Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. o kurcze,jestescie boskie dziewczyny
  2. dokladnie:) on jest naprawde uroczy siada przytula sie i kaze sie trzymac za lapke jest boski
  3. czesc pieniazkow na operacje juz zostala wplacona ile jeszcze wyjdzie pewnie w praniu co do samej koniecznosci operacji to jest niezbedna aby Azorski mogl byc w 100% sprawny zeby mogl biegac skakac tzn robic to co lubi najbardziej;)
  4. Zebolek ma u nas tak samo jak mialby na dzialce nie ma wstepu do domu ma spacery ganianko po terenie mizianie pelna miche...nie chce zebys mnie zle zrozumiala ale ogolnie jak wydajemy psiaki to staramy sie oddawac je do domu a nie do bud dziekujemy za ogloszenia
  5. nie Kostek to Sylwia Ola to Kometa a w czym problem?
  6. alez ja nie twierdze ze Hanah chce zle po prostu napisalam jaka polityke probujemy uprawiac;)
  7. szczerze...Zebol u nas mieszka w budzie jest wypuszczany na bieganko wychodzi na spacery,jesli ktos ma go adoptowac to do domu a nie znowu do budy tak osobiscie to nie rozumiem dlaczega majac psa niektorzy nie wpuszczaja go do domu nie potrafie tego pojac
  8. tylko jutro czy w ogole?:(
  9. [quote name='wihu']Nie wiem. Jeszcze nie otrzymałam odp. Pani sie wyraziła wcześniej, że do nalepszego w wa-wie.[/quote] ekhm w wawie schroniska sa 2...Psi Aniol czyli my od wrzesnia zamknieci i paluch o ktorym wspominac nie trzeba-tam kazdy dobcio predzej czy pozniej umiera:-(
  10. juz zmieniam wykasuje tez z pierwszego postu wzmianke o sprawioe dobci nr 1 zeby to byl tylko temat Pako
  11. do ktorego schroniska?
  12. ok wieczorem wrzuce
  13. ma allegro?moge go wrzucic
  14. wolam go codziennie i reaguje tak samo jak na inne;)
  15. myslicie ze to moglby byc nasz dobcio? [FONT=tahoma][SIZE=2][COLOR=#22364f][B]MARCIN KOZŁOWSKI [/B] 29.09 PRZY UL WAŁOWICKIEJ ZGINOŁ CZRNY DOBERMAN USZY NIE OBCINANE WIEK 1 ROK ZNAKI SZCZEGULNE BLIZNA PO OPERCJI NA GRZBIECIE PIES W TRAKCIE LECZENIA PROSIMY O KONTAKT BARDZO TĘSKNIMY (NAGRODA) [SIZE=1] data publikacji: 01-10-2007 kontakt: 0887-877-021DELTA27@WP,PL[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  16. Wihu dzialamy we wspolnym celu wiec nie ma co dziekowac za watek,mam nadzieje ze jakos wspolnymi silami mu pomozemy a co z tymi dwoma dobciami mama i synem?wiadomo cos?
  17. no bo to takie gburkowe imie dla takiego delikatnego psiska;)
  18. Azorek i tak wdzieczny kobitki zmienmy mu imie
  19. zadziwiajace jest to ze wlasnie nie boli,maly chcialby skakac biegac a tu malpy nie daja;) nawet jak spaceruje to nie widac ze z lapka cos nie halo to co jest wazne dla przyszlego wlasciciela to to ze to cholernie madry pies potrafi siadac dawac lapke klasc sie i buzi tez umie dawac:D no jest po prostu przeuroczy-zachecam do odwiedzin i strasznie dziekuje w imieniu niunka za wplaty zarowno na konto Fundacji Azylu jak i na forum labradorow jestescie kochani
  20. oj jeszcze od kombinowania nikt nie zemrzyl;) chyba
×
×
  • Create New...