asiuniap
Members-
Posts
2191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniap
-
Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!
asiuniap replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
:shake: Miała być książeczka :mad: Chipa ma :multi: A jak startuje do kota, pozytywnie czy niezabałdzo ?:grab: -
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
asiuniap replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Masz mu zawieźć też całuski od ciotki :loveu: -
Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!
asiuniap replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Cieszę się. A rozwolnienia nie ma już? I jak z innymi psami się dogaduje, dalej się ich boi czy już jest lepiej? Potrzebuję odp. na te pytania ;) Doddy sprawdź w książeczce, czy był szczepiony na wściekliznę? Miał być. Aha, kaszle jeszcze? -
Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!
asiuniap replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Wiktor do góry. Co słyyyyyychaaaaaaać u nieeeeego? -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
asiuniap replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[quote name='elawiskaZnikam z tego forum.[/quote'] Nie wierzę. Chcesz mieć mnie na sumieniu??? -
Radom - bezdomna suka ze szczeniakami - już w nowym domu
asiuniap replied to giezeta's topic in Już w nowym domu
Trzymamy wszystko co mamy... Mój Nikodem też miał nosówke, wyszedł z tego, mała też musi wyjść!!! -
Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!
asiuniap replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Jak tam Wiktorek się sprawuje??? Witaj shreki. Cieszę się, że się zalogowałaś :lol: -
Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!
asiuniap replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Łojeżu zdjęcie mi się nie otwiera :sadCyber: . Mniemam, że leży na nim pod kołderką i na podusi -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
asiuniap replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Elu, nie będę tu pisaćjak mi przykro itd :cry: :cry: :cry: Jakąkolwiek decyzję podejmiesz, będę z Tobą. A co dolega Franusiowi? -
Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!
asiuniap replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Legion zamorduję :morning: Choc wczoraj przeżyłam chwilę grozy, jak Alina jadąc samochodem zaczęła mi go opisywać, że taki malutki :shocked!: chudziutki, ale na szczęśćie jej TZ zaraz naprostował, że wcalenie malutki tylko ciut za kolana, uff:great: Doddy wysłałam Ci smsa, odebrałaś? Proszę niech wet go zbada dokładnie, odpchli i odrobaczy. Aha i jeszcze jedna prośba. Jak Wiktor dogaduje się z innymi psami i czy lubi małe (ok. 4 letnie) dzieci??? Chyba trzeba będzie zrobić sesję z jakimś dzieckiem :eggface: -
Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!
asiuniap replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Sylwia :calus: za niesamowitą pomoc i namówienie Aliny, doddy i lavinia... :chlup: dbajcie o niego, proszę. -
Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!
asiuniap replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Tak się cieszę :placz: (to łzy szczęścia). Alina :Rose: :Rose: :Rose: mam nadzieję, że już wkrótce doczyścisz tapicerkę, Sylwia -
Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!
asiuniap replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Przyznam się, że z PwP nie kojarzę tej dziewczyny. Ale, jak się okazało po przejęciu przez nią Wiktora w Wa-wie mieszkamuy obie na Kabatach :-o Sms od Sylwii.Niuniek jest chudziutki, grzeczniutki, pieknie reaguje na komendy, ma zamiar ułożyc się do snu i jest [B]MĄDRY :multi: . To juz 3 osoba, która mówi to samo[/B] Doddy, prosze zrób mu fotki i wstaw jutro :modla: -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
asiuniap replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Jaki smutasek:cry: Śliczny! :kociak: -
Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!
asiuniap replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy']A ja mam pytanie techniczne. On przyjeżdża dzis czy jutro? Bo ciotka lavinia powiedziała mi że jutro a tu napisane ze juz jedzie. To na kiedy mam się szykować? :sg168:[/QUOTE] Ciocia, Wiktor przyjedzie z Sylwią do Was około północy :evil_lol: Ta pani,u której był te parę dni starała się wyczuć co Wiktor jadał do tej pory. Metodą prób i błędów doszła, że gotowanego nie jada, suche od biedy, za to przepada za chlebem i kiełbasą :smhair2: No i ta biegunka... Dziękuję cioteczkom za pomoc :calus: . Wpłaty proszę kierować na konto lavinii z dopiskiem 'na Wiktora'. P.S. mają jeszcze 240 km do Warszawy. W Wa-wie przesiadka do innej bryki i w nocy spanko w Wyszogrodzie :HUT012: -
Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!
