan Boryczko niestety miałam przyjemność :evil: na klubówce w Łodzi. Siedział i bezdotykowo oceniał szczeniaki :lol: :lol:[/quote] Miałam to samo, chyba w Krosnie, o ile mnie pamięć nie myli Pan sędzie oceniał na siedząco. Przegralismy porównanie z duuuuuuuuużo gorszym psem, bo stanęliśmy sobie za daleko, a nie wiedzielismy, że pan sędzia niedowidzi Wygrał ten, którego pan sędzia był w stanie zobaczyć :evilbat:
-
Ale my som stare rury :wink: :evilbat: he he
-
To może nas pouczysz, za moich czasów nie było takiego przedmiotu :roll:
-
Jakby to przeczytała Twoja żona :snipersm: :2gunfire: :chainsaw: :flaming: :flaming: :jumpie:
-
[quote name='Sajko']"Moje autko"- to jak w końcu się zbieramy? Kto gdzie będzie, czy nadal będzie czy zmienił zdanie i jak bierzecie klatki i stoły- podeślijcie mi wymiary orientacyjne, to się przymierzę, czy się zmieścimy...[/quote] Ja jadę z 2 małymi sztukami :P + transporter składany 400 + stół składany 80x50 + jakaś torba sportowa z rzeczami (obiecuje, że będzie mała) Jak się okaże za dużo to u mnie zrobimy selekcję :evilbat: Ja mam pytanie czy nocujecie u mnie w poniedziałek, bo muszę się wcześniej przygotować ;) tzn. zakupić smalec dla orsini :lol:
-
Ja niestety wchodzę z samego rana :(
-
To chyba zależy skąd jedziesz ;) Ode mnie jest 350 km
-
Onet ma złe informacje!!! :evilbat: :P Na stronie meteo.sk piszą, że ma być 12 stopni i lekkie zachmurzenie - oni nie mogą się mylić ;)
-
Się mi zdublowało, sorki :P