-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
taaaaaaaa dymmmm, gesty....tyyyyyyleeeeeeee dymu:)))))))))))szok:))))))))))))
-
no a poza tym ja sie do Niemiec z ameryka nie wybieram,wiec uszi i ogon nie sa mi potrzebne:)))
-
to chlopak:)))i nad nim tez sie zastanawiam, bo suka chyba pojdzie w pi...:))))))))))BARDZO DOBRZE, ze obcielam ogonek:)))a zaraz obetne uszy:)))))))))dla mnie sznaucer z uszi i ogon nie ma tego wyrazu twarzy, miniatura to pal szesc,ale olbrzym???tak pieknie wygladaja kopiowane, o ile ladnie kopiowane:)))bo czesto sie widzi zepsute uszki
-
kurka wodna no nic nie widze...:))))))))
-
niestety tylko 1 laska:((i 5 chlopow, a chcialam suke sobie zostawic:(((duzyyyyyyyyyyy wybor mam:)))
-
cholera cos mi sie dymi z kompa i nie za bardzo widze te literki....:))))))))))))))))))))))))))no i nie wiedze co inni pisza:))))))))))))))))))))
-
Lunka jak Lunka,ale fryzjer jaki zdolny!!!:)))co on nie wie jak uderzyc psa,zeby krzywdy nie zrobic???po oczach musi?:)))))))))))))))) a ja....ale o czym Ty do mnie rozmawiasz?:))))))))))))))))
-
oj zaraz:)))))))))))))))))))) ale pytanie jak to Lunka sobie zrobila???fajny ten fryzjer swoja droga....nadziala sie na grzebien czy jak????
-
Olivka:)))nie :)))))))moglaby nawet i 10 razy tak skakac:))))i tez nic by nie bylo:))psa sie nie powiesi tak jak czlowieka, bo ma bardzo silne wiezadlo karkowe, u ludzi ono peka a zaraz po nim peka kregoslup i rdzen kregowy, a u psow nie:)))dlatego jak na wioskach sk**** wieszaja w lesie psy to te psy sie mecza bardzo dlugo:-(((((((((((((( malawaszka: bedzie dobrze z Lunka, tylko troche to potrwa, no i nieladnie wyglada takie czerwone oko,ale psa nie boli:)))tez kiedys takie oko mialam, ale ja nie pies to mowie-nie boli tylko fatalnie wyglada..
-
nieeeeee:))ja nie o takim zazolceniu mowie:))tylko calego cialka:))i nie od slonca-poprostu na zolto odrastaja, ale czemu?nie wiem:)))ale wyglada to paskudnie:))))) bo od slonca to norma:)))ale to dotyka miekkiego wlosa, a te zazolcenia dotycza tego okrywowego na pleckach
-
madziorka jak najbardziej moze wyjsc pieprzak:))))taki pieprzak moze wyjsc z 2 czarnych nawet:)))u ruskow sie miot urodzil po pewnym naszym czarnym psie i czarnej ruskiej mamie i wyszly 3 pieprzaki:)))tylko 3 pieprzaki:)))))))))))ja bym sie zdenerwowala osobiscie:))))))))) Czy pieprzaki ciemne sa zle???tak jak pisalam-dla mnie to nie jest wada i coraz wiecej sedziow tak mysli, bo wymienialam juz tytuly Holli kolegi mlodziutenkiej suni,a jakby jej te kilka siwych klakow wyskubal to cz-sr by byla:)))mimo,ze jest po 2 pieprzakach. Wiec to nie tak-jak ladny pies to kolor nie przeszkadza:))a jak byle jaki to i jasny nie pomoze. Dla mnie wada nie jest ciemny kolor, a zolcenie sie niektorych pieprzakow-PASKUDZTWO!!!bleeee
-
weridiana: maluszka jest juz duza suka:)))))))))))))wiec zadna z niej maluszka:))))wyglada jak na fotach i juz raczej sie nie zmieni bo podejrzewam, ze jest po cieczce, wiec jak ja zobaczysz na wiosne to tak samo bedzie wygladac, moze troche zmeznieje:))
-
CO FAKT TO FAKT!!!!!:))))))))))))))) ich coraz wiecej:))))))
-
Ja za to bardzo leniwa:)))ale ja to moge, bo sie urodzilam w niedziele:))
-
Sieja ja sie pozbywam podszerstka na zime razem z wlosem okrywowym:))))bo je skubie, bo nie ma wystaw i tak mi pasuje,a jak jest bardzo zimno to ubranko zakladam:)))))zeby sobie nerek nie przewialy i juz:))) hmm, no wlasnie sie obawiam,ze sie uodpornily,a ja stzrelac nie umiem:((((chyba ze z procy:)))))))))))))ale nie bede inwestowac w srebrne pociski, nie moga byc olowiane?:P)))))
