Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. zeby ona wytrzymala do jutra:( Kacha ja wykrakalam z tymi kleszczami:placz:
  2. te zebiska to caly jego urok,trzeba cos wykombinowac
  3. o rany zebatkiem to ja sie zachwycalam ponad 2 lata temu myslalam ze on juz dawno wyadoptowany:(
  4. juz mi mailowac tutaj z kamykiem razem
  5. jak sie skonczy ogolna aukcja psiakow tzn za 11 dni szykujcie opis psiaka to wystawie go oddzielnie... mysle tez czy nie zrobic jednego myku mianowicie na jednej aukcji umiescic opis co to psi aniol itd powklejac po jednej fotce kazdego psa i dodac tekst ze kazdy psiak ma takze oddzielna aukcje...musze tylko pomsylec jak to zwizualizowac
  6. opis na maila poprosze :P
  7. a juz jest szkoda ze 2 foteczki tylko [URL]http://allegro.pl/item156751139_shift_komputerowy_szczeniak_zaadoptuj.html[/URL] edit:ukradlam 2 foty z tematu i wkleilam w aukcje,a taki ze mnie lobuz :D
  8. baby Wy dwie wiecie co przejrzalam caly ten watek i mi rucki opadly...kasujcie swoje hopki bo znalezienie tu psiaka pomiedzy hopakmi graniczy z cudem....juz myk myk jak do domow powracacie...wiem ze psiaki w 1 poscie sa ale cwiczenie z usuwania hopek sie przyda:D
  9. [url]http://allegro.pl/item156743972_misiek_dla_aktywnych_zaadoptuj_misiaka.html[/url] [url]http://allegro.pl/item156751139_shift_komputerowy_szczeniak_zaadoptuj.html[/url] [url]http://allegro.pl/item156749498_piwko_dla_kogo_ma_zyc_zaadoptuj.html[/url] [url]http://allegro.pl/item156745622_piesiaczek_nie_pozwol_umrzec_w_samotnosci_adoptuj.html[/url] wszystkie psiaki wystawiam na 14 dni ale mam nadzieje ze to nie bedzie potrzebne... a do Aniolka dodzwonic sie nie mogie:(
  10. Elu trzeba zmienic temat watku,nawet uwagi nie zwrocilam ze ciagle ten sam a psiaki przeciez w hotelu i kaska potrzebna
  11. maciaszku nie da sie obejsc poniewaz pies ma chip do ktorego przypisany jest wlasciciel to raz,dwa niektore adopcje sa sprawdzane,trzy dogo jak i inne fora sa monitorowane przez dyrekcje no i najwazniejsze jak pozniej bedziesz psiakowi szukac domku jak nie bedzie go mozna nigdzie oglosic?
  12. jasne tylko niektorych po prostu sie nie przeskoczy:-(
  13. przepisy ktorych p.Dyrektor nie chce zmienic...wszyscy wiemy ze psiakowi bedzie lepiej w cieplym domu dosc do siebie ale niestety nie da rady:( czasami dziwie sie takim "przepisom" ale z jednej strony skad p.Dyrektor ma miec gwarancje ze psa sie np nie sprzeda czy inne tego typu...zawsze sa 2 strony medalu...
  14. ruda ale psiak nie moze isc na tymczas w gre wchodzi tylko adopcja stala i tu jest wlasnie problem:(
  15. jesli chcesz wyslij mi fotki mailem to wstawie,moze go na allegro odrazu wrzucic? moj mail [email][email protected][/email]
  16. aukcje moga byc oddzielne,nie ma problemu...ale Zaborek jest juz na aukcji:P czy macie 2 Zaborkow? Mariolka to Ty piszesz do mnie na gronie?bo ja juz jakas kolowacizne mam :D
  17. jesli macie jeszcze jakies fotki i opisy psiakow moge dalej je powrzucac,ten tydzien jeszcze mam z takich wolniejszych;)
  18. kurcze a nie kojarzycie tej suni ja ja gdzies juz widzialam
  19. faktycznie ma siusiaka...spojrzalam na oznaczenie(widac jak sie znaja-porazka)
  20. kochana nic nie wiem dzisiaj z rana przegladalam tylko strone paluchowa i natrafilam na te 2 fotki [IMG]http://www.psy.warszawa.pl/2007/images/nowepsy/2007-01-06/63.jpg[/IMG] [IMG]http://www.psy.warszawa.pl/2007/images/nowepsy/2007-01-06/54.jpg[/IMG]
  21. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=156181089[/url] [url]http://www.allegro.pl/item156182936_torek_pies_w_typie_fox_terriera_zaadoptuj.html[/url] proszem
×
×
  • Create New...