[quote name='cleo2000']Witamy Halniakow
jak chcecie to dokladne wyniki z Dortmundu sa na [url]www.akita.de[/url]
ale z berlina nie podali .. ;-) z tego roku[/quote]
Nie podali zarówno z tego roku, jak i z 2004 (w 2004 w Berlinie był też BISHO Tajgeta). Jak się dowiedziałem, nie podali, bo wystaw w Berlinie nie organizuje klub akit w Niemczech, jak zauważyłaś pewnie, nie było tam przyznawanych wniosków na championa klubowego. A klubu takie wystawy nie bardzo interesują. Tak to mniej więcej wygląda.
Dodam jeszcze, że po zakończeniu ocen Bushi otrzymał puchar od klubu, nie za bardzo wiem za co i to pozostaje dla mnie zagadką, zwłaszcza, że nie było mnie przy tym, bo robiłem w tym czasie za fotoreportera. A na tej wystawie puchary przyznawane były za co najmniej 3 pierwsze miejsca w klasie.