-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
kurcze za duzy:)))) a ja nie mam jak go zmniejszyc:(((( trudno Justa sorki!!!!:modla: :modla: :modla: :modla: ale on taki sliczny!!!!
-
marysiu a tu cos dla Ciebie-dziecko Enjoy's Oneself Vis a Vis. On jest taki krotki!!!!!!!:crazyeye: :crazyeye: i jak sie Wam widzi???czad nie? [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/7239/jazz29kt.jpg[/IMG]
-
masterton ja wyobraz sobie ze nie wszystko:)))tylko to o tym pieprzaku:))))PRZYDA MI SIE:)))))))))
-
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
nie mam zamiaru najmniejszego:)))) zreszta ja sie nie chce klocic
-
to piszcie:)) ja mam swiadkow na wszystko co pisalam hahahahaha
-
Agatko mam takie a nie inne zdanie o Dengim i co????Ty masz podobne o Wiktorze wiec nie rozumiem czego sie rzucasz????ze nim nie pokrylam i kaska Ci przeszla obok nosa???? NO PRZEPRASZAM ZA TO!!!!!! jak ktos nie wie o co chodzi to chodzi zawsze o pieniadze!!!! a co mialam na mysli to chyba sama doskonale wiesz hahahahahahah
-
[quote name='Masterton']Ty Choćby właścicielkę hodowli Sasquehanna,za to co pisałaś,i nie tylko......!!!![/quote] prosze o przyklad!!! bo za to ja mam swiadkow na to co pani na wlascicielke ww hodowli gada a na wystawie to juz bez wazeliny jej pani w tylek wchodzi. Wiec widze ze znowu plecie pani trzy po trzy a ja znowu z uporem maniaka prosze o DOWODY!!!!!
-
Masterton no to sie okaze czy mnie nie bedziesz za tego pieprzaka przepraszac!!!!!!:))))) czas pokaze, a testy wykonam komisyjnie w obecnosci jak najwiekszej liczby swiadkow nie martw sie wlasnie dlatego zebys nie mogla podwazyc tego wyniku!!!!
-
[quote name='marisia'][FONT=Tahoma]I znowu Iza i Dengi – [B]to już jest nudne.[/B] [/FONT] [FONT=Tahoma]Dengi jest bardzo ładnym psem, na dodatek z ładnie noszonymi uszami i ogonem. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego zrezygnowałaś z krycia Mafii, mogłyby z tego skojarzenia wyjść śliczne uszate dzieci. [/FONT] [/quote] to czego ciagniesz temat dalej?????? a czemu zrezygnowalam z tego krycia to akurat Tobie to wybacz ale tlumaczyc sie nie musze i nie zamierzam:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
Marysiu ja sie Ciebie pytam: czego sie czepiasz mojej moldawii czepiaj sie rumunii Izy
-
[quote name='Agatka']Ja 3. Ciesze sie, że ogromnie bawi Cie zasłanianie sie jego pozycja i stwarzanie sytuacji w których jak jest łatwo to ja ide z psem, a jak konkurencja to juz Adam . Chyba doskonale wiesz jak to jest odbierane. [/quote] no a wiesz ile razy go Adam wystawial???raptem 3 razy:))) a v.BIS Puppy w Olsztynie, i 3BIS Junior w Bratyslawie to zgadnij kto go wystawial??? JA:))))) ale dla ciekawosci to teraz w Legionowie Wiktora wystawi mam nadzieje jeszcze kto inny hahahahaahaha ale tak poza tym charakterem to ze mna wsio jest OK i jestem w pelni wartosciowa kobieta:evil_lol: :evil_lol:
-
no poza jednym: ma zone:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
z nim nie mam ochoty na konwersacje, ale z jego tata ...zawsze bardzo chetnie!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='SengaSengana'][B][COLOR=darkred]lekarz, lekarz, dobry psychiatra potrzebny !!!!!!!!!!! od zaraz!!!!![/COLOR][/B][/quote] a co potrzebujesz???? no ja sie tylko ciesze ze twoj michas ma prace
-
[quote name='SengaSengana']..tak jak mówiłam Twoja wyobrażnia jest nieograniczona..........[/quote] a juz ma jakas prace na etacie???? oooo to fajnie!cos nowego, GRATULUJE w takim razie
-
ja tez sie bede w Legionowie-to moje ulubione wystawki!!!:multi: :multi: :multi: :multi:
-
[quote name='SengaSengana']nie grozi jej to...............[/quote] wiesz wole nie miec meza niz miec takiego jak Ty ze Ty pracujesz a on w domu siedzi:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Senga moze ja ci skroce o co chodzi bo sie plujesz a nie wiesz ze tak jakby ta pani naskoczyla i na Adama, bo twierdzi ze mamy ciemnego pieprzaka i farbujemy go na cz-sr!w Polsce i w Europie to jest osobna rasa, a wiec ona twierdzi ze robimy mega przekret farbujac calego psa, zeby zmienic mu rase! no jesli uwazasz, ze ona ma racje to gratuluje!!!!
