-
Posts
949 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jura
-
[quote name='Anisha']na pewno ma ojca, który ma wszelkie atrybuty do bycia reproduktorem i prawdopodobnie tak właśnie zostanie...[/quote] Czy ojciec ma wszelkie atrybuty do bycia reproduktorem to sie jeszcze okaże, jak Shaggy oraz jego rodzeństwo, rodzone i przyrodnie, dorośnie :evil_lol:. (Okropna jestem).
-
Oglądanie tego wątku, to dzisiaj prawdziwa rozkosz. :lol: Wszysy zazdrościmy tej sesji fotograficznej. Matkoojciec albo Ojcomać Matisek wzruszający do łez. [B]Nitencja[/B], [B]bo[/B], czy wiadomo już, komu, poza bogulą, można będzie zazdrościć rozkosznego szczyla w domu? (Pytam tylko z ciekawości).
-
[quote name='Kardusia'][B][SIZE=3] reportaż o psim smalcu. W jakim kraju my żyjemy???[/SIZE][/B][/quote] Programu nie oglądałam (i dalszej części nie zamierzam, bo tylko się zdenerwuję), więc nie będę się wypowiadać na temat tej sprawy. Oczywiście w Polsce okrucieństwo wobec zwierząt jest zbyt często spotykane. Oczywiście możemy narzekać, że nasze prawo jest niedoskonałe w tej materii, podobnie, jak jego egzekwowanie, że świadomość społeczna jest bardzo niska, ale dla mnie najbardziej przygnębiające jest to, że nie ma takiego państwa, w którym w ogóle nie ma przypaków okrucieńtwa wobec zwierząt, a Polska wcale nie jest tym miejscem, gdzie takich przypaków jest najwięcej. [B]moriko[/B], AT będą w piątek 10 listopada. [quote name='moriko']czemu wszytkie fajne imprezy musza byc na drugim koncu Polski [/quote] Nie wszystkie, a poza tym spytaj ekipę z Twojego regionu (a przede wszystkim Nitencję), czy to naprawdę tak daleko :lol:. A propos fajnych imprez na drugim końcu Polski, co robisz w połowie sierpnia przyszłego roku? :cool3:
-
[quote name='Minio']Jura a Ty sie wybierasz ?? [/quote] Tak, od 6 lat.
-
[B]Wind[/B], strasznie współczuję (i to w sensie dosłownym, bo Fredzia ma też jedną, niestety niewyleczalną schizę - doga z naszego bloku, kiedyś już o tym pisałam).
-
[B]Anisha[/B], Fuka planowała załatwić groomera na inną, samodzielną, imprezkę jesienią (2007).
-
[B]Coztego[/B], fajnie macie z tymi orkiestrami (pisze to bez żadnego puszczania oczka). Ja kiedy Fredka ma głupie odjazdy, podobnie jak Gosia, daję jej czas na otrzeźwienie i właściwą ocenę sytuacji, bo sucz często działa zanim pomyśli. [B]Moriko[/B], namawiam Cię, jak i wszystkich niezdecydowanych, na wycieczkę na światówkę. Taką stawkę AT (mam nadzieję, że nie tylko pod względem liczebności, ale i piekności) nieszybko w naszym grajdołku zobaczymy.
-
[B]Anisha[/B], wystawa będzie tak, jak podałaś (11-12.08.2007).
-
Zadziorny, skrzyneczka pusta.
-
Na stronie psysortowe jest niesprawdzona wiadomość, że Ludwiś wygrał dzisiaj zeróweczkę na zawodch obi Klubu Boksera. Wygrał,czy nie wygrał i tak wiemy, że Lordziunio jest super. [B]Zach[/B], nieustające gratulacje.
-
[B]Kardusia[/B], ale w linkowanym przez Ciebie tekście nie ma mowy o tym, że Ferdynand to bokser, tylko że książke wymyśliła bokserka.
-
[B] rita:multi: zadziorny [/B][B]:calus:[/B]Dzisiaj na spacerze spotkałyśmy dziewczynę z border terrierką. Sunia urocza, dziewczynka miła. W trakie rozmowy jednak usłyszałam takie mądrości, że [B]:stormy-sad:[/B]Mówię, ze taki piesek musi mieć dużo ruchu (dziewczynka krokiem staruszki prowadzi sunie na flexi), a mała na to, że piesek nie lubi biegać, bo był trzymany przez hodowców w miezkaniu. Tylko jak sama zostaje w domu to im zjada jakieś dywaniki. Ja mówię, że mam nadzieję, że nie dostaje za to reprymendy, jak rodzina wraca. Okazuje sie, że oczywiście tak i sunia doskonale wie, co przeskrobała. Po prostu ręce opadają. [B]:bad-word:[/B]BTW sunia jest po operacji z powodu zwyrodnienia chrząstki stawowej, co sie często zdarza u szczeniąt (tak powiedziało dziecko). Mam nadzieję, że dowiem sie więcej, jak spotkam z borderką kogoś dorosłego ( o ile wcześniej nie zostanę zmieszana z błotem z powodu kwestionowania metod wychowawczych stosowanych przez właścicieli suni).
