Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. ja baba;) Pani dzwonila do Azylu i obiecalam jakos pomoc nie moglismy psiaka przyjac ani pojechac na miejsce wiec chcialam milosnikow rasy zainteresowac w koncu macie wieksze doswiadczenie w dobkach niz ja no i cale szczescie cos juz wiadomo wazne ze sa fotki,moze allegro?moge wystawic tylko o tekst zwiezly bym prosila bo wstyd sie przyznac ale za duzo psow na glowie i kazde wyreczenie mnie jest dla mnie na wage zlota
  2. a moze ciocia wezmie Zebolka na prawdziwy spacerek?zapraszamy;)
  3. wszystko ok ciocia Sylwia czyli ja sie w niunku zakochala,,,tylko wiecie co...to imie takie brzydkie:( moze wymyslimy cos nowego? co do wplat moze byc na konto aniola tylko prosze pamietac o dopisku
  4. matko boska przeciez to cudo:-(
  5. serdecznie dziekuje za pomoc z naszej strony nic madrego oprocz ogloszen zaoferowac nie mozemy bo psi aniol zamkniety
  6. oktawio to nie kobieta to dziecko wychowane a no wlasnie raczej nie wychowane....
  7. kochani Ajax w trybie natychmiastowym musi opuscic dt macie jakis pomysl?
  8. ja ostatnio niestety weny nie mam wiec nie potrafie wykrzesac z siebie drugiego opisu takiego jak u Mozarta
  9. no no juz moze bo ciocia nauczyla co wolno robic i ze najlepiej spi sie na stole;)
  10. dziewczynka jest w gimnzajum 1 klasa wiec o czym tu mowa:(
  11. od nas nikt tego nie zrobi a wiem ze bez zdjec pomoc marna te starsze psy sa na bielanach roczny w mszczonowie Karilko mam tyle na glowie ze juz zapominam co dziala a co nie wiec naprawde dziekuje Wam za przypomnienie:)
  12. kochani kto zajmuje sie dobkami?
  13. w Mszczonowie od dluzszego juz czasu blaka sie ok roczny dobermanek czarny podpalany strasznie wychudzony,przemily do ludzi tylko ze ludzie nie moga go przygarnac karmia co jakis czas ale wiadomo ze tamk zaden pies nie wytrzyma...zdjec niestety tez nie mam ale kontakt do pani z checia podam czy mamy na dogo organizacje dobermanska?jakies forum?cokolwiek?
  14. Azorek rozdaje buziaki na prawo i lewo uroczy jest chlopak bardzo prosimy o pomoc finansowa
  15. [COLOR="Red"][B]prosze o kontakt tel moze byc nawet sms gdzie znajduje sie psiak ulica dzielnica 504 226 339[/B][/COLOR]
  16. ogloszen nigdy nie za wiele wiec jesli masz czas to bedziemy wdzieczni,problem nie lezy nawet w braku chetnych tylko w tym ze ci chetni to debile ktorzy mysla ze dostana psa od tak i odkladaja sluchawke na dzwiek slowa kastracja czy tez umowa adopcyjna
  17. dom ktory byl prawie pewien zrezygnowal a reszta nie byla wymarzonym domem dla Ajaxa
  18. no wiec Ajax nadal szuka domu i to bardzo pilnie a to jego nowe fotki [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/7828/dsc02120dt7.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/4821/dsc02121cu8.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/706/dsc02123pf3.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/1324/dsc02124ma7.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/4372/dsc02127sb5.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/5569/dsc02130tw6.jpg[/IMG] aha ma 100% wydolna trzustke
  19. dalej bez domku same glupki sie zglaszaja
  20. dla nas odleglosc ma znaczenie bo rzadko wydajemy psiaki daleko od warszawy
  21. za daleko jak dla nas no i Zebusiowi nalezy sie cieply domek na starosc a nie boks:( no i nie wiemy jak on do koni
  22. ktos chcial ostatnio opis grandy [COLOR=blue][B] Misia Granda [/B][/COLOR] Granda w Azylu pod Psim Aniołem w Warszawie jest od 2001r.! Uwielbia spaceerki, jest energiczna, kochana, bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem... i tam można wymieniać i wymieniać... Wystawia łapkę przez boks jak się przechodzi obok... nie wierzysz? sprawdź. Gdy stoisz obok jej boksu wyciąga łapinę i przypomina o sobie. Jest to jednak sunia dominancyjna. W azylu akcpetuje wszystkich, jednak była już adoptowana i z tego też względu wiemy, że przywiązuje się do jednej osoby. Wybiera sobie przyjaciela i go broni. Co musiała przeżyć? Jaka była kiedyś? Teraz została jej tylko pustka i brak zainteresowania. Jest troche nachalna, jak się ją głaszczę ona nie chce pozwolić na to, aby ją zostawić... Idzie wtedy za człowiekiem i skacze... i skacze... Boi się podniesionej ręki. Boi się odepchnięcia... Kiedy znajdzie tego jedynego wymarzonego właściciela? Na fotkach jest szczęśliwa bo ktoś przyszedł do jej boksu i choć przez chwile się nią zainteresował...
×
×
  • Create New...