Jump to content
Dogomania

MonikaP

Members
  • Posts

    3601
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MonikaP

  1. Anecioreczek, czy mogę Cię prosić o podanie mi na pw danych (łącznie z nr dowodu) Pani, która adoptuje Glusia? Zaraz będę pisać umowę adopcyjną, którą Saksana dałaby Tobie, a Ty - nowym opiekunom Glusia - do podpisu i odesłania kopii.
  2. Tu Pikusia z koleżanką [B][img]http://upload.miau.pl/2/13943.jpg[/img][/B] A tu sama - zobaczcie, jaką ma minę - ona jest taka kochana... [B][img]http://upload.miau.pl/2/13944.jpg[/img][/B]
  3. [quote name='Anecioreczek']Saksanka wlasnie szuka połączeń do Sosnowca!:) zaraz bede dzwonić.. do Państwa..cxzy zgadzają Sie dać 50 % na Bilety dla Saksany :):):) ile kostzuje bilecik dla psa?[/quote] Dla takiego malucha chyba nic!
  4. [quote name='Anecioreczek']czekam na wiadomośc od niej! bo własnie włączała komputer! :):):):)[/quote] To ja czekam na wiadomość, gdy się z nią porozumiesz! :-)Niestety w tej chwili muszę odejść od komputera, ale będę tu zaglądać co parę minut.
  5. Oj! Ojej! Ja dopiero weszłam do internetu i odebrałam wiadomość od Supergogi! Anecioreczek, czy udało Ci się skontaktować z Saksaną? Jeśli tak, to napisz mi na pw, czy coś ustaliłaś, żebym wiedziała, zanim do niej zadzwonię.
  6. No więc stan "na dziś" jest następujący: Gluś jest zaklepany i ma jechać do Sosnowca, Fikander ma jechać do Wałcza, Nulka chce adoptować dziewczyna z Poznania, ale jeszcze chcemy ją sprawdzić i odwiedzić "przedadopcyjnie". Tak więc do adopcji zostałaby wtedy tylko Malwinka :-).
  7. No więc jestem już po rozmowie i...wygląda na to,że szukamy transportu z Poznania do Sosnowca [B]na już[/B], albo na najbliższe dni :loveu: . Dla [B]Glusia[/B]!
  8. [quote name='Anecioreczek']oka:) czekam na relacje :) Kiedy bedziesz dzownic?:)[/quote] W tej chwili nie bardzo mogę, ale postaram się dziś - tylko napisz mi, do której godziny mogę dzwonić.
  9. [quote name='Anecioreczek']Monisia i co? załatwiamy transport?:> Tu zalezna jest Twoja zgoda!:roll:[/quote] Myślę,że wstępnie tak, ale jeszcze postaram się sama z tą Panią porozmawiać :-).
  10. A ja tymczasem prezentuję ciąg dalszy słodkiej czwóreczki :loveu: . A właściwie - komplecik... Malwinka.... [B][IMG]http://upload.miau.pl/2/13787.jpg[/IMG][/B] Nulek... [B][IMG]http://upload.miau.pl/2/13788.jpg[/IMG][/B] Fikander [IMG]http://upload.miau.pl/2/13324.jpg[/IMG] Gluś [IMG]http://upload.miau.pl/2/13326.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Anecioreczek']zapomiałam napisac w mailu że Można zrobić kontorle po adpocyjną :-(:shake: Dopisuje tutaj ze jak najbardziej:)[/quote] Dziękuję, maila już dostałam i odpisałam :-)!
  12. [quote name='Anecioreczek']Dobra wiadomosć!! Chcą Glusia!!!:multi: Już Pisze na mAIla!!!:multi: Cioteczki!:multi:[/quote] Ajajaj!!! A do mnie właśnie zadzwoniła Pani z Wałcza, która chciałaby pieska dla siebie i być może drugiego dla siostry, ale jeszcze ma mi wysłać maila z dokładnymi informacjami o sobie :-)!
  13. A to się działo w mojej kuchni dziś rano :diabloti: : [B][img]http://upload.miau.pl/2/13748.jpg[/img][/B] [B][img]http://upload.miau.pl/2/13749.jpg[/img][/B] [B][img]http://upload.miau.pl/2/13750.jpg[/img][/B] [B][img]http://upload.miau.pl/2/13751.jpg[/img][/B] [B][img]http://upload.miau.pl/2/13752.jpg[/img][/B] [B][img]http://upload.miau.pl/2/13753.jpg[/img][/B] [B][img]http://upload.miau.pl/2/13754.jpg[/img][/B]
  14. [quote name='Anecioreczek']Jka Byś mi zdjęcie Nulka pokazała Było By super :) bo go niemoge rozpoznac..:/[/quote] Oj :oops: . Niestety nie udało mi się zrobić porządnego zdjęcia Nulka i Malwinki, postaram się jutro, bo będę cały dzień w domu. Nulek jest bardzo podobny do Fikandra.
