Jump to content
Dogomania

Cola

Members
  • Posts

    696
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cola

  1. fiu fiu...jak ja coś wymyślę to posypie się litania :evil_lol: chyba :roll:
  2. od razu lepiej :loveu:
  3. Tak to już jest z tymi terminami :shake: co najmniej rok wcześniej trza date zaklepać w kościele, sale, grajków, fotografa jakiegoś lepszego...normalnie wszystko z duuuużym wyprzedzeniem :mad:
  4. :multi: ale bajerandzka izolatka :cool3: ale mogłaś trochę jeszcze ją poszorować :cool3: ..i poproszę ten kadr bez rameczki, bo mi mrówe zaslania :p [QUOTE][URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/index.php"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/2404/lolki1398hb.png[/IMG][/URL][/QUOTE]
  5. :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: jaki szczurek :roflt: i na dodatek knuje zemstę (widać to w jego przymrużonych oczkach :evil_lol: ) [QUOTE][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8166/pic033943vx.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
  6. Toffi chciał pokazać, że potrafi dotknąć językiem noska...ale jakoś mu nie wyszło :evil_lol:
  7. Widzę, że się rozbujałaś z przeróbeczkami :evil_lol: :loveu: ...a ja się domagam fotki rybki w akwarium :cool3:
  8. :turn-l: :turn-l: jaki żebrak z Axy :evil_lol: [QUOTE][IMG]http://img108.imageshack.us/img108/3623/0041zp.gif[/IMG][/QUOTE]
  9. [quote name='Maga100'][B]Cola, moja droga, ciąża wykluczona, więc się nie ciesz :eviltong: [/B] [SIZE=1]PS a ja za dwa tygodnie będę miała swój wymarzony aparat (wymarzony w ramach możliwości funduszy..) i chyba nie dożyję :shake: [/SIZE][/quote] :placz: jestem niepocieszona ;) :evil_lol: :multi: będzie nowy aparacik :multi:
  10. :multi: :multi: :multi: ...z niecirpliwością czekam na foteczki fasolek :loveu: Muszą być przepiękne :loveu:
  11. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: ....ale radocha :multi:
  12. dzięki dziewczyny :oops: Odkopalam starocie :cool3: [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/218/20060520img9999688jy.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/1551/20060520img9999759xd.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/9936/20060520img99991013by.jpg[/IMG]
  13. [quote name='olcha']nadal czekam na wykonanie :shocked!:[/quote] ...a to wredna maupa, chce przypuścić atak jak już się rozluźnisz :evil_lol:
  14. eee...tam...więcej około 10 :cool3:
  15. :crazyeye: trochę? Sporo szorowania Cię czeka :evil_lol: ....ale czego się nie robi dla zdrowia reszty rybek :cool3:
  16. :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :laola: :laola: [SIZE=5][COLOR=red]OGROMNE GRATULACJE!!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] :razz: [COLOR=black] a są jakieś szanse na fotki wieczorkiem?[/COLOR]
  17. Fajne jabłuszko :cool3: Czemu wszyscy mnie dzisiaj męczą jedzeniem :shake: :evil_lol: [QUOTE][URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/index.php"][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/2958/lolki0089mf.png[/IMG][/URL][/QUOTE] To chorą rybkę do izolatki :cool3:
  18. hihi...jakie fajowe żabki przyssane :loveu: [QUOTE][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/1508/tnmiot040012am.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
  19. Biedna rybka :shake: Erga - modelka pierwsza klasa :loveu:
  20. Jojek :shake: coś zrobił pannie :shake: taaaaaaki ogroooomnnniassstyyy brzuchol :evil_lol: qrcza ja się tak denerwuję, jak by to miały być moje szczeniorki :evil_lol:
  21. :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: Basco wybacz, ale nie mogłam się powstrzymać :roflt: :roflt: robisz naprawdę prześmieszne miny :evil_lol:
  22. Może jakaś imprezka?? :cool3:
  23. :eating: :eating: mniam...na pewno są pychotka :cool3: podeślij mi trochę :evil_lol:
  24. Sliczna karteczka :loveu: Wszystkiego najlepszego!!! :) :placz: ja też chce takie ciasteczko :p
  25. oj nie strasz mnie i nie nakręcaj, bo ja z głodu tu umrę :evil_lol:
×
×
  • Create New...