Jump to content
Dogomania

Camara

Members
  • Posts

    4091
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Camara

  1. Ja tam jestem zwolennikiem metod radykalnych. Jak się dzielić na pół... to na pół. Wybieram tą połówkę z ogonem, bo ta połówka z mordą rzeczywiście warczy na psy, a ja jestem ludzki człowiek i nie będę znęcać się nad głupiutkim Boryskiem. Belką sie nie martwię bo ona też warczy. To co Kinga, ten podział odpowiada??? czy grawerować tabliczkę z twoim adresem, żeby Linkuś bezpiecznie dotarł do Koszalina??? Twój wybór... :cool3: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. hmmmm... to lepiej obgadajmy sprawę, co zrobimy z Linkim po wyleczeniu??? No można by go było tak normalnie do adopcji dać, ale... tyle kasy w nim utopionej, że aż szkoda :roll: a może by go tak... dać w nagrodę??? Przecież każdy by się cieszył z tak Drogiego Prezentu, prawda??? :cool3: puśćmy w niepamięć to, że warczy i się ślini i gabaryty ma takie jak całe M1... cóż... nikt nie jest ideałem :evil_lol: Tylko komu??? najbardziej zasłużonemu??? najhojniejszemu??? to komu??? ??? ??? dlaczego wszyscy uciekli :-))) :crazyeye: :crazyeye:
  3. sama nie wiem co powiedzieć... ja przy tym gadzie mam taka huśtawkę :shake: od nadziei do kompletnych dołów, że się boje cieszyć :roll: ale na dziś... tak to wygląda :p
  4. to znowu ja :diabloti: muszę tak dzielić bo nie mogę na raz się wypowiedzieć z powodu dziwnych zachowań dogomanii :roll: a więc :lol: Ponieważ Mariola zarobiła w sposób legalny 290 zł na godz. 14 dnia dzisiejszego to i tak jesteśmy na plusie. Tej forsy na razie nie rozliczam, bo po pierwsze jeszcze ich jej nie zgarnęłyśmy :evil_lol: Po drugie aukcja nadal trwa i może jeszcze coś się uzbiera :p W każdym razie dziury budżetowej nie ma i liczymy na to, że Linkuś już nie wywinie numeru (takiego bardziej kosztownego) i jest zabezpieczony - przynajmniej na jakiś czas. Ale trzeba pamiętać o konieczności wykonania badań (morfologia, itp - był bardzo długo na antybiotykach) po zagojeniu rany, o jego przepuklinie i byc może o prześwietleniu pogruchotanego łba :cool1: A teraz uwaga, bo siem wzruszyłam i bendem przemawiać :evil_lol: To po prostu niesamowite, autentycznie jestem poruszona chojnym sponsoringiem tej łaciatej maupy. Bez waszych wpłat Linkiego by już nie było. Daliście mu szansę i on ją wykorzysta! A ja dziękuję za zaufanie... w imieniu swoim i Kasi (Kasia, mogem???). I więcej pleść już nie będę, koniec przemówienia (na dziś) :evil_lol:
  5. to chyba na tym ostatnio skończyłam: Saldo 19.09.2006 -141,77 Podliczenie ogólne: Koszt leczenia: -842,55 Wpłaty razem: 700,78 ale w tym dniu doszła także wpłata od Eli i Krzysia tio mamy korektę na 19.09.2006 i wyglądało to tak: Saldo 19.09.2006 -111,77 Wpłaty 175 swan, Kinga, Joaaa Saldo 20.09.2006 63,23 jedziemy dalej: 20.09.2006 Lecznica -13 Opatrunek + antybiotyk, Synulox, Tirsan 21.09.2006 Lecznica -13 Opatrunek + antybiotyk, Synulox, Tirsan 21.09.2006 Apteka -22,65 solceseryl inj 22.09.2006 Lecznica -13 Opatrunek + antybiotyk, Synulox, Tirsan 23.09.2006 Lecznica -13 Opatrunek + antybiotyk, Synulox, Tirsan 24.09.2006 Lecznica -13 Opatrunek + antybiotyk, Synulox, Tirsan 25.09.2006 Lecznica -13 Opatrunek + antybiotyk, Synulox, Tirsan 26.09.2006 Lecznica -10 Opatrunek, Tirsan 27.09.2006 Lecznica -10 Opatrunek, Tirsan 28.09.2006 Lecznica -10 Opatrunek, Tirsan razem: -130,65 Saldo: 28.09.2006 -67,42 i jeszcze tak: Leczenie: -321,52 -148,25 -276 -96,78 -130,65 -973,2 Wpłaty: 240 150 100 240,78 175 905,78 Saldo: -67,42
