Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. w adopcjach siedze juz dlugo i po prostu na takiego psa jak maks musi trafic sie amator osoba ktora bedzie chciala pomoc najwiekszej bidzie w schronisku...oczy maksa to pikus chociaz podawanie samej cyclosporyny mu zaszkodzilo(na przyszlosc gdyby ktos podawal to nigdy nie mozna podawac jej samej) no i jak wiadomo pies upodabnia sie do wlasciciela wiec chyba dosadniej pisac nie musze? Maks nie styka sie na razie z innymi psami(nie laczymy w boksach 2 samcow) ma sie dobrze co juz pisalam wczesniej ma apetyt lubi sobie poiegac nie lubi zostawac sam(co jest kolejnym problemem przy adopcji) zastanawiam sie gdzie uderzac z jego ogloszeniami zeby chociaz ktokolwiek zwrocil na niego uwage pospolity czlowiek nawet go nie zauwazy w tloku ogloszen
  2. dorosla kobieta z 2 dzieci miala kontakt z psami typu bull znajoma moja i kolegi z czasow palucha-dom w 100% odpowiedzialny i raj dla zdzinia bo Sylwia uwielbia dlugie spacery info mam kilka razy dziennie;)
  3. Zorka Cze3sio I Zdzisio Pojechaly Dzisiaj Do Nowych Domow Wszystkie Maja Sie Swietnie :d
  4. no to misio zdzisio pojechal dzisiaj do domku
  5. Pluto smigaj
  6. ostatnio w ogole marnie z odzewem z czegokolwiek i o kogokolwiek-boje sie co bedzie w wakacje
  7. pidzej przez ile dni podawalas sama cyclosporyne?
  8. wszystko ok czuje sie no ekhm jak to pies w schronisku ale lata sobie po terenie i w sumie naprawde nie ma zle(jak na schronisko) jednak dom by mu sie przydal bo jak wiadomo nie mozemy mu poswiecic tyle czasu ile on by chcial
  9. cholera a ja myslalam ze jak juz wystawiam aukcje to tak automatycznie mi sie to zapisywalo...masakra jakas ja sciemnialam ze pies zszedl nawet przedstawilam zaswiadczenie i mogli mnie cmoknac;)
  10. kochani a moze to sie przyda? [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Sprzedam-agd-wyposa-enie-domu-Sprawna-lodowko-zamra-alka-za-0-z-W0QQAdIdZ50441439[/url] Oddam za darmo lodówkę. Lodówka dwu komorowa (zamrażalnik + lodówka). Lodówka i zamrażalka są w pełni sprawne. Jedyny mankament to delikatny wyciek na uszczelce przy lodówce wody z lodówki. Do tej pory lodówka była używana w takim stanie bez problemów. Lodówka+zamrażalka mają około 1 m 50 cm wyskości i standardową szerokość. Lodówka jest dosyć stara i jej front oklejony jest naklejkami. Używana była w mieszkaniu studenckim z którego się wyprowadziliśmy. Jedynym warunkiem odebrania pralki jest koniecznośc jej osobistego odebrania i zniesienia z 3 piętra do własnego transportu (jest WINDA). Decyduje kolejność zgłoszeń. Lodówkę można odebrać do Soboty (w godzinach 18-21) na Gocławku (praga południe) po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym. Telefon: 790014314 ogloszenie juz z 8 maja ale moze jeszcze aktualne
  11. pidzej wysle Ci na pw tel Pani ktora mieszka w bloku na przeciwko agata i maksa moze ona bedzie tez mogla wpadac co jakis czas w azylu nadal nie ma miejsc
  12. nie ma wiadomosci bo niestety nic w jego zyciu sie nie zmienilo zabralam go na dni sggw ale same oszolomy go chcialy w wolnej chwili wstawie foty z sggw
  13. oj tam picia wody on by chcial tam nura dac ale sie nie miesci bo paszcza za dluga...mamy w azylu basen trzeba go wkopac i bedzie nauka plywakowania
  14. no to jeszcze zobaczymy co wykombinowala Etna tzn co juz zjadla ;)
  15. oczywiscie ze wiadomo cos o domu nowy wlasciciel Bimby wczoraj na dniach sggw bardzo dlugo ze mna rozmawial decyzje o nowym domowniku podjela cala rodzina dzien wczesniej Bimba zostala przebadana i nowa rodzinka przy tym byla nie spieszyli sie razem z dr.Dobrzynskim i OlimpiaK pokierowalismy panstwa co i jak...mamy z nimi staly kontakt wiec nie ma sie o co martwic
  16. no i niestety... Pani do mnie zadzwonila i na razie Zebatka zaadoptowac nie moze obydwie wierzymy ze kiedys ten dzien nastapi ale do tego czasu Zebatek szuka domku
  17. kotka ta ktora byla straszona policja;)
  18. Dzisiaj Zapalka powedrowala do nowego domku szczesliwy los usmiechnal sie takze do jednej z naszych kotek..oby takich adopcji wiecej
  19. zrzeczenie jest potrzebne w gruncie rzeczy bo ta pani juz nie bardzo kojarzy a po co nam nowe problemy... dzielnicowy drzwi nie wywazy ale moze chyba nalozyc kare za zaklocanie ciszy nocnej,nie wiem pewnie bedzie tak ze jak sasiedzi zobacza Cie z psami zadzwonia po dzielnicowego i trzeba bedzie oddac psy-nie wiem jak te procedury dokladnie wygladaja telefon do lekarki ma Agnieszka
  20. zrzeczenia nikt nie otrzymal wiec formalnie psy sa kobiety ktora poszla do szpitala i ona za nie odpowiada,Azyl miejsca na psy nie ma tym bardziej na 2 duze samce szukamy im domu ale wiemy jak jest co bedzie we wtorek nie wiem na ta chwile paluch
×
×
  • Create New...