[quote name='anyia'][quote name='sh_maniak']Mi się wystawy w JG zawsze z zimnem kojarzą ( rok temu w zimowej kurtce siedziałam), a kiedys tam wystawiałam w takiej ulewie :-? , a na BISach było potem cudne słoneczko :D
Widzę Anyia i Christoph, ze jestesmy na jednym ringu :D :D :D
Mnie bedzę łatwo znależć .... będę przy ringu ... a znak rozpoznawczy to wielka klatka z rudym i czarnym sh :lol:[/quote]
:) ja caly czas licze na ladna pogode... tak jak teraz we wrocku... +10 stopni i piekne slonko:))
no to do milego w niedziele... jak mnie emocje nie zjedza to sie odezwe
z reguly na wystawach trace glowe:))
a & malamuty[/quote]
My się już kiedyś widzieliśmy na BIS Juniorów, tylko nie pamiętam dokładnie gdzie, najprawdopodobniej w Wałbrzychu(?)