-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kostek
-
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Fajka tez juz w domku -
w adopcjach siedze juz dlugo i po prostu na takiego psa jak maks musi trafic sie amator osoba ktora bedzie chciala pomoc najwiekszej bidzie w schronisku...oczy maksa to pikus chociaz podawanie samej cyclosporyny mu zaszkodzilo(na przyszlosc gdyby ktos podawal to nigdy nie mozna podawac jej samej) no i jak wiadomo pies upodabnia sie do wlasciciela wiec chyba dosadniej pisac nie musze? Maks nie styka sie na razie z innymi psami(nie laczymy w boksach 2 samcow) ma sie dobrze co juz pisalam wczesniej ma apetyt lubi sobie poiegac nie lubi zostawac sam(co jest kolejnym problemem przy adopcji) zastanawiam sie gdzie uderzac z jego ogloszeniami zeby chociaz ktokolwiek zwrocil na niego uwage pospolity czlowiek nawet go nie zauwazy w tloku ogloszen
-
~Zdzisio~cielak o wielkim sercu-W KOCHAJACYM DOMKU
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
dorosla kobieta z 2 dzieci miala kontakt z psami typu bull znajoma moja i kolegi z czasow palucha-dom w 100% odpowiedzialny i raj dla zdzinia bo Sylwia uwielbia dlugie spacery info mam kilka razy dziennie;) -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Zorka Cze3sio I Zdzisio Pojechaly Dzisiaj Do Nowych Domow Wszystkie Maja Sie Swietnie :d -
~Zdzisio~cielak o wielkim sercu-W KOCHAJACYM DOMKU
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
no to misio zdzisio pojechal dzisiaj do domku -
Pluto smigaj
-
Owczarek kaukaski- JUŻ SZCZĘŚLIWY NA DUŻYM RANCHO!! :)
Kostek replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
cholera a ja myslalam ze jak juz wystawiam aukcje to tak automatycznie mi sie to zapisywalo...masakra jakas ja sciemnialam ze pies zszedl nawet przedstawilam zaswiadczenie i mogli mnie cmoknac;) -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
Kostek replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
kochani a moze to sie przyda? [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Sprzedam-agd-wyposa-enie-domu-Sprawna-lodowko-zamra-alka-za-0-z-W0QQAdIdZ50441439[/url] Oddam za darmo lodówkę. Lodówka dwu komorowa (zamrażalnik + lodówka). Lodówka i zamrażalka są w pełni sprawne. Jedyny mankament to delikatny wyciek na uszczelce przy lodówce wody z lodówki. Do tej pory lodówka była używana w takim stanie bez problemów. Lodówka+zamrażalka mają około 1 m 50 cm wyskości i standardową szerokość. Lodówka jest dosyć stara i jej front oklejony jest naklejkami. Używana była w mieszkaniu studenckim z którego się wyprowadziliśmy. Jedynym warunkiem odebrania pralki jest koniecznośc jej osobistego odebrania i zniesienia z 3 piętra do własnego transportu (jest WINDA). Decyduje kolejność zgłoszeń. Lodówkę można odebrać do Soboty (w godzinach 18-21) na Gocławku (praga południe) po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym. Telefon: 790014314 ogloszenie juz z 8 maja ale moze jeszcze aktualne -
PILNE!!!!! leży pies na Wilczej 26 Warszawa!!!!! MA DOM
Kostek replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
nadal bez domu -
~Zdzisio~cielak o wielkim sercu-W KOCHAJACYM DOMKU
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
nie ma wiadomosci bo niestety nic w jego zyciu sie nie zmienilo zabralam go na dni sggw ale same oszolomy go chcialy w wolnej chwili wstawie foty z sggw -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
no to jeszcze zobaczymy co wykombinowala Etna tzn co juz zjadla ;) -
owczarkowata Bimba znaleziona na śmietniku!!! MA DOM!!
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
oczywiscie ze wiadomo cos o domu nowy wlasciciel Bimby wczoraj na dniach sggw bardzo dlugo ze mna rozmawial decyzje o nowym domowniku podjela cala rodzina dzien wczesniej Bimba zostala przebadana i nowa rodzinka przy tym byla nie spieszyli sie razem z dr.Dobrzynskim i OlimpiaK pokierowalismy panstwa co i jak...mamy z nimi staly kontakt wiec nie ma sie o co martwic -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
kotka ta ktora byla straszona policja;) -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Zapalka powedrowala do nowego domku szczesliwy los usmiechnal sie takze do jednej z naszych kotek..oby takich adopcji wiecej -
zrzeczenie jest potrzebne w gruncie rzeczy bo ta pani juz nie bardzo kojarzy a po co nam nowe problemy... dzielnicowy drzwi nie wywazy ale moze chyba nalozyc kare za zaklocanie ciszy nocnej,nie wiem pewnie bedzie tak ze jak sasiedzi zobacza Cie z psami zadzwonia po dzielnicowego i trzeba bedzie oddac psy-nie wiem jak te procedury dokladnie wygladaja telefon do lekarki ma Agnieszka