-
Posts
949 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jura
-
[B]Fuka[/B], wielkie dzięki za link do napawania. Po prostu kilk razy umarłm z zachwytu. Wujcio Lotki zachwycał mnie już wcześniej. (BTW niedługo przyjdą na świat jego dzieci ze [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2]Stargus Ayesha, suczki, której zachwycające zdjęcia już kiedyś linkowałam). Jednak na poniższym zdjęciu to wytrymowanie nie do końca mi się podoba[/SIZE][/FONT] [URL="http://mishilo.image.pbase.com/o4/42/157442/1/61364751._H1X9334a.jpg"]http://mishilo.image.pbase.com/o4/42...._H1X9334a.jpg[/URL]
-
[quote name='bos'][SIZE=4][COLOR=Green][B]DERYLKU...........WITAJ w SZACOWNYM KLUBIE[/B][/COLOR][/SIZE] :multi: :multi: :multi:[/quote] Bosik, to Ty też jesteś młodzieżowym czempionem Polski? [B]Ali[/B], gratulacje. [B]Ela[/B], gratulacje. Deryś tytuł zawdzięcza tylko Wam. [B]Bogula[/B], od początku przypuzczałam, że tak to będzie. :lol: Czy dobrze zrozumiałam, że wybrałyście najbardziej temperamentną panienkę?
-
[B]Rita[/B], dzień [U][COLOR=black]dobry [/COLOR][/U]:bye: [quote name='fjolka'] a szorstki czuje sie dobrze, wczoraj po poludniu dostal ucho swinskie i wypial sie na kolacje:mad:[/quote] Moje szostkie przy dobrym samopoczuciu nigdy by sie na żadne żarełko nie wypieło :p [quote name='Gosia_i_Luka'] Nooo, Gośka, zostaw ten aparat i baw się. :P[/quote] Gosiu, co ta Luka ta do Ciebie na Ty ;) [quote name='Gosia_i_Luka'] Bardzo bym chciała, żeby mój mali był tak samo jak Luka odważny w eksploracji takich różnych dziwacznych miejsc i przeszkód! [/quote] To może jeszcze rozważ, czy lepiej nie ryzykować i wziąć czaprakowca.;) Pisałam kiedyś o koziy Fredzi. A foteczki superaśne. [quote name='borsaf'] najbardziej podobała mi sie głupawka. Uwielbiam to! Widac od razu, ze piecho szczęśliwy. My to nazywamy, w domu, Swińskie truchty:evil_lol:[/quote] A ja mówię, że pies dostał biegunki. (Fredzik się chyba starzeje, dawno żadnej bieguni nie odstawiała). [quote name='rita60']Tylko pies jest najlepszym przyjacielem człowieka,...,jest bezinteresowny w swej miłosci.[/quote] Rita, przykro ale muszę Cię rozczarować. Fredzia całkiem interesownie kocha moje kieszenie.
-
[quote name='borsaf'] Regon jest po Saszy, czyli ma z linii ojca ruski rodowód[/quote] Ruski rodowód: [URL="http://poezjaruchu.pl/sasza.htm"]http://poezjaruchu.pl/sasza.htm :evil_lol:[/URL]
-
[B]Terriermania[/B], na kawę zaprosiła nas Kardusia :buzi:. [B]Swallow[/B], czy Ty nie powinnaś zostać fotografem gwiazd filmowych? Doskonałe foty. Na niektórych to nawet obiekt wygląda lepiej niż w rzeczywistości [SIZE=1](żadnych min typu Jaś Fasola). [B][SIZE=2]Zadziorny[/SIZE][/B][SIZE=2], dzięki za fotki z konkurencyjnej imprezy. [B] Fuka[/B], super fryzurka (Twoja). Dogo uczy mnie cierpliwości :p [/SIZE][/SIZE]
-
:loveu: Życzenia dla Gajeczki - niech podbija ringi i serca wszystkich dookoła :loveu: [quote name='Ali26762']Ech, ja myślę, że sędzia tu wykazał się dyplomacją, bo przecież mógł napisać "ogromny", albo "olbrzymi"... A tak, proszę! Nienajmniejszy :lol: [/quote] W Sopocie p. Chwalibóg - "Przygotowanie szaty nie zachwyca" (to oczywiście nie o Derysiu, bo go tam nie było).
-
[quote name='borsaf']Kardusia, Minio. macie pierwsze koty za płoty. [/quote] [B]Borsafku[/B], Kardusine koty są już za kilkoma płotami. Dolly widziałyśmy w Poznaniu.