asiuniap replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']To może zmienię w opisie w allegro, że jest w Warszawie, że jest nauczony czystości i chodzi na smyczy. Może to niezdecydowanych przekona.:roll:[/QUOTE] Gosiu, napisz to proszę. Powinno zwiększyć szansę Wiktora. -
Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!
asiuniap replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
[COLOR="DarkRed"][/COLOR]6 obserwatorów, a nikt nie zadzwonił :icon_roc: Piesio już jedzie do Warszawy, niewiele ujechał a już spawił się 2 razy :sabber: Niuń jest podobno bardzo mądry, nauczony czystości, pięknie chodzi na smyczy. Przez dwa dni miał okropną biegunkę, pani myślała, że się odwodni i umrze, ale dali mu jakieś tabletki i już jest OK. Wieczorem Wiktor (Zwycięzca)będzie w hoteliku u Lavinii i Doddy. [B]Prosba o wspomożenie finansowe[/B], sama nie dam, rady, jestem bez pracy. -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
asiuniap replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Może boli ją miejsce po cięciu, więc zaczęła się interesować tym :question: -
Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!
asiuniap replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Ekardas, udało się zamieścić jakieś ogłoszenia w prasie? -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
asiuniap replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Co jest z nią? -
Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!
asiuniap replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z panią, u któtej teraz psiak się znajduje. Piesek jest bardzo grzeczny, ufny, zero agresji, widać, że był w domu, nie brudzi (oprócz dzisiejszego rana, kiedy to miał rozwolnienie, zapewne zmiana jedzenia tak wpłynęła na jego żołądek). Od dziś będzie na suchym. Dziś też będzie wykąpany. Taki typowy kundelek, zdrowy, nie ma ran po pogryzieniach, ale jest wychudzony. No i przede wszystkim baardzo smutny, ogonek podkulony, boi się, ale jak ta pani twierdzi, zaufa i wyjdzie z tego. Gosia, jak coś dzwoń na mój tel. albo puszczaj sygnał, ja oddzwonię. Aha, podobno ma ładne oczy i śmiesznie złamane uszy ;-) A coś więcej mozesz powiedzieć o tej chętnej osobie, skąd jest itp. ? -
Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!
asiuniap replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magdalenasa']Tak, wlasnie go wsadzilam do auta dobrych ludzi a on....... oczyscil sie w nim dokumentnie- dolem.Mialam to samo wczoraj i pare dni temu z innym psem.Chyba je trzeba na piechote odprowadzac :-)[/quote] Łomatko, współczuję. Czyszczenie górą pal licho, ale dołem :nono: , no chyba że na twardo. Jak on wygląda Magda? Napisz coś. -
Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!
asiuniap replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Do tymczasowego domu na okres świąt, a po świętach śmiga w okolice Warszawy. -
Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!
asiuniap replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Trzeba wpisać, że [B]szukamy domu[/B] ekardas, a mój tel. jest podany w poście wyżej (tekst wytłuszczonym drukiem). [B]Niuniek już jedzie do tymczasowego domu[/B] :jumpie: -
Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!
asiuniap replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Psiak na allegro. Może ktos go tam wypatrzy. Żeby tylko zdążył. A do Świąt nie dało się go ze schronu nigdzie zabrać - tymczasowo? Szkoda. Jak on się czuje i jak się trzyma? [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78603819"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78603819[/URL][/quote] Dzięki Gosiu. Dziś, jak wszystko dobrze pójdzie, znajdzie się w domu tymczasowym pod Jelenią (nie mam odzewu od dziewczyn, zaczynam się martwić...), a po świętach lub na drugi dzień świąt ma jechać do hoteliku lavinii.