-
Posts
915 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by christoph
-
ASZTAR Imaginacja [img]http://img197.echo.cx/img197/8388/pict0984a4pe.jpg[/img]
-
Psy otwarta AMAI Bakira [img]http://img261.echo.cx/img261/8574/pict0979a1nc.jpg[/img]
-
Akita u Izis (FCI) TADA [img]http://img89.echo.cx/img89/3193/pict09631yf.jpg[/img]
-
Psy pośrednia CHIRU Yamamoto (BIMBO będzie później) [img]http://img179.echo.cx/img179/6341/pict09620bq.jpg[/img]
-
Psy młodzież - lokaty [img]http://img196.echo.cx/img196/7514/pict09607me.jpg[/img]
-
Akita u Izis (FCI) UTSUKUSHII [img]http://img280.echo.cx/img280/1625/pict09573ew.jpg[/img]
-
W końcu obrobiłem trochę zdjęć z Krakowa i zaczynam je wstawiać. Od razu uprzedzam, że dane przepisuję z katalogu - w brzmieniu tam ujętym. Psy młodzież HOKORI TAKAI Halne Wzgórze [img]http://img86.echo.cx/img86/3023/pict09553cv.jpg[/img]
-
[quote name='donya']Akity sędziuje japończyk (o ile go nie zmienią) więc będzie ciekawie[/quote] Może będzie ciekawie, o szczegółach porozmawiamy w Krakowie?.
-
Chyba jeszcze dużo pracy przed hodowcami/właścicielami/sędziami/asystentami/protokolantami/sekretarzami... kolejność ustali użytkownik forum...;-)
-
Moje zdanie - Światówka, to światówka. Mnie akurat nie stać, żeby wybrać się np. do Meksyku, więc raczej będę, nie patrząc na obsadę i ew. wyniki, itp. W annałach zapiszą, że byłem ;-)
-
[quote name='"Kasia_i_Łukasz"']Witajcie kochani akiciarze!!! :wolfie: Ostatnio wszyscy chwalą się nowymi zdjęciami swoich pociech więc my też to czynimy :lol: Mieliśmy małe zaległości w oprawianiu i wieszaniu dyplomów Asztara ale w końcu znalazł się i na to czas i okazało sie że trzeba poprzewieszać medale bo zaczyna brakować miejsca :oops: skoro już je ściągneliśmy postanowiliśmy zrobić ASZTARkowi zdjęcia w jego trofeach :olympic: okazało sie że ASZTAR miał trochę oddmienne zdanie na ten temat bo po jakiś 10 minutach strojenia najzwyczajniej w świecie się otrzepał i do zdjęcia nie wszystkie medale się utrzymały :-? [img]http://foto.onet.pl/upload/16/4/_495607_n.jpg[/img] Na otrzepanie się z medali proponuję rozwiązanie... [img]http://img157.echo.cx/img157/3378/pict01898fu.jpg[/img] Prawdopodobnie z tego sie nie uwolni...
-
[quote name='Asiunia02']Bardzo ładne zdjecie asztarka z medalami. I tak powinno byc na galerii !!!!!![/quote] Czekam na następne. Strona (under construction) chyba ruszy w tym roku;-). Na razie wielkie przygotowania do Krakowa i w tzw. miedzyczasie lifting kolejnej postrony. Pozdrawiam.
-
[quote name='sh_maniak'][quote name='christoph']Wyniki z Wałbrzycha: Psy: Pośrednia MUSHIRO Tsunami - dosk.1, CWC, NPwR, BOB Otwarta AMAI Bakira - dosk.1. Zdjęć nie będzie do jutra (baterie siadły), chyba że wstawi je wcześniej Weihaiwej, bo też była - miło było poznać:-)[/quote] jak to się stało, że ja was nie widziałam :roll:[/quote] A ja was widziałem, ale byliście tak zajęci, że nie było sensu nawet podchodzić. Może to i lepiej, przynajmniej nie rozproszyliśmy przed sukcesami;-)
-
Czy ktoś może podać wyniki BOG grupy V? Z góry dziękuję.
-
Wyniki z Wałbrzycha: Psy: Pośrednia MUSHIRO Tsunami - dosk.1, CWC, NPwR, BOB Otwarta AMAI Bakira - dosk.1. Zdjęć nie będzie do jutra (baterie siadły), chyba że wstawi je wcześniej Weihaiwej, bo też była - miło było poznać:-)
-
[quote name='weihaiwej'][quote name='Matagi']Jutro są trzy wystawy.....może ktoś fotki wstawi :lol: :lol: :lol:[/quote] Ja jadę do Wałbrzycha i postaram się stanąć na wysokości zadania :lol: Zwłaszcza, że akity będą tylko dwie :P O ile zdjęcia będą się do czegoś nadawały, podzielę się! Agata[/quote] Niestety, ja też jadę tylko do Wałbrzycha i nie dam rady być na innej wystawie;-). W takim razie może się uzupełnimy w naszych fotkach jutro.
