Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. kostek bywa ale co mam pisac jak mi juz nawet nadzieji zabraklo:(
  2. Piękny 2,5 letni przedstawiciel psa w typie bull,trafil do nas z domowej pseudohodowli wraz z rodzeństwem. Pies był źle zsocjalizowany,niczego nie nauczony,wykazywał agresje do otoczenia,wszystkiego sie bał. Przekazaliśmy go do hotelu szkoleniowego gdzie pod okiem fachowca uczył sie życia na nowo,nie wiedział po co jest człowiek i ze można wspólnie do czegoś dojść. [COLOR=Red]Teraz jest już w pełni gotowy do adopcji. Oczekujemy jednak ze trafi do domu gdzie właściciel będzie wiedział jak obchodzić sie z psem. [/COLOR]Tajson jest nauczony podstawowych komend, które bezbłędnie wykonuje,nie przejawia żadnej agresji w stosunku do człowieka, lecz trzeba pamiętać ze jest to pies z przeszłością. Tajson nie jest potworem jest normalnym zdrowym psem w odpowiednich rekach i z odpowiednim podejściem stanie sie dobrym towarzyszem na wiele lat. Kontakt: 504-226-339 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]http://images33.fotosik.pl/224/6429d6bd82553f01.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/224/7474d27d802f0ca5.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/199/31ae9a4d3fd08df3.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/224/89b5e9bc23b0e098.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/224/7fa1d171e57f19e5.jpg[/IMG]
  3. dziewczyny nie ma sie czym denerwowac,wiadomo nie od dzisiaj ze najlatwiej jest osadzac nie majac ze sprawa nic wspolnego
  4. dzien dobry;) [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3057/gallery27442823500x500ws2.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3855/gallery27757604500x500zw2.jpg[/IMG]
  5. [COLOR=Red][B]UWAGA ZAGINAL NASZ PODOPIECZNY ODDANY DO ADOPCJI 01.05.08 okolo godziny 12 na ul.Mrowczej zaginal wyadoptowany z Azylu pod Psim Aniolem pies Pepe,po prostu pobiegl przed siebie nie reagujac na wolanie mozliwe ze chce wrocic do Azylu(Falenica) Pepe jest milym psem,do ludzi lasi sie nie wykazuje agresji,bardzo prosimy o pomoc czeka zrozpaczony wlasciciel psi kumpel i my:( [IMG]http://images32.fotosik.pl/81/fb65c7a024b7b165.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/81/aced85b5265728bdmed.jpg[/IMG] telefon kontaktowy 504-226-[/B][/COLOR][COLOR=Red][B]339 PEPE ODNALEZIONY WROCIL DO AZYLU [/B][/COLOR]
  6. no to mamy zonk mi powiedziala ze dzwonila do jednej z wolontariuszek i podala swoj nr...musimy wiec czekac
  7. wczioraj Aga rozmawiala z wlascicielka psiakow...moze wyjdzie w poniedzialek na przepustke tyle ze miala wyjsc po 3 tygodniach juz do odmu a 3 tygodnie minely wczoraj...hospitalizacja potrwa jeszcze na pewno dlugo od jutra Paulina psiaki wyprowadza sama bo Aga mogla poswiecic tyle czasu tylko przez umowione 3 tygodnie teraz ma inne zobowiazania trzeba znalezc miejsca gdzie psy mozna chociaz tymczasowo trzymac bo taka robota sami wiecie... najgorsze ze dziewczyny poswiecily sie dla tych psow a moze sie okazac ze i tak trafia na paluch bo przyjedzie siostrzeniec czy inna cholera i polozy lape na mieszkaniu czy ktos moze pomoc w oglaszaniu psow?ja juz nie daje rady mam do ogloszenia 3/4 azylu a tez i na to nie starcza mi sily po prostu za krotki dzien:( Paulina mozesz zrobic wiecej zdjec psow?
  8. niestety z nikim innym takze sie nie kontaktowala:(
  9. konto jest aktualne jak najbardziej,prosze tylko pamietac o dopisku dziekujemy:)
  10. oj nie ja to pierwsze slysze o opolu jesli juz to to czestochowa miala byc ale pani sie na razie namysla nad jego zywiolowoscia
  11. no to Bimba odpada ona malutka jest i chyba taka na wielkosc juz zostanie no i te klaczki wiecej ich nie ma niz sa... w gruncie rzeczy chyba zadnego psa bym nie miala sumienia tak oddac,nie wiem dlaczego ludzie biorac psiaka nie chca nawet na troche wpuszczac go do domu:(
  12. bez mozliwosci wejscia do domu?
  13. jesli uda sie wszystko zgrac Zebolek pojedzie do nowego domku na weekend majowy
  14. halo halo 3/4 psow w jakimkolwiek schronisku tez szczerzy sie na obcych...po prostu u innych wyglada to mnie "efektownie" i wiadomo ze malego psa az tak sie czlowiek nie przestraszy wiec naprawde nie rozumiem tej calej akcji "zly szczekajacy Alan" zgadzam sie z Charly psy wiedza kogo maja lubic a kto chce/planuje zrobic im szeroko pojmowana krzywde wiec po co go denerwowac...
  15. kwietniowy Zdzis [IMG]http://images32.fotosik.pl/227/b6f65df3eb998aa5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/199/002a8e9d0a01d959med.jpg[/IMG] [img]http://images32.fotosik.pl/227/5a0e6b1921cd8040med.jpg[/img] [IMG]http://images27.fotosik.pl/200/d4c86605375f138cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/201/233e53a87c1f5e62med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/201/d0754979ab16baa0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/200/1d09701ee277ace8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/227/e46bbe7a3d6c43f1med.jpg[/IMG]
  16. uzywac kolczatke trzeba umiec
  17. kochani wybaczcie zapomnialam zadzwonic do doktora zrobie to jutro z samego rana,wylecialo mi z glowy:( przepraszam
  18. u Jerrego wszystko ok,nie warczy na ludzi,nie probuje nikogo dominowac,uwielbia sie przytulac miejmy nadzieje ze w koncu trafil na dom godny siebie;)
  19. skoro nie umiesz go wyprowadzac to go nie wyprowadzaj,dziwne ze z innymi jakos tej smyczy nie szarpie
  20. tak,nie chce ich oddawac bo je kocha ale wie ze tak dla nich lepiej
  21. mamy 50 zl na koncie Maksiowo Agatowym jutro zadzownie do dr i pogadam
×
×
  • Create New...