  15. [quote name='Anecioreczek']tak wiem,już mówiłam. Nahjbardziej Jamnikowaty Wydaje Mi sie Gluś. iChyba tego Państwo wezmą. no ale wole sie upewnić;)[/quote] Nooo, ja nie wiem....mnie się właśnie pozostałe dwa chłopaki wydają najbardziej jamnikowate, takie bardziej "nabite" ;-), ale za to Gluś jest bardzo przytulasty 8) .
  16. [quote name='Anecioreczek']Czekam własnie na wiadomośc :) Wiem Tyle że Jest to Pani,która ma dwójke dzieci jedną 16-sto latke,drugą 7 latke. Mieszka z Mężem,w bloku. Na 50 m. na drugim piętrze. Miała już pieska,jamnika no ale już jest za TM.Raczej nie maja innych zwierząt.[/quote] To daj znać, jak będziesz coś wiedzieć :-). Jednak proszę, zwróć tej Pani uwagę, że psiaki nie są czystymi jamnikami i naprawdę trudno powiedzieć, jak będą wyglądać jako dorosłe ;-).
  17. [quote name='Anecioreczek']to Musze zadzwonić do znajomego zeby Mi szczególy opowiedział :) ale może jednak napisze jutro po południu?wtedy bede wszytko wiedziała i jaki piesek również:)[/quote] Jeśli możesz zadzwonić, to bardzo proszę :-).
  18. [quote name='Anecioreczek']Mam napisac teraz? czy jak dowiem sie Którego z Psiaków wybrali jego przyszli właściciele?[/quote] Napisz teraz - jaki to dom, kto, co, jak itd.
  19. [quote name='Anecioreczek']Dziewczynki :) na 90% któryś z Psiaków Byłyby Mile u Nas widzany!:multi: Pytanie tlyko.. czy Pozwolicie na adopcje?:>:razz:[/quote] To ja proszę o kontakt na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ale odpiszę troszkę później tzn. wieczorem, bo za chwilę wychodzę.
  20. [quote name='andzia69']Gonia - trzeba bajki oglądać częściej to i imiona się znajdą:eviltong: JAMNISIE pięknisie do domków szybciutko!!!!:loveu::loveu::loveu: Moniczko czy ja dobrze widziałam na zdjęciu z Malwinką w tle "moją" kicię?????[/quote] To był Gluś, Andziu, Gluś :eviltong: . A "Twoja" kicia uważa go najwyraźniej za jakiegoś małego, obrzydliwego kosmitę :evil_lol: , bo patrzy na niego tylko i wyłącznie z obrażoną miną, a najchętniej udaje, że go w ogóle nie ma, podobnie jak reszta kotów.
  21. [B][img]http://upload.miau.pl/2/13533.jpg[/img][/B] [B][img]http://upload.miau.pl/2/13534.jpg[/img][/B] [B][img]http://upload.miau.pl/2/13535.jpg[/img][/B]
  22. [quote name='Anecioreczek']Pogadam z Osobami Którzy chcą mnieć to cudo :) dam znac Jutro!:) a Maluszki gdzie teraz Są?:>[/quote] Tak, jak w tytule wątku - w Poznaniu, dwa piętra pode mną dokładnie mówiąc :evil_lol: .
  23. Nie, to nie jest labka. Wygląda raczej jak bardzo chudy owczarek podhalański, nieco może zmieszany z labkiem albo goldenem. A brzuszek ma tragiczny...jakby ją ktoś wyrzucił w trakcie laktacji... :-(
  24. [quote name='supergoga']Moniczko - Tobie, Tosieńce, całej reszcie Twego stadka - całej wspaniałej i wspaniałomyslnej Twojej Rodzince - wszystkie najlepszego, szczęśliwości w Nowym Roku. Całej rzeszy przyjaciół (serdecznych i szczerych) - do których...chciałabym tez móc się zaliczyć, wrogów - nie masz a jeśli - to wioem że sama sobie z nimi poradzisz :mad: . Malcom - nowych domków, Tobie - spokoju i realizacji zamierzeń. Wszystkim dogomaniakom z wątku - po prostu i z serca: DOSIEGO ROKU![/quote] Gosiu, dziękuję :-).
  25. [quote name='Anecioreczek']ciotki..bede miała domek dla dziewczynki jeśli jezzcze jest.. są bardziej czy mniej jamnikowate? bo Domek bedzie dla jamniczka.. i baaarddzoo chcą jamniczkaaa! i to sunńke..[/quote] Dziewczynka jeszcze jest, natomiast o stopniu jamnikowatości ja już nie jestem w stanie się wypowiadać. Moim zdaniem psiaki mają sporo z jamnika, ale będą miały wyższe łapki. Sunia w dodatku pewnie najwyższe, bo jest z niej smukły szczypioreczek. Ona wygląda bardziej jak mieszanka jamnika i pinczerka - chłopaki są bardziej jamnikowate. Ale i tak Malwinka jest słodka, kochana, uwielbia leżeć na kolanach. Taka malutka surykatka.
×
×
  • Create New...