-
[B]Rita[/B], co tu pisać. Jesteśmy dogomaniacką rodziną razem śmiejemy się i smucimy. Teraz życzymy zdrowia Twojemu Tacie.
-
[quote name='Ali26762']Kiedy było drugie spotkanie i gdzie? I dlaczego teraz się o tym dopiero dowiaduję? (mordy mi nie działają, siedzę na dużym kompie...)[/quote] Ali, daj spokój historii, tylko napisz, czy odpowiada Ci termin posopotowy.
-
[quote name='zachraniarka'][B]Jura[/B] a co planujesz na światówce rozpowszechnić ulotkę o naszym zlocie? :cool3:[/quote] Nie myślałam o tym, bo cały czas widzę to spotkanie jako takie, na ktorym nie ma podziału na organizatoów i uczetników. Chodziło o to, że w Poznaniu mamy szansę spotkać sie w większym gronie i pogadać, a jak nie będziemy mieli ustalonego terminu i miejsca, to nie zrobimy kroczka w przód.
-
[B]Bosiku[/B], przyjmij skromne, ale serdeczne życzenia.:new-bday:
-
Juz chciałam zrezygnować z napisania czegokolwiek, bo to mulenie dogo to nie na moje zdrowie. Ostatnio to nawet przekonałam sie o tym dosłownie. W przerwach spowodowanych czekaniem na otwarcie stronek, chodziłam do kuchni i podjadałam fasolkę szparagową. Moge Wam powiedzieć jedno - jedzenie fasolki na noc jest bardzo niezdrowe. [B]Flaire[/B], fajny psiapsiur. A kiedy debiut na dorosłych zawodach? Nie wiem, czy widzicie, ale dogo nam się zamienia w koło robótek ręcznych. Zadziorny, ja dziękuje za programik. Z robótek ręcznych wolę trymowanko, choc to chyba nie jest robótka, tylko praca w kamieniołomach. Niestety, ostatnio zauważyłam, że nie tylko ja trymuję psa. Fredek sam też się trymuje w okolicach ogona. :mad:Niestety już jest małe zaczerwienie. Po prostu nie wiem, co zrobić z tą babą. Na razie "wyrównałam" włos po całości tzn. jest łysa :evil_lol: [B]borsaf[/B], zdrowia dla kotusi. Jakie "zaklep się u Jury"? BTW[B] Kardusiu[/B], możesz się zaklepać u mnie np. w drodze do Poznania.
-
Właśnie obie pomyślałam,że najlepiej by było gdyby termin i miejsce wyklarowało się nam przed światówką.
-
Flaire, czy ja jestem 0? ;)
-
[quote name='borsaf']Zach już ma chyba wprawe w organizowaniu imprez, ale ja mysle, ze może trzeba taki "zlot" u wójta, czy innej instancyi zgłosić. Tym sposobemzdobyć pozwolenie na przebywanie na plaży NASZYCH psów. [/quote] Borsaf, czy Ty myślisz, że nasze spotkanie to będzie jakaś impreza masowa? Nie myśłe, żeby zgłaszanie jej do jakichś instancji było konieczne. A jeżeli chodzi o pozwolenie, to prędzej byśmy tą droga zakaz otrzymali :evil_lol: Niestety przydatność miejsc mogą ocenić jedynie "miejscowi" dogomaniacy.
-
Ja się dopisuję, chociaż muszę trzymać kciuki to, aby Fredzia nie dostała wtedy cieczki.
-
[B]Coztego[/B], piękne zdjęcie. Zazdroszczę Ci. Ja z moim Fagusiem, pierwszy pies, mieszaniec jagteriera z jamnikiem szorstkowłosym nie mam. [B]Nitencja[/B], [B]bo[/B],bardzo Wam współczuję. [B]Ela [/B]dokładam swoje[B]:kciuki:[/B]
-
Ja tu o Vigusiowych fotkach, a tu jescze do podziwiania Keira, Kora i noy narybek... Och Minio, ale macie teraz super. A Vańka to ma to terrierowe szaleństwo w oczach.
-
A u nas tragedia :evil_lol: - sucz wlazła w psie g. Jest tak zniesmaczona, że zachowuje się jakby coś jej było. Może teraz po umyciu łapki jej przejdzie. [B] Fuka[/B], dzięki za linkę. Miejmy nadzieję, że Flaire zechce się podzielić wrażeniami. [B]INA[/B], Vigus bardzo poważnie i solidnie wygląda na fotkach. Fajne to zmienne oswietlenie.
-
Pora reaktywować temat ZLOT, bo czas leci (przepraszam, że jako inicjatorka tego nie zrobiłam wczęsnie, ale cosik głowy nie miałam). No więc, myślę, że dobrze by było, aby każda z osób chcących wziąć udział wypowiedziała się (może być info do mnie na priwa) na temat terminu: połowa maja, po wystawie w Sopocie (i w "okolicach" tego miasta), czy wrzesień.