Jump to content
Dogomania

asiuniap

Members
  • Posts

    2191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiuniap

  1. A nie można go leczyć?Jakieś witaminy, nie wiem antybiotyki, sterydy?
  2. To jednak dzieci dały mamuni odpocząć trochę, skoro takiej energii nabrała :lol:
  3. Nie zgadzam się! Odpocząć! Rexio już dość sadełka uzbierał, lekki post przed świętami akurat. :nono:
  4. Hm :( Priva nie dostałam.
  5. Nie jestem tam codziennie, choć się staram :wink: . Kiedyś pytałam, powiedziano mi, że tylko osoba na którą jest pies może dostać. No nic, spróbuję zapytać jeszcze raz. Czasami współpraca z nimi idzie bardzo opornie...
  6. A co się stało XwegaX? Możesz napisać?
  7. Lavinia, a co z jego dokumentacją? Znależli w końcu?
  8. Sorki, że tak późno. Dziś między godz. 0:00 a 3:00 będą prowadzone w 1 programie polskiego radia nocne Polaków rozmowy z ludźmi z Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. Kto nie będzie mógł spac oraz nocne marki zaprasza się do rozmów telefonicznych, coby nasze dzielne kobity z Anioła się nie pospały przed mikrofonem. Ja nie wiem czy się zdecyduję na rozmowę... bom wstydliwa :oops:
  9. Asiaf1 była dziś z p. Grażynką w klinice. Oskarek wyniki krwi ma [color=red][size=6][b]rewelacyjne [/b][/size][/color] Ta wielka rana zaczęła się zabliźniać na brzegach, niestety w środku jest rozwalona, w związku z tym Oskarek dostał jakiś inny preparat na gojenie. Ponieważ krew jest super, Asia zdecydowała odejść od karmy dla nerkowców na rzecz karmy z jagnięciną :lol: To chłopak będzie miał teraz wyżerkę. Z kręgosłupem już nic się nie zrobi, będzie taki lekko wygięty.
  10. Filemon przeczuwa, że w niedalekiej przyszłości nabawi się kataru :lol:
  11. Jaki on pikny! :iloveyou: A jaki tłusty :eek:
  12. Nono tyle kasiory. Może chłopak zacznie grać na giełdzie (podatek mają zlikwidować) :wink:
  13. Nie no kobiety, jestem zdegustowana. To po co ja kupiłam zmywarkę??? :lol:
  14. Azzie, mam takie samo zdanie. Jeśli znajdzie się dom, Lisek powinien w nim zamieszkać!
  15. Dzięki Ela za priva. Najfajniejsze :cunao: są te pospuszczane ogony z kanapy.
  16. Nie pomogę Ci w powiększaniu, aczkolwiek chciałam zobaczyć tych leniwców z bliska 8) Ja kpatrzę na te obrazki zaraz szukam wzrokiem kanapy... zaraźliwe :wink:
  17. Nie zgadzam się!!!!! Takie wyznania beze mnie???? [b]Ja też Was koffffam[/b]. W związku z tym - żądam :lol: - vice versa!!! :iloveyou:
  18. [quote name='asiaf1']Ale będziesz musiała przywieść jakieś smakołyki, żeby zadośćuczynić Oskarkowi :lol:[/quote] Cioteczko Asiu, całą torbę mu przywiozę. Ale żebym nie dostała później od cioteczki opr, że go brzuszek rozbolał :wink:
  19. Oskaruśku, wybaczysz ciotce, że nie odwiedzi Cię w ciągu najbliższego tygodnia???
  20. Może zapodaj ten wątek na grupie dyskusyjnej plhttp://usenet.gazeta.pl/usenet/0,48200.html?group=pl.soc.prawo.soc.prawo? Tam są prawnicy, którzy dobrze radzą. Najlepiej, żebyś przekopiował swój pierwszy post, bo podanie jedynie linka do dogo może pozostać bez oddźwięku.
  21. Ja spróbuję być u niego w przyszłym tygodniu. Jak będę wiedzieć konkretnie kiedy, dam znać, może akurat któraś z cioć będzie mogła pojechać ze mną.
  22. Ty Ela to masz szczęście 8) Tyyyle miłości wokól siebie i na dodatek w łóżku też!!! :D
×
×
  • Create New...