-
Vis odpuscila marysi kiedys, wiec ja sie naucze na jej bledach i masterton NIE popuszcze!!!! [B]GDZIE MOZNA KUPIC TESTY NA FARBOWANIE SIERSCI??????[/B]
-
[quote name='Agatka']A ja A co do wyjazdu na Rumunie, to pojechalismy tam poniewaz była to pierwsza miedzynarodówka po ukonczeniu przez Dengiego 15 misiecy i [B]chciałam żeby rozpoczął Interchampionat. [/B] Tak sie składa, ze Dengi znalazł sie w Europejskiej czołówce młodych psów i z tego jestem dumna. Nie raz jego walory zostały podkreślone przez sedziów z wielu krajów. Nie jest idealny, bo ideałów nie ma, ale jest kochany, ma fajny charakter i temperament. I nawet jak jest 2 czy trzeci to dla mnie to nie tragedia :) :)[/quote] no a myslisz ze po co ja sie tluklam do jakiejs moldawii jak nie po to wlasnie aby zaczac Intera???? a propos Tulln to ja tez jestem bardzo zadowolona bo na BIS Puppy tam Wiktor zostal wybrany do scislego finalu co uwazam juz za MEGA SUKCES, zwlaszcza ze jest to pies MOJEJ hodowli z MOIM przydomkiem:)))) [quote name='Agatka']A druga kwestia, czy ludzie nie maja prawa do własnego zdania? CHyba nie kazdemu musi sie wszystko pododbac. Czy mamy na forum pisac tylko to co jest miłe... ? :)[/quote] no a Ty nie widzisz roznicy w wyrazaniu negatywej opinii o czyims psie a pisaniu [B]KŁAMSTW[/B]??????no chyba ze tez uwazasz ze Wiktor jest farbowanym ciemnym pieprzakiem!powtarzam poraz kolejny: gdyby tak bylo jak ona pisze to nie tylko ja bym wyleciala z ZK ale i jego wspolwlasciciel sedzia!Masterton zarzuca NAM oszustwo i lamanie regulaminu!!!! Masterton napisala co napisala, a to idzie bardzo prosto udowodnic-testy na kolor! [B]a wlasnie ktos wie gdzie mozna kupic???[/B]zrobie komisyjne i [B]skoro pani masterton nie przeprosi mnie za KLAMSTWA i nie przyzna tego publicznie to zrobi to na forum PSA-takie czasopismo!jak sobie woli!!![/B]
-
a ja dyskusji NIE zakonczylam i gwarantuje Ci ze tego tak nie zostawie!!!! bo co pani sobie wyobraza ze mozna zarzucac komus oszustwo i klamstwo????nie napisala pani ze pies jest paskudny bo ma to czy tamto- to by bylo obrzucanie blotem ale jak dla mnie nie ma sprawy-nie musi sie pani moj pies podobac, nikomu nie musi wazne zeby MI sie podobal, ale pani zarzucila nam najnormalniej oszustwo!!!nie dociera to do pani????????? wiec [B]ZADAM WYJASNIEN PUBLICZNIE TAK JAK PUBLICZNIE PANI MNIE OSKARZYLA O TO ZE WYSTAWIAM PIEPRZAKA JAKO CZ-SR!!!!![/B]
-
[quote name='Masterton']Słuchaj Orsini,myśle że czas zakończyć te spory,z niektórymi słowami się zagalopowałyśmy,i Ty i ja,mam już dosyć obrzucania się błotem,na tym forum bywa,bardzo dużo ludzi po co mają póżniej,wytykać nas palcami,ponieważ dałam Ci się sprowkować,wyniknęło z tego dużo niepotrzebnych słow,przepraszam forumowiczów że musieli w tym uczestniczyć,ale czasem emocje są silniejsze od zdrowego rozsądku......[/quote] oj nie kochana!!!! z Twoich ust to nie błoto a [B]BEZPODSTAWNE i KŁAMLIWE OSKARŻENIA[/B] i dobrze wiesz ze ten pies jest rowniez wlasnoscia sedziego, wiec zarzucasz 2 osobom najnormalniejsze oszustwo!!!ze wystawiamy psa pieprzaka jako cz-sr. W zwiazku z czym bardzo prosze o jakies dowody na to twierdzenie! jak sie cos mowi to trzeba miec swiadomosc CO sie mowi, wiec czekam cierpliwie, przynajmniej na razie
-
[quote name='Gonia'][INDENT]Bo my takie miłe dziewczynki. [/INDENT][/quote] NIO!!!!:multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu:
-
Ty???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [B]ja na pewno nie przestane dopuki sie nie dowiem na jakiej podstawie ta pani twierdzi ze mam w domu farbowanego pieprzaka!!![/B] jestem gotowa na testy koloru w kazdej chwili no prawie:))bo jak pies bedzie wyskubany to nie ma jak wloskow pobrac