-
[quote name='zachraniarka'] Hugusio to jest wyjątkowy pies, diabeł jakich mało, potrafi nauczyć wielkiej pokory i cierpliwości. [/quote] Brat Fredzi, czy co? [B]Minio[/B], zalety Kory już znamy. :loveu: A może teraz coś o wadach Wańki.;) Jeżeli chodzi o rozmiar, to mój ideał jest w połowie drogi między Dolcią a Korą (i jak nic wychodzi Fredzia :evil_lol:;)).
-
W telegrafiznym skrócie (bo muszę wystawić sie z Fredzią na spacerek) Na wystawie w Nowy Dworze było bardzo przyjemnie. Spotkaliśmy się w gronie Kardusia, Swallow, Miniowie, Terriermania, Aga_o (+ Mikołaj), Jura. Nasze dogomaniackie suczki nie zachwyciły sędziego :shake:.Rasę wygrała Prima Grenada. O zdjęcia proszę męczyć Swallow.
-
Na prośbę [B]Flaire[/B] piszę cos o wystawie. Na wystawie w Nowym Dworze było bardzo przyjemnie.
-
[B]Swallow[/B], kwestię atmosfery wśród psiurów bioracych udział w zlocie juz omawiałysmy i chyba nikt nie myśli, że one będą tylko lizać sie po mordach, ale myślimy, że można nad tym zapanować.
-
[B]Jura[/B] pańciuje [B]Fredzi[/B] (airedale terrier, Prima Fergie First, ur. 17.04.2001, o. Pastor Patland, m. Prima Pocahontas).
-
Jak juz meldowałam wybieram się, jak zwykle bez psa, przede wszystkim kibicować Minio, która będzie pierszy raz wystawiać swoją Korę.
-
[B]Borsaf[/B], [B]Ali[/B] zgłaszanie się osób jest po to, aby wiedzieć, w jakim gronie mamy ustalać miejsce i termin oraz orientacyjnie wiedzić, ile nas będzie (bo to też ma m.in. wpływ na wybór miejsca). Chodzi o to, abyśmy razem ustalili termin, który będzie odpowiadał chcącym wziąć udział w zlocie. Jak na razie nie jest to impreza, która ma jednego organizatora przyjmującego zgłoszenia. Jak na razie najwięcej głosów zyskał wrzesień (ja osobisie nie jestem entuzjastką tego terminu, bo Fredzia jednak dość regularnie cieknie we wrześniu). Według mnie miejsce spotkania powinno być wybrane tak, aby jak najmniej osób było skazanych na długą podróż (lepiej poświęcic wygospodarowany czas na spotaknie niż jazdę . Dlatego, wybacz Kardusiu, ale myślę, że Mazury odpadają :shake:, bo dogomaniakom ze Śląska byłoby daleko. (Ale może oni tak kochają Mazury, że podróż przez więcej niż pół Polski im nie straszna?) Jak popatrzyłam na mapę to wychodzi na to, że optymalnie byłoby gdzieś koło Kutna. [B]Fuka[/B], jak już pisałam według mnie spotkanie "techniczne" z groomerem to bardzo fajny pomysł, ale kto je zorganizuje? O jakiej letniej wystawie myślisz. O Sopocie?:evil_lol: (A może to dobry pomył. Pogody niestety nigdy i nigdzie nie będziemy pewni).
-
Podsumowuję Zainteresowanie udziałem w imprezie wyraziły: INA, Zachraniarka, fjolka, Anisha, Gosia_i_Luka, Flaire Rita niedźwiedzica Jura Ponadto na temat zlotu wypowiadły się [B]Mokka[/B], [B]Fuka[/B], [B]Nitencja[/B] i [B]Karusia[/B], ale bez deklaracji, czy chciałyby wziąć udział w imprezie. Padły propozycje terminu we wrześniu (głosy za: Flaire, Rita, fjolka, INA, Zach, niedźwiedzica) w czerwcu (głosy za: Rita, Anisha, zdecydownie przeciw ze wzgledu na egzaminy: Gosia, Zach) długi weekend majowy (za INA, Gosia; zdecydowanie przeciw fjolka, do której i ja dołączam pomimo wcześniejszej deklaracji, że mi pasuje). Niestety Terry tylko pasuje grudzień i początek czerwca.
-
[quote name='borsaf'] w Poznaniu to napewno będe:lol: Mam nadzieje, ze tym razem nie bedzie gigantycznej kolejki po...kubek kawy:angryy: [/quote] Nie napiszę, czyja matka jest nadzieja :evil_lol:. Lepiej zabrać ze sobą termos.
