no niestety:((bo np. hodowcy sheltie sie jakos zorganizowali i mierzyli i wazyli te szczeniaki, nie wiem co im wyszlo, bo mnie te szelciaki juz w ogole nie interesuja:)))ale wiem,ze tak bylo i wymieniali miedzy soba te info,wiec chciec to moc:((((((
ja np. ubolewam,ze nie mamy pisma tylko o sznaucerach:(((((przydaloby sie tylko,ze znajac nasz narodowy charakter zaraz by ludzie zbojkotowali,ze czemu jest o tym psie a nie ma o moim i kanal:((((