-
Posts
26461 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by brazowa1
-
[quote name='jaanka'] Sąsiedzi spotkali dzika niedaleko naszego ogrodzenia. Kiedyś wskoczył nam do ogródka łoś.[/QUOTE] Eeeeee,dziki....Notorycznie wyganiałam spod drzwi,bo z psem chciałam wyjść. Ustaliłyśmy,że to nie był łoś,skoro sie wydostało,łoś jest zbyt głupi na taka łamigłówkę. Koleżanka jezdzi nad Biebrzę i wygląda to mniej więcej tak. Stoi łoś, patrzy - ludzie. Stoi aż podejdą na odległośc 5ciu metrów i mysli,myśli,myśli. "oooo,chyba musze sobie iść..." i zwiewa na odległośc 10 metrów. Stoi i patrzy i myśli. Podchodzą Ludzie na odległośc 5ciu metrów,a łoś:"ooooo,chyba musze sobie iść..." i idzie na odległość 10metrów. Potrafi tak kilometrami.
-
Nigdy nie zakładałam, dopiero teraz na starość (ponad 11 lat) i to tylko wtedy, gdy faktycznie zaczyna sie robić poniżej zera , a my idziemy na spacer nasmyczowy, nie luzem po lesie. One się duzo ruszają, nie maja czasu zmarznąć. No,ale moja ma wręcz puchowy podszerstek (trudne do uwierzenia,wiem ) zobaczcie,co z niej musze wyskubywać na przedwiośniu :[URL]http://www.youtube.com/watch?v=2DZgPGtbk3U[/URL]. Ten puch to najpewniej pozostałośc po rodowodzie z budy. Cieszę się,że jest mało wyżłów, nie daj Boże stałyby sie tak popularne jak laby. A i tak mamy bardzo dużo wyżłów do adopcji, zwłaszcza w schroniskach wiejskich.
-
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248421-Ankieta-imiona-psów-badania-do-pracy-licencjackiej/page2[/URL] dziewczynki,zerknijcie tutaj. Dziewczyna pisze pracę o psich imionach i prosi o wypełnienie krótkiej i sympatycznej ankiety o swoim psie.Wy macie po kilka psów,to będzie miała od razu więcej ankiet wypełnionych.
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248421-Ankieta-imiona-ps%C3%B3w-badania-do-pracy-licencjackiej/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248421-Ankieta-imiona-ps%C3%B3w-badania-do-pracy-licencjackiej/page2[/URL] dziewczynki,zerknijcie tutaj. Dziewczyna pisze pracę o psich imionach i prosi o wypełnienie krótkiej i sympatycznej ankiety o swoim psie.Wy macie po kilka psów,to będzie miała od razu więcej ankiet wypełnionych.
-
Myslę,ze tak własnie jest. Tylko teraz tak-jeżeli wet (Irzyłowski) to tylko Irzyłowski lub jego żona,ale absolutnie nie mozna iśc do tych jego pomagierów,którzy teraz siedza w lecznicy. Unikac jak ognia,bo na pewno nie pomoga,a moga zaszkodzić.Irzył teraz więcej siedzi w tej lecznicy dla kotów w Orłowie.Obok hotelu Vektra.
-
Trudno wyobrazić sobie większe okrucieństwo. Sparaliżowany ze strachu gryzoń, którego koszmar zaczyna się codziennie od nowa i trwa całą noc. Stres dyktowany wrodzonym lękiem przed drapieżnikiem. Nawet w ZOO, z którym miałam bliski kontakt, w czasach, gdy karmiono tam gady zywymi zwierzętami istniała zasada, że co przeżyło węża było zabierane i szukano im domu. Dlatego od lat nie kupuję w sklepach ZOO,gdzie są dekoracje z wężem.