-
[B]Wojtek[/B], do przyszłego roku nie skończysz? Mielibyśmy fajne lokum na zlot ;). Trzymaj się, słusznie przeczuwasz, że nie będzie lekko. [B]Fuka[/B], widzę, że Elmo z wyskubanym wąsem ;) nadal podbija ringi. :klacz: [B]Aluzja[/B], gratulacje :klacz: [B] INA[/B], Fredzia miał babeszjozę dwa lata temu. Mocne przeżycie. Teraz żadnego terminu nie pilnuję tak jak aktualności przeciwkleszcowego zabezpieczenia. [B]Zach[/B], jak widzę efekty Twojej pracy to zazdraszczam i :flaming:. (Czuję, że najmniej uzdonionam z dogomanieckiej braci. Chyba nigdy nie odważę się wkleić zdjęcia Fredzi). [B]Borsaf[/B], Ulka ma 8 miesięcy :crazyeye:. (Bosze, ten czas, pędzi jak szalony). Fajowa pannica. [B]Kardusia[/B], do zobaczenia w Nowym Dworze (i Swallow tam będzie :multi:, i Minio :multi:). Staweczka AT niestety nie duża - 7. [B]Flaire[/B],tym razem nam nie zaimponujesz kalifornijskim słońcem. Mamy swoje. Kocham taka pogodę, jaka jest teraz. Przepraszam, czy ktoś się nie wybiera do Poznania, :mad:(INA, Minio)? Oczywicie jeżdżenie na wystawy, jak się nie wystawia psa to goopota :evil_lol:, ale światówka "pod nosem" to co innego.
-
[B]Filla[/B], witaj. (Rozmawiałyśmy w Sopocie). Witaj [B]Kardusia[/B]. To strasznie fajnie, ze nasze grono się powiększa. :multi: [B]Minio[/B], nie musisz mnie przekupywać, żebym Cię nie fociła, bo ja chcę focić Korę, a nie Ciebie :eviltong:. I nie zwalaj na psa, że chodzić nie umiem, tylko trenuj. [B]Rapidka[/B],Astra pewnie już nie pamięta, że chorowała. Okropnajest ta babeszjoza, ale dobrze, że odpowiednio wcześnie zdiagnozowana i leczona mija szybciutko. ([B]INA[/B], niestety nie jest tak łatwo. Fredzia wcale nie miała podwyższonej tempertury, gdy zachorzała. Inne objawy były jednak tak widoczne, że nie można było nie zauważyć, że z psem dzieje się cos złego. Po prostu pies słabnął z minuty na minutę). [B]Bos[/B], dzięki za fotki. Prosimy o więcej.
-
Rapidka, relacja z nauki pływania po prostu piękna. Ale się tu zaszczyliło.
-
Nie wszyscy pojechali do Wrocka, ale wszyscy myślą o tych, co we Wrocku. A pogoda - miodzio.
-
Wystawa w Nowym Dworze jest 1 października. Ja wybieram się kibicować (Minio i jej Korka będa debiutować).
-
[quote name='Minio'][B]Jura[/B] no właśnie , ja zapraszam na spotkanko .[/quote] Czy może będziemy świętować wystawowy debiut? [B]Borsaf[/B], zobaczyłam foty i zamarłam. Ty tak Regonika ziuuu maszynką? (Ale ten mój pies kiepsko trafił). BTW juz odpisałam
-
[quote name='rita60']Jura Terrieromanie rozpoznała Terry,czy to przypadek ? [/quote] Oczywiście, że nie. Zresztą nie tylko Terry powitała Terrieromanię, jak starą znajomą.
-
[quote name='Anisha']Nieprawda, bez ziomali jest nas więcej, tylko Wawa jest tak licznie reprezentowana :cool3: [/quote] I co nam z tego. Warszawskie erdele spotykają sie tak często, że lepiej nie mówić :p [quote name='INA']Wiem , że w Sopocie jedna osóbka zaraz po zejściu z ringu obiecała że będzie czynnnie udzielać się na dogo a nie tylko czytać nie wiem to może Ty?:roll:[/quote] INA, pudło. Zobacz, kto rozpoznał Terriermanię. [B] Terriermania[/B], fajnie, że do nas dołączysz. Czy będziesz na wystawie w Nowym Dworze? Wiem, że z osób, które były w Sopocie, czytuje forum właścielka Primy Filozofii. Zapraszamy, do nas :lol:
-
Widze, że z powolnego sondowania nici. Mnie osobście również nie przeszkadza majówka (i listopadówką tez byłabym zainteresowana). Proszę, niech każdy z chętnych do spotykania zadeklaruje się, czy majówka mu odpowiada. Czy nie jest to niebezpieczny termin w związku z możliwością, że w przyszłośi pojawią sie kontrpropozycje?