Asiaf1 była dziś z p. Grażynką w klinice. Oskarek wyniki krwi ma [color=red][size=6][b]rewelacyjne [/b][/size][/color] Ta wielka rana zaczęła się zabliźniać na brzegach, niestety w środku jest rozwalona, w związku z tym Oskarek dostał jakiś inny preparat na gojenie. Ponieważ krew jest super, Asia zdecydowała odejść od karmy dla nerkowców na rzecz karmy z jagnięciną :lol: To chłopak będzie miał teraz wyżerkę. Z kręgosłupem już nic się nie zrobi, będzie taki lekko wygięty.