Jump to content
Dogomania

Jura

Members
  • Posts

    949
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jura

  1. [quote name='Anisha']na pewno ma ojca, który ma wszelkie atrybuty do bycia reproduktorem i prawdopodobnie tak właśnie zostanie...[/quote] Czy ojciec ma wszelkie atrybuty do bycia reproduktorem to sie jeszcze okaże, jak Shaggy oraz jego rodzeństwo, rodzone i przyrodnie, dorośnie :evil_lol:. (Okropna jestem).
  2. Oglądanie tego wątku, to dzisiaj prawdziwa rozkosz. :lol: Wszysy zazdrościmy tej sesji fotograficznej. Matkoojciec albo Ojcomać Matisek wzruszający do łez. [B]Nitencja[/B], [B]bo[/B], czy wiadomo już, komu, poza bogulą, można będzie zazdrościć rozkosznego szczyla w domu? (Pytam tylko z ciekawości).
  3. [quote name='Kardusia'][B][SIZE=3] reportaż o psim smalcu. W jakim kraju my żyjemy???[/SIZE][/B][/quote] Programu nie oglądałam (i dalszej części nie zamierzam, bo tylko się zdenerwuję), więc nie będę się wypowiadać na temat tej sprawy. Oczywiście w Polsce okrucieństwo wobec zwierząt jest zbyt często spotykane. Oczywiście możemy narzekać, że nasze prawo jest niedoskonałe w tej materii, podobnie, jak jego egzekwowanie, że świadomość społeczna jest bardzo niska, ale dla mnie najbardziej przygnębiające jest to, że nie ma takiego państwa, w którym w ogóle nie ma przypaków okrucieńtwa wobec zwierząt, a Polska wcale nie jest tym miejscem, gdzie takich przypaków jest najwięcej. [B]moriko[/B], AT będą w piątek 10 listopada. [quote name='moriko']czemu wszytkie fajne imprezy musza byc na drugim koncu Polski [/quote] Nie wszystkie, a poza tym spytaj ekipę z Twojego regionu (a przede wszystkim Nitencję), czy to naprawdę tak daleko :lol:. A propos fajnych imprez na drugim końcu Polski, co robisz w połowie sierpnia przyszłego roku? :cool3:
  4. [quote name='Minio']Jura a Ty sie wybierasz ?? [/quote] Tak, od 6 lat.
  5. [B]Wind[/B], strasznie współczuję (i to w sensie dosłownym, bo Fredzia ma też jedną, niestety niewyleczalną schizę - doga z naszego bloku, kiedyś już o tym pisałam).
  6. [B]Anisha[/B], Fuka planowała załatwić groomera na inną, samodzielną, imprezkę jesienią (2007).
  7. [B]Coztego[/B], fajnie macie z tymi orkiestrami (pisze to bez żadnego puszczania oczka). Ja kiedy Fredka ma głupie odjazdy, podobnie jak Gosia, daję jej czas na otrzeźwienie i właściwą ocenę sytuacji, bo sucz często działa zanim pomyśli. [B]Moriko[/B], namawiam Cię, jak i wszystkich niezdecydowanych, na wycieczkę na światówkę. Taką stawkę AT (mam nadzieję, że nie tylko pod względem liczebności, ale i piekności) nieszybko w naszym grajdołku zobaczymy.
  8. [B]Anisha[/B], wystawa będzie tak, jak podałaś (11-12.08.2007).
  9. Zadziorny, skrzyneczka pusta.
  10. Na stronie psysortowe jest niesprawdzona wiadomość, że Ludwiś wygrał dzisiaj zeróweczkę na zawodch obi Klubu Boksera. Wygrał,czy nie wygrał i tak wiemy, że Lordziunio jest super. [B]Zach[/B], nieustające gratulacje.
  11. [B]Kardusia[/B], ale w linkowanym przez Ciebie tekście nie ma mowy o tym, że Ferdynand to bokser, tylko że książke wymyśliła bokserka.
  12. [B] rita:multi: zadziorny [/B][B]:calus:[/B]Dzisiaj na spacerze spotkałyśmy dziewczynę z border terrierką. Sunia urocza, dziewczynka miła. W trakie rozmowy jednak usłyszałam takie mądrości, że [B]:stormy-sad:[/B]Mówię, ze taki piesek musi mieć dużo ruchu (dziewczynka krokiem staruszki prowadzi sunie na flexi), a mała na to, że piesek nie lubi biegać, bo był trzymany przez hodowców w miezkaniu. Tylko jak sama zostaje w domu to im zjada jakieś dywaniki. Ja mówię, że mam nadzieję, że nie dostaje za to reprymendy, jak rodzina wraca. Okazuje sie, że oczywiście tak i sunia doskonale wie, co przeskrobała. Po prostu ręce opadają. [B]:bad-word:[/B]BTW sunia jest po operacji z powodu zwyrodnienia chrząstki stawowej, co sie często zdarza u szczeniąt (tak powiedziało dziecko). Mam nadzieję, że dowiem sie więcej, jak spotkam z borderką kogoś dorosłego ( o ile wcześniej nie zostanę zmieszana z błotem z powodu kwestionowania metod wychowawczych stosowanych przez właścicieli suni).
