w tragicznych warunkach jest szpic,wyłysiały niestety tylko nie wiem czy pomeranian,trzebaby uderzyć do AgnieszkiP ,one starają się zabrać od goscia jak najwiecej psów, są tez CHIHUAHUA albo jej mixy i pinczerki mini,gdyby ktoś mógł dać im tymczas,skontaktujcie się z Agnieszka P,Pixi
[url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30667]tutaj jest o tej hodowli[/url]