  6. Mariola :crazyeye::crazyeye::crazyeye: toż ty szybciej zarabiasz, niz Lincoln wydaje :p ale bez obawy, taką nadwyżke finansową też przepuści :eviltong: Ponieważ już tracę nadzieję na naprawienie skanera to porobiłam fotki paragonów... no niestety jakość jest jaka jest :roll: ale cóś tam dojrzeć można: http://img367.imageshack.us/img367/9829/3vi8.jpg http://img518.imageshack.us/img518/6005/1ow3.jpg http://img255.imageshack.us/img255/9441/2ur6.jpg A to tajniki buchalterii Gównej Ksiengowej :cool3: Zestawienie wydatków aptekarskich i lekarskich http://img507.imageshack.us/img507/7547/6nl3.jpg Rzut okiem na Winien i Ma :lol: http://img501.imageshack.us/img501/7425/4tq4.jpg http://img528.imageshack.us/img528/7862/5xi5.jpg za chwilę dalszy ciąg programu...;)
  7. Kasiu - a jakże ja mam cię bronić, co???? Gołe fakty mówią za siebie: psy przez okna skakały??? skakały! gwałciciel butów z noskami żółw Wojtek, uciekł??? uciekł! no może z tymi ślimakami to część winy wezmę na siebie :roll: bo przy ich karmieniu to zwykle przeszkadzam przydługimi rozmowami telefonicznymi :oops: może to przez to im się w łepkach poprzewracało, bo podsłuchiwały??? a rozmowy przecież dotyczą róźnych ważnych spraw zbyt trudnych do ogarnięcia przez blondynki, a co dopiero przez ślimaki!!!! boszeszszsz... Kasia, jesteśmy powodem depresji ślimaczej :placz:
  8. Po prostu uwierzyć nie mogę, że to... Gritta :crazyeye: Piękna, to mało powiedziane! i niecierpliwie czekam na galerię :cool3:
  9. a ja to już skomentowałam wcześniej, ale mi zeżarło :diabloti: bo... raz się zapytałam Kasi, która z fasonem zjechała na lewy pas - "Kasia, a popatrzyłaś w lusterko???" . Pytanie było takie cichutkie i zadane z pewną dozą nieśmiałości... a Kasia, z oburzeniem: "No co ty??? Za blondynke mnie masz ????" tiaaaa.... :evil_lol: a potem miała jechać ze mną do Kielcóf po Sabę. Tym razem to ja miałam być kierowniczką :p i co??? nie pojechała :eviltong: że niby Linki zeżarł gips, czy cóś :watpliwy: ale teraz nie wiem, czy to nie ten instynkt się odezwał :evil_lol: a ja owszem blondynka, ale farbowana :lol: Wątek Beli - oj lupe, nawet nie wiesz JAK DOBITA :cool1: Odebrałam całą serię telefonów i maili od intelygentnych nieco inaczej :roll: (m.in. w sprawie Beli i innych białasów) po czym zadzwoniłam do blondynki, bo musiałam choć słowo zamienić z kimś normalnie inteligentym :evil_lol: ktoś musi zarabiać, żeby ktos wydawać mógł :p (wg kolesia Szekspira ;))
  10. [quote name='Agata_Emi']Rex raczej nie jest do adopcji...[/quote] niestety już wiem :cool1: tamtego psiaka też pokaże... ale w kieleckim schronie została jeszcze Labosława ;) tylko, że z powodu utrudnień komunikacyjnych :cool1: o decyzji dowiem się po południu...
  11. [quote name='andzia69']Mała mini-goldko-labcia pojechała właśnie do swojego nowego domku do Krakowa. ..... Dobranoc pieseczki.[/quote] no to jak mała już w nowym domu, to dom pod Krakowem bierze Rexa ;)
  12. [quote name='kiwi']przegubowece kiwi jak weszly do bajorka to mialy wody prawie po pas ;)[/quote] ojojoj :shake: to i tak dobrze, że nie musiały nurkować :evil_lol:
  13. [quote name='kiwi']niedzielny spacerek [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy14/1210/202380/previews/5900653_demon_087.jpg[/IMG][/quote] jak ślicznie ubłocone łapki :p i jaki on duuuuży.... przynajmniej w porównaniu do przegubowców kiwi :evil_lol:
  14. hehehe... z koszalińskiej Belci podhalanica całą gębą :p najpierw gra wstępna a pieszczoty jak sobie zasłużysz :evil_lol:
  15. Linki... chyba lepiej. Dziś usunięto szwy z rany... więc chyba idzie ku lepszemu :p aż się boję cieszyć... :roll: joaaa - Linki dziękuje za kaskę :loveu: My też!!!