  13. [B]Rita[/B], co tu pisać. Jesteśmy dogomaniacką rodziną razem śmiejemy się i smucimy. Teraz życzymy zdrowia Twojemu Tacie.
  14. [quote name='Ali26762']Kiedy było drugie spotkanie i gdzie? I dlaczego teraz się o tym dopiero dowiaduję? (mordy mi nie działają, siedzę na dużym kompie...)[/quote] Ali, daj spokój historii, tylko napisz, czy odpowiada Ci termin posopotowy.
  15. [quote name='zachraniarka'][B]Jura[/B] a co planujesz na światówce rozpowszechnić ulotkę o naszym zlocie? :cool3:[/quote] Nie myślałam o tym, bo cały czas widzę to spotkanie jako takie, na ktorym nie ma podziału na organizatoów i uczetników. Chodziło o to, że w Poznaniu mamy szansę spotkać sie w większym gronie i pogadać, a jak nie będziemy mieli ustalonego terminu i miejsca, to nie zrobimy kroczka w przód.
  16. [B]Bosiku[/B], przyjmij skromne, ale serdeczne życzenia.:new-bday:
  17. Juz chciałam zrezygnować z napisania czegokolwiek, bo to mulenie dogo to nie na moje zdrowie. Ostatnio to nawet przekonałam sie o tym dosłownie. W przerwach spowodowanych czekaniem na otwarcie stronek, chodziłam do kuchni i podjadałam fasolkę szparagową. Moge Wam powiedzieć jedno - jedzenie fasolki na noc jest bardzo niezdrowe. [B]Flaire[/B], fajny psiapsiur. A kiedy debiut na dorosłych zawodach? Nie wiem, czy widzicie, ale dogo nam się zamienia w koło robótek ręcznych. Zadziorny, ja dziękuje za programik. Z robótek ręcznych wolę trymowanko, choc to chyba nie jest robótka, tylko praca w kamieniołomach. Niestety, ostatnio zauważyłam, że nie tylko ja trymuję psa. Fredek sam też się trymuje w okolicach ogona. :mad:Niestety już jest małe zaczerwienie. Po prostu nie wiem, co zrobić z tą babą. Na razie "wyrównałam" włos po całości tzn. jest łysa :evil_lol: [B]borsaf[/B], zdrowia dla kotusi. Jakie "zaklep się u Jury"? BTW[B] Kardusiu[/B], możesz się zaklepać u mnie np. w drodze do Poznania.
  18. Właśnie obie pomyślałam,że najlepiej by było gdyby termin i miejsce wyklarowało się nam przed światówką.
  19. Flaire, czy ja jestem 0? ;)
  20. [quote name='borsaf']Zach już ma chyba wprawe w organizowaniu imprez, ale ja mysle, ze może trzeba taki "zlot" u wójta, czy innej instancyi zgłosić. Tym sposobemzdobyć pozwolenie na przebywanie na plaży NASZYCH psów. [/quote] Borsaf, czy Ty myślisz, że nasze spotkanie to będzie jakaś impreza masowa? Nie myśłe, żeby zgłaszanie jej do jakichś instancji było konieczne. A jeżeli chodzi o pozwolenie, to prędzej byśmy tą droga zakaz otrzymali :evil_lol: Niestety przydatność miejsc mogą ocenić jedynie "miejscowi" dogomaniacy.
  21. Ja się dopisuję, chociaż muszę trzymać kciuki to, aby Fredzia nie dostała wtedy cieczki.
  22. [B]Coztego[/B], piękne zdjęcie. Zazdroszczę Ci. Ja z moim Fagusiem, pierwszy pies, mieszaniec jagteriera z jamnikiem szorstkowłosym nie mam. [B]Nitencja[/B], [B]bo[/B],bardzo Wam współczuję. [B]Ela [/B]dokładam swoje[B]:kciuki:[/B]
  23. Ja tu o Vigusiowych fotkach, a tu jescze do podziwiania Keira, Kora i noy narybek... Och Minio, ale macie teraz super. A Vańka to ma to terrierowe szaleństwo w oczach.
  24. A u nas tragedia :evil_lol: - sucz wlazła w psie g. Jest tak zniesmaczona, że zachowuje się jakby coś jej było. Może teraz po umyciu łapki jej przejdzie. [B] Fuka[/B], dzięki za linkę. Miejmy nadzieję, że Flaire zechce się podzielić wrażeniami. [B]INA[/B], Vigus bardzo poważnie i solidnie wygląda na fotkach. Fajne to zmienne oswietlenie.
  25. Pora reaktywować temat ZLOT, bo czas leci (przepraszam, że jako inicjatorka tego nie zrobiłam wczęsnie, ale cosik głowy nie miałam). No więc, myślę, że dobrze by było, aby każda z osób chcących wziąć udział wypowiedziała się (może być info do mnie na priwa) na temat terminu: połowa maja, po wystawie w Sopocie (i w "okolicach" tego miasta), czy wrzesień.
×
×
  • Create New...