-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kostek
-
PILNE!!!!! leży pies na Wilczej 26 Warszawa!!!!! MA DOM
Kostek replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
cos czuje ze domy to sie o niego beda bic naprawde jego przyszly wlasciciel bedzie mial mistrzowskiego psiaka -
[quote name='Cekinka13*']Odpisali, że został im jeszcze jeden pies. Odpisałam, że jeśli nie będzie chętnych na tego szczeniaka, chętnie go przygarnę... dodałam oczywiście, że mogę dać na niego symboliczną cenę :roll: (bo wiadomo- pseudohodowca żadnego psa nie odda za darmo).[/quote] Cekinka tylko w tym momencie zrobisz to czego robic po prostu nie wolno...zabierzesz mu psy ktorych nikt nie chcial a tym samym dasz mu jasno do zrozumienia ze ludzie wszystko kupia bo im szkoda na miejsce tych biedakow przyjda kolejne i co wtedy?tez je ktos wykupi za symboliczne 200zl i tak w kolko jedynym sposobem na takich debili jest to aby od nich nic nie kupowac nawet i za 20zl chyba ze ktos ma mozliwosc wykupic calosc jego "hodowli" i nalozyc facetowi zakaz dzialalnosci z udzialem zwierzat
-
PILNE!!!!! leży pies na Wilczej 26 Warszawa!!!!! MA DOM
Kostek replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
poprosze na mnie i bardzo bardzo dziekuje 504-226-339 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] w ogloszeniach podawalabym ze jest podobny z wygladu do shiby i akity szczegolnie gdy teraz taki nabity grubas jest;) -
PILNE!!!!! leży pies na Wilczej 26 Warszawa!!!!! MA DOM
Kostek replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
bardzo dobrze,jest tak milym i grzecznym psem ze az szok...umie podawac lapke siadac klasc sie i daje grubego brzuchala do glaskania,co chwile zacheca do zabawy kladac plasko przed czlowiekiem przednie lapki i merdakac tlusta dupka moja nowa milosc zaraz po 3 bullowatych w azylu;) aha ja bym go umieszczala tez na stronach akit i shib inu bo z paszczy podobny gdyby mial jednolity pyszczak by;by wykapana shiba;) -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
melduje ze poszedl Pongo i poszedl Irys trzymamy lapki:D -
o mamuniu pierwsza fota jest przeboska
-
PILNE!!!!! leży pies na Wilczej 26 Warszawa!!!!! MA DOM
Kostek replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
ale lon grubas od dzisiaj wczasy z odchudzaniem -
Jerry do 3 razy sztuka...kolejny raz w domu-trzymajcie kciuki
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
juz jest lepszy i co najwazniejsze nowi wlasciciele naprawde sobie z malym radza bo on nie taki strasznie problemowy;) -
Justyna moge sie tam z Toba wybrac i poszpiegowac ale dopiero po sesji tzn na poczatku lipca... "Schronisko prowadzone jest w niezwykły sposób. Psy bowiem nie są uwiązane na łańcuchu, a biegają wolno po podwórku, tworząc jedno wielkie stado. Wchodząc do przytuliska odnosi się wrażenie, że wszyscy tworzą tu jedną wielką rodzinę. Ten niezwykły sposób wychowania sprawia, że psy nawet najbardziej zdziczałe niebywale szybko się socjalizują. Przyjazne zarówno wobec ludzi, jak i innych psów, potrzebują już tylko tego jedynego pana, któremu mogłyby być wierne do końca swojego życia." jesli to prawda to znam juz jedno takie schronisko i psiaki naprawde maja w takich warunkach fajnie
-
dif nic im nie zrobisz bo szczepienia sa zarcie jest a jak np zapytasz dlaczego pies jest w tak zlym stanie to Ci powiedza ze jest leczony i tyle...ta pseudohodowla to szczyt bezczelnosci nawet wet ja kryje
-
z tej ktora wymienilas ostatnio zostaly zabrane 2 szczeniaki z parwo ledwo przezyly...a biznes kreci sie dalej
-
tam sie wszystko rozmnaza jak leci na zamowienie...
-
moze biedak z tej halinowskiej rozmnazalni uciekl
-
pidzej a gdybys kartki przyklejala z haslami np nad kranem "zakrecic wode" nad kuchnia "zakrecic gaz" moze to by cos pomoglo?nie rozmawialam z kobieta nawet przez minute ale moze zacznie na to zwracac uwage?moze tez jak jestescie na cos umowione pisac kartke i przyklejac tam gdzie kobieta najczesciej siedzi?
-
tzn to jest tak oddajemy szczura na probe nie jest to latwy psiak musi byc na diecie trzeba na niego uwazac bo potrafi jasno egzekwowac swoje zdanie no i w razie problemow psiak wraca do nas...wiec moze bedziemy cieszyc sie jak juz trafi do domku(wydany do adopcji bedzie na 100%)troszke tam pobedzie i nie bedzie wiekszych problemow?chcialabym zeby tam zostal ale nie chce zapeszyc;)
-
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
tak w polowie -
Ignaś, pies któremu dzieci szykowały grób. Zostaje w DT
Kostek replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
skoro Asia nic nie pisze tzn ze nie ma czasu-dla mnie proste i logiczne bo sama zagladam tu raz w tygodniu jak tak bardzo lezy Ci na sercu Ignas wez nr tel do Asi zadzwon i zapytaj czego psiak potrzebuje no chyba ze od tak sobie piszesz co na dogo jest norma -
Ignaś, pies któremu dzieci szykowały grób. Zostaje w DT
Kostek replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
nie zaden watek widmo tylko Asia ma duzo psow pod opieka a poza tym gdybyscie zapomnieli nie dla wszystkich dogo to cale zycie pomijam fakt ze nadal sa problemy zeby tu wejsc