-
Maya mozesz:))pare stron wczesniej jest:))))leniwcu poczytaj wsio:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :lol:
-
no niestety szczekaja i tylko patrza co by tu wykombinowac. Ta moja wredota np. jak sznaucerek spi sobie na kolanach u panci to wlazi naniego i tak dlugo depcze,az sznaucerek sobie pojdzie dla spokoju, ona wtedy tez sobie idzie, bo dla niej za cieplo:)))ale cel osiagniety :wink:
-
no wlasnie ale jak?:)))))przed wejsciem zrobic im smigus-dyngus z wody swieconej?:)))))))))))))i a kysz zmory a kysz?:))))))))))))) no szelki takie kochaniuchne...:)))male szelki, bo potem wredne sie robia, bo sa za inteligentne i tylko szukaja jak by tu wszystkich przechytrzyc:)))
-
KaVanga:))mozna,ale co to zmieni:))))wiedzma jest wiedzma:)))moze ja kolkiem osikowym w serce?:)))))))))))))tak jak Alexandra mowi:)))))))))))))) tez sie ciesze, ze maluszkowi lepiej...ona jest taka sliczniutka...tzn. nie jakos exterierowo, bo nie, ale tak optycznie:)))ten nozek dlugi te oczka itp...
-
ja to w ogoole obstawiam, ze u nas w zwiazku sa wiedzmy i uroki rzucaja!!!:)))wszystko na co taka sie spojrzy to potem albo choruje, albo zab nie wyrasta albo inne rzeczy!i jak ja mam tam znowu psiaki na przeglad miotu zabrac?:)))) aha, i czerwone wstazeczki niewiele daja:))))))one musza miec mega sile!!!:)))) znacie jakies inne sposoby na wiedzmy i uroki?
-
malawaszka:tego nie wiem:))))nie mam pojecia jak ten srebrny kolor sie dziedziczy. Pies Agatki jest srebrny ,, moje suki biale-mowia, ze jak szczeniak sie rodzi ciemny to potem jest wlasnie srebrny,ale...mafia -ta moja mlodsza byla prawie czarna jak ja odbieralam a teraz jest biala na lapkach:)))fakt,ze ja np. wole te biale klaki, bo tak fajnie kontrastuja z czernia-srebrny za to fajnie w sloncu wyglada-oba kolory sa fajne:)))wiec...ale nie wiem jak to sie dziedziczy-nawet sie nad tym za mocno nie zastanawialam, bo dla mnie akurat to nie ma znaczenia, wazne, zeby na gorze byl czarny i szorstki. Kremowego jeszcze nie widzialam. Maly szelciak juz wczoraj zjadl kawalek szynki!!!dzis tez,ale doslownie kawalek, bo ma jesc papki, wiec to dostala tylko tak dla smaku:)))ale sie ciesze, bo juz dawno saMA nic nie zjadla:))))))))))))a tu wciagnela szyneczke:))))))))))
-
oki trzymajcie kciuki za malutka jutro do Was wpadne pa
-
no F1 szczegolnie udany nie jest:))))ale za to moze im potem lepsze biale wyjda?zobaczymy. Maja jeszcze psa po innej suce i tez tym psie i to co wyszlo....hmmm tu kolor zje... na maxa bo do tego jakies ciapki ciemniejsze wyszly!!!!!!!!!!pierwszy raz cos takiego widzialam, pieprzak w ciapki.Moze dlatego,ze od suki na ktora wolaja Ciapka:))albo jakos tak. A najgorsze jest to, ze mam 6 sznaucerkow to nie moglo to trafic ktoregos z nich?tylko akurat te co mam 1 ?:(((((
-
Agatka dzieki za pocieszenie,ale...jakos to czarno widze, bo na co ja leczyc?na razie objawowo,ale jak jesc nie zacznie...nie je od piatku:((((i jest non stop na lekach-jedzenie dostaje podskornie, tzn. od dzis plynne papu do pyszczka,ale czy nie zwroci to nie wiem, bo nie mam kontaktu z dziewczyna ktora sie nia zajmuje jak mnie nie ma:(((
-
Jostra: nie wszystkie pieprzako po bialych sa jasne-patrz kamrat new star redondo czy jak jej tam.nie bede sie rospisywac o wygladzie,ale kolor ma normalny-ani ciemny,ani jasny