Jump to content
Dogomania

asiuniap

Members
  • Posts

    2191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiuniap

  1. :shake: Miała być książeczka :mad: Chipa ma :multi: A jak startuje do kota, pozytywnie czy niezabałdzo ?:grab:
  2. Masz mu zawieźć też całuski od ciotki :loveu:
  3. Cieszę się. A rozwolnienia nie ma już? I jak z innymi psami się dogaduje, dalej się ich boi czy już jest lepiej? Potrzebuję odp. na te pytania ;) Doddy sprawdź w książeczce, czy był szczepiony na wściekliznę? Miał być. Aha, kaszle jeszcze?
  4. Wiktor do góry. Co słyyyyyychaaaaaaać u nieeeeego?
  5. [quote name='elawiskaZnikam z tego forum.[/quote'] Nie wierzę. Chcesz mieć mnie na sumieniu???
  6. Trzymamy wszystko co mamy... Mój Nikodem też miał nosówke, wyszedł z tego, mała też musi wyjść!!!
  7. Jak tam Wiktorek się sprawuje??? Witaj shreki. Cieszę się, że się zalogowałaś :lol:
  8. Łojeżu zdjęcie mi się nie otwiera :sadCyber: . Mniemam, że leży na nim pod kołderką i na podusi
  9. Elu, nie będę tu pisaćjak mi przykro itd :cry: :cry: :cry: Jakąkolwiek decyzję podejmiesz, będę z Tobą. A co dolega Franusiowi?
  10. Legion zamorduję :morning: Choc wczoraj przeżyłam chwilę grozy, jak Alina jadąc samochodem zaczęła mi go opisywać, że taki malutki :shocked!: chudziutki, ale na szczęśćie jej TZ zaraz naprostował, że wcalenie malutki tylko ciut za kolana, uff:great: Doddy wysłałam Ci smsa, odebrałaś? Proszę niech wet go zbada dokładnie, odpchli i odrobaczy. Aha i jeszcze jedna prośba. Jak Wiktor dogaduje się z innymi psami i czy lubi małe (ok. 4 letnie) dzieci??? Chyba trzeba będzie zrobić sesję z jakimś dzieckiem :eggface:
  11. Sylwia :calus: za niesamowitą pomoc i namówienie Aliny, doddy i lavinia... :chlup: dbajcie o niego, proszę.
  12. Tak się cieszę :placz: (to łzy szczęścia). Alina :Rose: :Rose: :Rose: mam nadzieję, że już wkrótce doczyścisz tapicerkę, Sylwia
  13. Przyznam się, że z PwP nie kojarzę tej dziewczyny. Ale, jak się okazało po przejęciu przez nią Wiktora w Wa-wie mieszkamuy obie na Kabatach :-o Sms od Sylwii.Niuniek jest chudziutki, grzeczniutki, pieknie reaguje na komendy, ma zamiar ułożyc się do snu i jest [B]MĄDRY :multi: . To juz 3 osoba, która mówi to samo[/B] Doddy, prosze zrób mu fotki i wstaw jutro :modla:
  14. Jaki smutasek:cry: Śliczny! :kociak:
  15. [quote name='doddy']A ja mam pytanie techniczne. On przyjeżdża dzis czy jutro? Bo ciotka lavinia powiedziała mi że jutro a tu napisane ze juz jedzie. To na kiedy mam się szykować? :sg168:[/QUOTE] Ciocia, Wiktor przyjedzie z Sylwią do Was około północy :evil_lol: Ta pani,u której był te parę dni starała się wyczuć co Wiktor jadał do tej pory. Metodą prób i błędów doszła, że gotowanego nie jada, suche od biedy, za to przepada za chlebem i kiełbasą :smhair2: No i ta biegunka... Dziękuję cioteczkom za pomoc :calus: . Wpłaty proszę kierować na konto lavinii z dopiskiem 'na Wiktora'. P.S. mają jeszcze 240 km do Warszawy. W Wa-wie przesiadka do innej bryki i w nocy spanko w Wyszogrodzie :HUT012:
  16. [quote name='supergoga']To może zmienię w opisie w allegro, że jest w Warszawie, że jest nauczony czystości i chodzi na smyczy. Może to niezdecydowanych przekona.:roll:[/QUOTE] Gosiu, napisz to proszę. Powinno zwiększyć szansę Wiktora.
  17. [COLOR="DarkRed"][/COLOR]6 obserwatorów, a nikt nie zadzwonił :icon_roc: Piesio już jedzie do Warszawy, niewiele ujechał a już spawił się 2 razy :sabber: Niuń jest podobno bardzo mądry, nauczony czystości, pięknie chodzi na smyczy. Przez dwa dni miał okropną biegunkę, pani myślała, że się odwodni i umrze, ale dali mu jakieś tabletki i już jest OK. Wieczorem Wiktor (Zwycięzca)będzie w hoteliku u Lavinii i Doddy. [B]Prosba o wspomożenie finansowe[/B], sama nie dam, rady, jestem bez pracy.
  18. Może boli ją miejsce po cięciu, więc zaczęła się interesować tym :question:
  19. Ekardas, udało się zamieścić jakieś ogłoszenia w prasie?
  20. Rozmawiałam z panią, u któtej teraz psiak się znajduje. Piesek jest bardzo grzeczny, ufny, zero agresji, widać, że był w domu, nie brudzi (oprócz dzisiejszego rana, kiedy to miał rozwolnienie, zapewne zmiana jedzenia tak wpłynęła na jego żołądek). Od dziś będzie na suchym. Dziś też będzie wykąpany. Taki typowy kundelek, zdrowy, nie ma ran po pogryzieniach, ale jest wychudzony. No i przede wszystkim baardzo smutny, ogonek podkulony, boi się, ale jak ta pani twierdzi, zaufa i wyjdzie z tego. Gosia, jak coś dzwoń na mój tel. albo puszczaj sygnał, ja oddzwonię. Aha, podobno ma ładne oczy i śmiesznie złamane uszy ;-) A coś więcej mozesz powiedzieć o tej chętnej osobie, skąd jest itp. ?
  21. [quote name='Magdalenasa']Tak, wlasnie go wsadzilam do auta dobrych ludzi a on....... oczyscil sie w nim dokumentnie- dolem.Mialam to samo wczoraj i pare dni temu z innym psem.Chyba je trzeba na piechote odprowadzac :-)[/quote] Łomatko, współczuję. Czyszczenie górą pal licho, ale dołem :nono: , no chyba że na twardo. Jak on wygląda Magda? Napisz coś.
  22. Do tymczasowego domu na okres świąt, a po świętach śmiga w okolice Warszawy.
  23. Trzeba wpisać, że [B]szukamy domu[/B] ekardas, a mój tel. jest podany w poście wyżej (tekst wytłuszczonym drukiem). [B]Niuniek już jedzie do tymczasowego domu[/B] :jumpie:
  24. [quote name='supergoga']Psiak na allegro. Może ktos go tam wypatrzy. Żeby tylko zdążył. A do Świąt nie dało się go ze schronu nigdzie zabrać - tymczasowo? Szkoda. Jak on się czuje i jak się trzyma? [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78603819"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78603819[/URL][/quote] Dzięki Gosiu. Dziś, jak wszystko dobrze pójdzie, znajdzie się w domu tymczasowym pod Jelenią (nie mam odzewu od dziewczyn, zaczynam się martwić...), a po świętach lub na drugi dzień świąt ma jechać do hoteliku lavinii.
×
×
  • Create New...