Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. no swinia,ale 1.te dzieci 2.jednak w mieszkaniu znajomych ale to nic co sie odwlecze to nie uciecze:))))) aha, facet jest kraweznikiem w policji:))wiec w sumie czego my wymagamy:)))))
  2. Jostra :evilbat: :evilbat: :evilbat: :flaming: :snipersm: :chainsaw: :2gunfire: :snipersm: :chainsaw: :flaming: :snipersm: :chainsaw: :2gunfire: :evilbat: :evilbat: :evilbat:
  3. a ja poprostu mam alergie na takich **** i dostaje szoku anafilaktycznego i moje reakcje sa BARDZO GWALTOWNE!!!:)))))))wiec niestety musialam opuscic lokal;)))ale nastepnym razem to chyba nie odpuszcze:)))
  4. taaaa...a wczoraj bylo 13stego:)))))) no comments:))))
  5. no a piesek tez nie zostaje u nich tylko do ich przyjaciela isc mial. I opowiadali mi o tym kolesiu tyleeee i w ogoole...a kto wszedl?kolega z klasy z liceum!!!rzelismy ze smiechu chyba z pol godziny!200 000 ludzi w olsztynie i ja wpadam na samych znajomych mniej lub bardziej ale jednak:))))))
  6. wczoraj zawiozlam 1 szczenka za krycie do kolezanki. I ona sie pyta czy moga przyjsc dzieci z gory zobaczyc, bo tak dlugo czekaly itp. No pewnie,ze moga, bo przeciez to juz twoj psiak. No i poszla po nie. Weszly 3 pokolei, potem zona a na koncu tatus...a mi szczeka opadla!!!bo tatus niecale pol roku temu mnie poderwal pod KFC i nawet z nim na kawe poszlam!ale poniewaz nie dosc,ze brzydki to i jeszcze nudny wiec na 1 kawce sie skonczylo.Ale o zadnej zonie to nie mowil,ani o dziecku a o 3 to juz w ogoole!no to sie wqrzylam i musialam pokoj zmienic bo chcialam juz mu awanture zrobic-a co niech zona wie jakiego ma kochanego meza, ale przy dzieciach drzec sie nie bede! a wczesniej kolezanka mowila,ze sasiedzi chcieli suke i jakbym moja sprzedawala to oni chca. walnelam im cene 1500-jak dadza tyle to sprzedam-a oni,ze to za duzo, bo mozna za 600zl kupic. No to jak zobaczylam KTO by mial miec suke to stwierdzilam, ze jak dla nich to cena jest juz 1500EURO:)))w zyciu bym im nic nie dala!!!jeszcze czego, zeby taki ****wychowywal moje szczeniaki????nie ma mowy!!!
  7. nie znasz, bo ona z koni jest a nie od psow:)))tzn. z osrodka jezdzieckiego sie znamy;)))
  8. no i moja kolezanka tez z '77:)))))
  9. starucha to KaVanga:))))))ma cale 16lat:)))))))
  10. to znaczy qr*** co???ze ja najstarsza????:((((((((((((((buuuu jak wroce z pola to Wam cos smiesznego napisze
  11. Mania???:)))) bo on moze tylko sznaucery i dobki sedziowac, a to mala krajowka:)))
  12. Agatka i jakie za stara???toc jestes mlodsza ode mnie.
  13. niezle:)))) przemyt antybiotykow:))))
  14. no samych nie, ale z Iza tak, bo i tak Iza z nimi teraz siedzi jak ja w robocie jestem. Iza miala kilka swoich miotow (Santine mam od niej),wiec spoko, bym sie nie bala,ale nei jest z Olsztyna i obawiam sie ze pojedzie do siebie,wiec kanal:((((
  15. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) a ja wlasnie wyczytalam,ze PiS organizuje wyjazd na Ukraine na wybory dla obserwatorow i bym pojechala, jesli kolezanka zostanie na Swieta w Olsztynie, bo jak nie to d..blada bo szczenkow nie zostawie:((((
  16. jostra juz wstalas?:)))) a ja wczoraj jednak wyladowalam na kebabiku:))za to na kibelku nie:))) ale bylo dobre:))mniam:))))
  17. hehehehe:)))) no time to go home! papa robaczki!!!jade sobie do domeczku polezec do gory brzuchem i posmiac sie z tych co sie uczyc musza nawet zajadajac sie w miedzy czasie pomidorowka:))))))))))))))))))))))
  18. no ja juz tez niedlugo cos zjem:))))ciekawe co:)))jak sie wqrze to pojde na gyrosik niedaleko dworca;))))ale za bardzo dzis czasu nie mam:((na takie jakies dziwne jadlo:(((a tak lubie...
  19. a co:)))skoro nie chcesz nam wyplacic po te 50 euro...:)))))) i jeszcze draznisz glodnych jakas zupka ze zdechlych splesnialych pomidorow...:)))
  20. dioksyn moze i nie ma , ale szansa na udlawienie sie jest:)))))i tym sie pocieszam:))))))
  21. alez ja dzisiaj ciezko pracuje:))))
  22. a ja juz marze o lezeniu do gory brzuchem i bede robic nic, nic bede robic, a robic nic to znaczy nic nie robic....ehhhh cudowne wieczory i popoludnia:)))))))))))))))))))))))))))))) a udlaw Ty sie ta zupka;))a poza tym tam sa dioksyny i bedziesz wygladac jak Juszczenko:)))pij pij zupke:)))
  23. wredna malpa!!!z tym jedzeniem!!! hehehe, a ja za to sie nie musze uczyc:)))i czeka na mnie Kod Leonardo Da vinci w domku do czytania a nie jakies bzdury naukowe:))))ha!:))))
  24. a KaVangi cos dlugo nie bylo, pewnie poszla cos wciagnac i teraz wrocila!a ja tu zdycham ze glodu!!!! :evilbat: :evilbat: :evilbat:
  25. Waszko z 3 docelowo zostana 2:))i nie beda mialy ze soba dzieci tak jak mowisz:))))ale co zrobie jak mi sie podobaja?:))))tylko nie wiem co na to starzy to bedzie horror,ale coz-nie sprzedadza sie w koncu mamy kryzys w kraju,nie?:)))))
×
×
  • Create New...