-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kostek
-
~SZORSTKI~piekny ale skrzywdzony, ufa ale bez domu!!!
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
na razie cisza a telefon mam przy tylku, licze ze cos sie ruszy po niedzieli bo w sumie duzo osob sobie pojechalo gdzies na "dluzsze wolne" z okazji 11 listopada :D wejsc na gumtree i allegro ma sporo wiec mysle ze to kwestia czasu az telefony sie posypia -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Kostek replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
kasze gryczana moga jesc spokojnie czasami jest nawet zalecana, przeciwwskazania sa przy kaszach bialych bo one faktycznie mula brzusie -
~SZORSTKI~piekny ale skrzywdzony, ufa ale bez domu!!!
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
pokaz sie chociaz na dobranoc -
poznalam go dzisiaj, on jest mistrzem rozdawania buziakow i jak na mlodziaka przystalo jest bardzo energiczny skacze jak kangur cudo po prostu!
-
fajny jest ten maly ma w slipkach taka wielka nadzieje i widac ze wierzy ze juz w jego zyciu bedzie tylko lepiej
-
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
Kostek replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
niedlugo zanim ludzie zarejestruja sie na dogo beda musieli kliknac "wchodzisz na wlasne ryzyko nie odpowiadamy za Twoj poznieszy stan psychiczny, wszelkie proby samobojcze sa Twoja prywatna sprawa" sorry ale to mi sie nasunelo po poscie Greven :) -
no to bylysmy dzisiaj u rodzinki mam 80 zdjec:) teraz wstawie po jednym kazdego psiula a reszte po tym jak pozmniejszam itd Frida [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/6986/dscn1401.jpg[/IMG] Flavio [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6659/flavio.jpg[/IMG] Frantisek [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/9716/frantisek.jpg[/IMG] Fulton [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/6370/fulton.jpg[/IMG] Freya [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6183/freyag.jpg[/IMG] Fulvia [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/1116/fulvia.jpg[/IMG] Kochani mam tez niestety kilka prosb:oops::oops::oops: potrzebujemy pomocy w zbiorce: - puszek dla maluchow bo mimo iz dzisiaj zawiozlysmy sucha karme to male wola puszki w sumie wcale im sie nie dziwie -materialow do szczochania(szmaty jakies po prostu) bo maluchy jeszcze sie zapominaja i leja w legowisko -no i to co mnie boli najbardziej fundusze na hotelik moze ma ktos pomysl na jakis bazarek?ja zaraz zobacze co moge spozytkowac na ten cel glupio mi prosic o pomoc ale zanim ruszy moja nowa praca to moze to troche potrwac:oops: zawiozlysmy juz "materialy" do odrobaczenia i odpchlenia przynajmniej to na ta chwile z glowy przed nami jeszcze szczepienia Aaaa mam jedna budujaca wiadomosc :multi:na ta chwile jeden szczeniak zarezerwowany na 100% w grudniu trafi do rodziny mojej znajomej wetki(wyslalam dzisiaj zdjecia i maja wybrac ktorego cudaka wezma preferowali suczke ale zobaczymy)
-
~SZORSTKI~piekny ale skrzywdzony, ufa ale bez domu!!!
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
hop hyc!!! -
FIGO z chorym sercem, już za TM...
Kostek replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
rozmawialam dzisiaj z Agnieszka i dr Raczko powiedziala ze on jeszcze dlugo moze pozyc mimo swojej choroby ktora mimo powaznej nazwy raczej nie utrudnia mu funkcjonowania -
~SZORSTKI~piekny ale skrzywdzony, ufa ale bez domu!!!