  16. [quote name='kinga']ale tylko popatrz, ile nam już wspólnie z tego myślenia wynikło :lol: [/quote] właśnie oglądnęłam nowe zdjęcia Młynarza... i siem spłakałam jak norka :roll: to ogromne szczęście w życiu, że miałam okazję choć troszeczkę wziąć udział w odmianie jego losu... taką maleńką troszeczkę - a jakie ogromne zadowolenie :p Młynarz dłuuuugo szukał domu... tak, że już traciłam nadzieję.. i jeszcze Haneczka :p a Toka - masz jakieś wieści o niej? Forestowi też się uda :fadein: (Morusa też widziałam - to niesamowite, jak ten pies się zmienił :crazyeye:)
  17. [quote name='kiwi']a ja sie uciesze jak pojedzie i nie zwroca ;)[/quote] amen :roll: bo to święte słowa :lol:
  18. Kinga... zdecydowanie za dużo myślisz :cool3: i nie wiem czy w dobrym kierunku te twoje myśli idą :roll: coś za bardzo zbaczają na południe :evil_lol: ech... mnie osobiście taki Forest by nie zawadzał... szkoda, że tylko ja mam takie poglądy - zdecydowanie rozbieżne z poglądami reszty rodziny z miśkami na czele :cool1:
  19. Jaki koniec pierwszego tomu???? To ma być księga dłuższa od tryglogii :lol: Joanna ledwie prolog napisała... i chyba ją całkiem w tym sanatorium popsuli :cool1: bo milczy :roll:
  20. [quote name='Ela_and_Krzys']A to tak do końca nie wiadomo skąd on do tego Olkusza trafił :)[/quote] Jak warczy to na pewno z Koszalina :evil_lol::evil_lol::evil_lol: I pragnę donieść, że mój domowy Krzyś jest na bieżąco z fotkami Fuksia. Raczej unika zglądania mi przez ramię w dogomanię (chyba z obawy, że znowu jakieś futro ściągnę do domu :roll:) ale jak wołam, że są nowe fotki Fuksa to leci oglądać :lol: Spacerek aktualny. Belke zakujemy w kaganiec :diabloti: Nowych fotek miśków (prawie)białych... brak :cool1:
  21. Koty Pauliny... migiem brać się za zdrowienie, bo jak nie to :mad: no doooobrrra... żartowałam z tym :mad: ale reszta serio :p Nie zapomniałam o Foreście... tylko pomysłów brak :cool1: Gdzie mu tego domu szukać????
  22. [quote name='Maga100'][B]ojej, a ja myslałam, ze pod wpływem pielgrzymów uduchowionych postanowiłaś się nawrócić na jedyną słuszna drogę i nie będziesz już gadać z nami-nie-pielgrzymami :cool1: :evil_lol: [/B][/quote] Mojaż Ty Nieuduchowiona Koleżanko, nie gadam z Wami nie z powodu różnic poglądowych ino z prozaicznego braku czasu :cool1: Ale mimo tego staram się nawiedzać (kontrolnie, czy aby za bardzo nie rozrabiacie :cool3: ) wszystkie zaprzyjaźnione galeriie: Leonka, Saby, Ozziego, Luni i Bolka, Gezesa, Zmorkoszelm, Szpilencji i Boorków... i jeszcze kilku ulubieńców :p Wniosek - oczywiście taki, że rozrabiacie ponad miarę :evil_lol: co niezwykle poprawia mi humor :p choć z lekkim cieniem zasmucenia, że nie mogę rozrabiać z Wam :evil_lol:
  23. :lol: :lol: :lol: tak mi się wydawało, że to ty... ale to Aleksandra T. zabrzmiało tak obco, że straciłam pewność :oops: licząc, że "jakby co" :roll: się odezwiesz :p
  24. Tak Kinga - bo ja zła kobieta jestem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A w międzyczasie podglądnęłam GreenEvil (lubie ją podglądać :cool3:) i od razu dziękuję: (a właściwie dlaczego JA :cool1: powinien to ten zaśliniony rudzielcec robić :roll:) :cool3: Eli i Krzysiowi :loveu: Aleksandra T :loveu: Kinga... no tobie też :loveu: i na dodatek wzbudzasz we mnie poczucie winy. Bo nie dość, że przewlekłaś rodzinę na maleńką choć mocno kosztowną wycieczkę ;) z Linkiem w bagażniku, którego pewnie podrzuciły ci jakieś złośliwe trole... to jeszcze dokładasz się do leczenia tego podrzutka :roll: no i wyszło mi, że uzbierało się 155 zł i Linki na dzień dzisiejszy jest bez długu :multi: chociaż nadal dziurawy :cool1: Ale to nie jest rozliczenie!!! ono będzie jutro!!!
  25. no widzisz jak to jest z dogomaniakami :cool1: doskonale i natychmiast zapamiętują ilość psów wraz z imionami wszystkich swoich znajomych. A dzieci :oops: Nic tylko ublewac nad skrzywieniem psychiki :eviltong: A w ogóle to :cool3: Problem 3 dziecka... no tiaaaa.... Miałaś użyć jakiegoś do testowania reakcji Lorda na dzieci... i to było to trzecie, którego brakowało :hmmmm: czy jakoś tak :stupid: tylko nie pamiętam: brakowało przed testem a może brakowało juz po teście :hmmmm: no nie wiem :niewiem: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a obiadek był pyszny, choć z uwagi na ilość musiałam go serwować nielicznej rodzinie przez 3 dni. W pierwszym dniu smakował najlepiej :lol: Teraz mam zakaz gotowania tego zestawu przez rok :evil_lol:
×
×
  • Create New...