-
Kolt z reklamacji. ŚLICZNOTKA POMORSKA MA DOM :)
brazowa1 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Lepiej zrobic zęby. Od zabagnionych zębów moga nawet paść nerki. Czyszczenie mocno zakamnienionych zębów odbywa się tylko i zawsze pod narkozą i jest robione przez weta. Są szarlatani oferujący np .w gabinetach fryzjerskich dla psów czyszczenie bez narkozy ultradzwiękami,ale to przypudrowanie problemu i więcej z takiego fryzjerskiego leczenia zębów problemów niż pożytku. -
ale tylko myśliwski zrobi to tak spektakularnie.
-
Miła sunia. Trochę mnie przygnębiło,że wsparliście kasą pseuducha :( ale cóż,człowiek uczy sie na błędach, mam nadzieję, że po prostu zdajecie sobie sprawę, że właśnie zrobiliście popyt. Ale wszystko, co mi w sercu gra napisała juz Majkowska, mogłabym tylko się po niej powtórzyć. Jest taka strona ratująca wyżły, SOS wyżłom, tam również i to dosyć często są do adopcji szczenięta wyżłowate. Uratowane i za darmo. Sunię w jakim wieku bedziecie sterylizować? zrobiłam test,wyszło mi "bardzo dobry",ale jakos mnie to nie cieszy,bo tam było duzo o tolerancji na smrody :evil_lol:
-
[quote name='nichya&nazir']Weimara, niedługo będzie mieć 1,5 roku. Nie poluje, chyba że na jedzenie :cool1: Anioł wśród wyżłów:evil_lol:[/QUOTE] Poczekaj...moja tez nie polowała, jak ja sie cieszyłam, że suki instynkt łowiecki ogranicza się tylko do piłeczki! Na próżno. Starczy, że jeden jedyny raz Twój pies poleci za sarną, zającem, a skończy się błoga beztroska z "niepolującym" wyżłem.
-
Kolt z reklamacji. ŚLICZNOTKA POMORSKA MA DOM :)
brazowa1 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Myślałam ostatnio o Was :) -
[quote name='ledpen'] powiedz mi, kiedy zaczęłaś przyswajać ją do wody?, bo moja z lądu lubi aportować choć ma 3 miechy staramy się z nią trenować w różnych warunkach :) i też myślimy by z wodą ją zapoznać:)[/QUOTE] ja jej nie oswajałam,ja robiłam wszystko,aby nigdy NIE nauczyła się pływać i lubić wodę. Z uwagi na los mojego poprzedniego wyżła,który całe życie kochał wodę. W wieku 11 lat pływał jak zawsze,zachłysną się wodą i poszło zapalenie płuc,które stało się przyczyną jego śmierci. Do wieku dwóch lat udawało mi się unikać kontaktu Sagi z wodą,ale jak raz na wyjeździe spróbowała,to też zaświrowała na punkcie pływania i już nie miałam jej serca odmawiać. Nie oswajałam i nie uczyłam - ot instynkt, wyławia wszystko, co unosi się na wodzie.Nieważne było zimno,kry na wodzie,właziła sama z siebie i zamieniała się w kaczkę. Mózg jej sie lasuje w widok mokrego bajora.
-
Nie,to typ ADHD,wyciszonego odrobinę przez wiek.Zywioł,który potrafi sie rozpraszać z sekundy na sekundę. Za to pozostawanie w domu znosi perfekcyjnie. Mój poprzedni wyżeł też nigdy niczego nie zniszczył i nie wył. a tutaj Sagusia,wtedy miała jeszcze 8 lat: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=Z46J0IsVTgs[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=SzwM1I9WfBs[/URL] chyba te filmiki najlepiej obrazują jej charakter i temperement
-
w zooexpresie jest 209zł za 12,5 kilo,w krakwecie jeszcze taniej ( z tym,że nigdy nie wiesz,kiedy karma przyjedzie). 220 z rabatem,to nie jest okazja.
-
immortal,napisz cos więcej. Dlaczego zacząłes podawac,jak długo,kiedy była poprawa i czym charakteryzuje sie to ziółko? dlaczego tak pomaga?