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
nasz niun mial przez 12h 90 wejsc na gumtree jestem w szoku :) -
[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=Purple]Tosia i Wika [/COLOR][/SIZE][/B] 2 przepiękne dziewczynki szukające własnego cichego i ciepłego kąta. Tosia i Wika chociaż młode i filigranowe już przekonały się o bezmyślności i obojętności ludzi. Suczki przez długi czas błąkały się po ulicach Warszawskiej Wygody nikt się nimi nie interesował, nikt nawet nie pomyślał, że czegoś może im brakować, że mogą być głodne… To nie było ważne… Nikogo nie obchodziły. Zamieszkały na opuszczonej posesji którą traktowały jak swój dom, zaczęły jej bronić co nie spodobało się okolicznym mieszkańcom którzy za wszelką cenę chcieli się ich pozbyć. Na szczęście znalazła się dobra dusza która chciała pomóc psom i zabrała je do hoteliku. Sunie zostały już wysterylizowane i czekają na kochające i odpowiedzialne domy. Niestety przez to co przeszły w pierwszym kontakcie nie są zbyt wylewne ale to tylko kwestia czasu i poznania aby otworzyły swoje serduszka na nowe rodziny. Naszym marzeniem jest aby Tosia i Wika zamieszkały razem lecz nie jest to jakiś adopcyjny wymóg. Jeśli chcesz zapoznać się z dziewczynami serdecznie zapraszamy, wizyta u nich nic nie kosztuje, zobaczysz jak reagują i czego można się spodziewać zabierając takie cuda do domu. Tosia i Wika mieszkają w Warszawie ale nie mamy nic przeciwko aby zamieszkały w innej części Polski. Kontakt w sprawie adopcji: Sylwia 504-226-339 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Ewa 504-191-251 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"] [/EMAIL] Wika [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/11/wika.jpg[/IMG] Tosia [URL="http://img5.imageshack.us/img5/638/tosiac.jpg"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/638/tosiac.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img109.imageshack.us/img109/774/tosia1.jpg"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/774/tosia1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img140.imageshack.us/img140/1788/tosiaiwikah.jpg"][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1788/tosiaiwikah.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img140.imageshack.us/img140/2880/tosiaiwika1.jpg"][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2880/tosiaiwika1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img267.imageshack.us/img267/4083/tosiaiwika2o.jpg"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/4083/tosiaiwika2o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img402.imageshack.us/img402/8265/tpsiaiwika3.jpg"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8265/tpsiaiwika3.jpg%3C/a%3E[/IMG] [/URL][URL="http://img402.imageshack.us/img402/8265/tpsiaiwika3.jpg"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/5734/wika2.jpg[/IMG] [/URL] [/CENTER]
-
taki tekst na szybcika Mała, filigranowa i krucha...Tylko co z tego skoro i tak nikt nie uchronił jej od psiej tragedii jaką jest porzucenie przez ukochanego "pana". Cóż wakacje, pora zabawy, śmiechu, zero obowiązków. No tak a psu trzeba dać jeść i wyprowadzić na spacer. Po co się wysilać skoro można porzucić bo w końcu pies nic nie powie... Nie zwróci uwagi, że mu smutno, przykro, że kocha i nie rozumie co się dzieje. To nie ważne... Na szczęście nie wszyscy tacy są. Zawsze znajdzie się chociaż kawałek nieba i cień szansy na lepszy los. W jej przypadku też tak było spotkała anioła który za wszelką cenę chce znaleźć jej nowy kochający i odpowiedzialny dom. Ta subtelna, grzeczna i bezproblemowa sunia zachwyciła już kogoś, teraz czas aby zachwyciła i Ciebie! Żebyś przygarnął ją do domu i pokazał, że nie zawsze musi być źle... Spójrz w te oczy i pomyśl jakie będą Ci wdzięczne...
-
~SZORSTKI~piekny ale skrzywdzony, ufa ale bez domu!!!
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
no szorsciaku szoruj do domu -
~SZORSTKI~piekny ale skrzywdzony, ufa ale bez domu!!!
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
oj oby oby bo maly fajny jest -
~SZORSTKI~piekny ale skrzywdzony, ufa ale bez domu!!!
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
matko bosko az mi sie oczy zamazaly dziekujemy Kochana:loveu::loveu::loveu: -
~SZORSTKI~piekny ale skrzywdzony, ufa ale bez domu!!!
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
o jej ale cudaki tam sa -
~SZORSTKI~piekny ale skrzywdzony, ufa ale bez domu!!!
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
na razie zrobilam mu allegro ktore widac na allegro i mowim profilu na naszej klasie wrzucilam na psie grono i zaraz bede leciec powoli dalej najpierw chcialam stworzyc jeszcze opisy 2 sunkom ktore takze szukaja domu i oglaszac cala 3 za jednym zamachem a kudlacze w potrzebie to co to za strona? bardzo dziekuje Kochana za pomoc -
~SZORSTKI~piekny ale skrzywdzony, ufa ale bez domu!!!
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
zgubic to sie raczej nie zgubil bo przez dlugi czas wlasciciele byli szukani, szacowany jest chlopaczyna na jakies 5-6 lat ale gdybym go nie znala i zobaczyla jaki on radosny pelen energii i optymizmu to bylabym pewna ze to mlodziak no i tak w sumie myslalam mam wielka prosbe jesli chodzi o ogloszenia psiak mial miec dozywotni tymczas w razie problemow ze znalezieniem domu ale niestety nastapila zmiana planow i musimy kudlatka gdzies przeniesc. On sie bardzo szybko przyzwyczaja i oddaje swoje serducho wiec wolalybysmy juz mu cos stalego znalezc -
~SZORSTKI~piekny ale skrzywdzony, ufa ale bez domu!!!
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
we wrzesniu w radosci