[quote name='GoniaP']To prawda, ale w przypadku bordosia to nie jest przyczyną. Pies miał ropnego czyraka, który pękł.... Zamiast czyraka jest dziura, która wygląda przeokropnie i pozostała opuchlizna. Pani Doktor już się tym zajęła.[/quote]
Gosiu, ale Andzia zwróciła uwagę na jego tylną prawą łapę, a Ty mówiłaś o lewej...