-
[quote name='maga18']od niedawna jezdze na wystawy, ale w sumie na kazdej po kilka razy przez megafon wolano wlasciciela by wypuscil psa z samochodu 0X, dziwi mnie, ze hodowcy, wlasciciele, wystawcy - milosnicy psow tak bezmyslnie postepuja, kiedy to wlasnie oni powinni byc wzorem do nasladowania!! tu jest podobny temat... [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=24009[/url] i tak jak ktos w nim napisal, nastepnym razem nalezaloby ta pania wsadzic do samochodu i postawic bez klimy, wody, otawrtego okna na pelnym sloncu :evilbat:[/quote] I właśnie to mnie dziwi u nas ... Przez kilka godzin prosi się łaskawie, aby szanowny pan (pancia) przybyli i łaskawie raczyli uwolnić zwierzaka... Zgroza... buda i krótki łańcuch (oczywiście dla właścicieli...)
-
Może coś pominąłem w postach. Minął juz jakiś czas od wystawy w Lesznie, a ja nadal myślę o pewnej sytuacji. Otóż organizatorzy co jakiś czas monitowali właściciela pewnego samochodu, aby wypuścił psa z zamkniętego samochodu. Był to dog. Wg informacji organizatorów, w samochodzie tym przebywał od rana. W pewnym okresie temperatura wewnątrz samochodów przekraczała 50 st. C. Jak to skomentował mój niemiecki przyjaciel, na dzień dobry samochód miałby stłuczoną szybę (w celu uwolnienia psa), zaś właściciel na do widzenia miałby w przyspieszonym trybie rozprawę z ustawy o ochronie zwierząt (u nas chyba jednak ta ustawa jest martwą literą). Po wielogodzinnych monitach i końcowej interwencji stosownych służb (i nie tylko), pojawiła się w końcu właścicielka samochodu - i zgadnijcie co zrobiła? Zamiast wypuścić psa i/lub dać mu wody - włączyła wewnątrz klimatyzację! Dla ułatwienia dodam, że była to blondynka;-) Rejetracje samochodu zachowuję póki co dla siebie, ale jeśli ta pani czyta tą wiadomość, to obiecuję jej solennie, że nastepnego takiego razu nie będzie. Osobiście poruszę niebo i ziemię, żeby taka sytuacja w jej wykonaniu więcej się nie powtórzyła.Swoją drogą dziwi mnie trochę spowolniona reakcja ochrony?! I co wy na to?
-
[quote name='Asiaczek'][b]LoveStorm i/lub Gucio[/b] - bardzo proszę o próbę zmniejszenia mojego identyfikatora o ok. 4 mm z każdej strony. We wcześniejszych wymiarach nie mieści mi się w plastikową obwolutkę. Bardzo proszę, bo Gorzów już niedaleko, a na tej wystawie w G. chciałabym móc pokazać Wasz trud, no i być rozpznawalną. Pzdr.[/quote] Swego czasu ktoś powiedział - umiesz liczyć? to licz na siebie... Jeśli nie wiesz, jak się zabrać do zmniejszenia identyfikatora, wyślij mi maila z tym nie pasującym, wraz z informacją, o ile go należy zmniejszyć. Odeślę poprawiony.Ps. To naprawdę nie jest trudne, wystarczy się do tego trochę przymierzyć;-)
-
[quote name='weihaiwej']Chris, gratuluje sukcesu:) Swietne zdjecia, moze wkleisz tez pary hodowlane? Pozdrawiam:)[/quote] Jak już wcześniej wspomniałem, inne zdjęcia z wystawy w Lesznie nie nadają się już do tematu Galeria Akit. Dlatego też wkleję je w topicu Wystawy->Leszno. Proszę jednak o chwilę cierpliwości, przez ostatnich paręset minut byłem mocno zajęty i nie miałem czasu obrobić zdjęć. Bo moja dewiza - jak już coś robisz, zrób to dobrze... I pamiętaj o jednej rzeczy, że tak w zasadzie to nie robisz tego dla siebie. Pomyśl o odbiorcy, a nie o sobie.
-
BOG grupy V - sędzia Janusz Opara [img]http://img277.echo.cx/img277/9941/pict08245xb.jpg[/img] I to by było na tyle. Mam jeszcze trochę z par hodowlanych, grup hodowlanych i innych grup, BIS młodzieży, ale to już nie teraz i nie w tym temacie. Zmęczenie materiału...
-
BOB [img]http://img268.echo.cx/img268/2043/pict07818ps.jpg[/img]
-
NSwR, a jednocześnie Res.CACIB i CACIB [img]http://img217.echo.cx/img217/281/pict07794bo.jpg[/img]
-
Suki otwarta - BONARI Omonogawa [img]http://img266.echo.cx/img266/7877/pict07752hz.jpg[/img]
-
Suki otwarta - AFIKA Porażynianka [img]http://img273.echo.cx/img273/2544/pict07771ad.jpg[/img]