Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. no niestety:((bo np. hodowcy sheltie sie jakos zorganizowali i mierzyli i wazyli te szczeniaki, nie wiem co im wyszlo, bo mnie te szelciaki juz w ogole nie interesuja:)))ale wiem,ze tak bylo i wymieniali miedzy soba te info,wiec chciec to moc:(((((( ja np. ubolewam,ze nie mamy pisma tylko o sznaucerach:(((((przydaloby sie tylko,ze znajac nasz narodowy charakter zaraz by ludzie zbojkotowali,ze czemu jest o tym psie a nie ma o moim i kanal:((((
  2. a no to tyle chyba nie mialy...chyba:)))nie pamietam kiedy je mierzylam:((((((buuuu no tak czy siak teraz rosnie skurczysyn jeden jak na drozdzach!:(((dlatego ja bym byla za tym,zeby wspolnymi silami mierzyc kurcze wazyc itp. przez pierwsze 2 miechy szczenki i moze do jakiejs prawidlowosci dojdziemy>albo i nie:((-ja zaczynam od nastepnego miotu, bo ten przespany:)))bo pierwszy:)))))
  3. nie no te krowy sa fatalne:))))ale jakie drogie:)))))
  4. i ile mialy by miec w 5tygodniach coby nie przerosnac?
  5. Mam jeszcze z 1 na sprzedaz,ale i tak jeszcze troche poczeka, bo sie nie moge zdecydowac, ktorego chce dla siebie:((tamten jest lepszy i ...tylko rossssssssnie diabel jeden i boje sie ze przerosnie:(((
  6. ale do Czech masz niedaleko:)))a tam łaciak czeka:)))wiec pomysl nad tym:))))))))))))))))))))))))
  7. moze to ten sam?taki siedzacy?z kopiowanymi uszi?:))tylko moj chyba byl w australii bo tam to rozmnazaja,ale szczenk cos ze 2000 dolcow plus transport:((((buuu
  8. ja tez jakos w weekend planuje sesje fot:))))czyli po weekendzie moze bedzie w galerii duzy ruch:))fajnie by bylo-im wiecej tym ciekawiej:))
  9. nie muzi FCI uznawac, bo ja chce miec to dla siebie:))))))dla wlasnej przyjemnosci:))) wlasnie fota jest u Krysi w kompie a tu nie mam:((ale wygladajak miniatura amerykanska tylko,ze olbrzym-CUDO!
  10. hehehe za male:))0dobre:))))) masz racje,ze to pewnie kwestia opatrzenia sie:)))) fajne te olbrzymy...kiedys sobie kupie z australii...czarno-srebrnego:))))bo sie w nich zakochalam:)))
  11. Agatka: dzieki:))na to nie wpadlam:))jest za wczesnie na jakis wysilek intelektualny:)))) Sliczny ma leb i kuuupe wlosa i...wiecej znowu nie widze:(((horror z tymi olbrzymami:))one jakies inne niz wersja mini:)))))
  12. qrcze,ale jak tu wybrac takiego olbrzyma???toc po takim szczeniaku nic nie widac:(((((jakos u miniatury to lepiej wszystko jest widoczne w wieku szczeniecym
  13. ooooo Agatka:))Ty sie ni e obijaj tylko wklejaj nowe fotki kluseczek:)))))
  14. a masz gdzies te suke hajankowa?bo ponoc bardzo ladna a ja jej w sumie nigdy nie widzialam
  15. co racja to racja-zycie dorosle jest ch***:(((((najfajniej i tak bylo w liceum:)))))) dzieki za linka:)))juz widzialam:)))psiaka,ale nie mam zielonego pojecia o olbrzymach jak to ma wygladac itp:))wiec wierze Wam na slowo:))ze ladny itd:)))))bo ja tylko widze,ze ma kolor ladny:)))))a reszta?czort znajet:)))
  16. dawno i nieprawda:)))))))) :angel: :angel:
  17. aaa dzieki:)))i u kogo on jest?
  18. TAK????czerwonych nie widzialam:((((buuu:))musze przyuwazyc:)) a co to za Laser???jakis olbrzym?
  19. hehehe:)))mowilam chyba w Swieta jakos:))ze sie doczekam tego pieknego zdania;))))))))))))) :angel: :angel: :angel:
  20. o jakim Laserze Wy tu mowicie???to ten olbrzym co go Waszka wkleila???bo sie pogubilam:((
  21. [quote name='malawaszka'][hahaha np czarne legginsy :o :lol: :evilbat: bleeee :[/quote] plus biale skarpetki zapomnialas Waszeczko o tym detalu:)))
  22. [quote name='Ka-Vanga']Dobra ide sie uczyc :hand: .[/quote] aaaaa wreszcie:)))))) doczekalam sie tego zdania:)))))))))) ucz sie ucz:))az Ci garb wyrosnie:)))) a ja sobie bede stukac w klawiaturke:))))
  23. orsini

    MOPS+off

    dobra spadam:)))Natka glowa do gory:))jutro tez jest dzien...gorszy:)))))pewnie:))bo wiesz ja urodzona optymistka:)))
  24. orsini

    MOPS+off

    hahahaha:))))))niezle:))))
  25. Romas: ja tez innych nie mam:))) ale one wlasnie jakies takie zywiolowe:))jak dla mnie za bardzo:))))ani miniaturki,ani olbrzymy az takie nie sa:)))))
×
×
  • Create New...