W wieku szczenięcym Leon był puszczany luzem, podgryzały go kundlaski, a jeden nawet dotkliwie! :cunao: Ale gdy podrósł zapłacił mu za to z nawiązką. Od tej pory posmakował i nabrał wprawy, izoluję go przed innymi pieskami. Jedynego psa, którego toleruje, to jest Borys mój drugi pies, i to tylko podczas mocno kontrolowanych zabaw!!! :evil: