Jump to content
Dogomania

Camara

Members
  • Posts

    4091
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Camara

  1. [quote name='coztego']Ślicznoty! :) Camara, czy można je strzyc i z sierści swetry robić? 8)[/quote] a jesteś chętna? to wystrzygę... tylko z robótkami to ja na bakier :lol:
  2. pies salonowy: suczka przedpokojowa:
  3. [quote name='coztego'] Przecież to zupełnie różne psy :lol: Camara, czym one się różnią? Oprócz kraju pochodzenia... z tym, że na drugim zdjęciu to fakt podhalan.... ale taki przygotowany do wystawy, czyli wyszczotkowany i posypany pudrem :wink: a'natural to nie zdarzyło mi się wydzieć takiego gładkiego z tym, że nie twierdzę, że takiego nie ma :niewiem: a czym się różni podhalan od kuvacza lub słowackiego czuwacza to... wszystkie te psy pochodzą od jednych przodków - liptowskich psów więc są bardzo podobne. U podhalanów na pewno niedopuszczalne jest zabarwienie sierści inne niż białe (w czuwaczy mogą być żółte naloty). I czuwacze mają bardziej kędzierzawą sierść (taką, że się nie wyszczotkuje na prosto). A tak naprawdę to... tylko spec je odróżni :-? Kuvacza na żywo jeszcze nie widziałam to w ogóle się nie wypowiem. To tyle amatorskiej kynologi :wink: Borynio pochodzi znad Słowackiej granicy... i być może ma cóś z czuwacza? o czym mówicie??? wścibski nochal Belunii :wink: :P
  4. [quote name='Katerinas']A zapomniałam się zapytać... Camara - te Twoje piękne białasy to podhalany, tak? można tak rzec :roll: z tym, że Belka bardziej :wink:
  5. [quote name='Katerinas'] Borys, tak jak nasza Saba, też wzięty z łańcucha, tak? Dobrze pamiętam? :roll: tak, to właśnie ten łańcuchowiec aktualnie... salonowiec, bo ulubionym miejscem do spania jest środek naszego salonu [quote name='Katerinas'] A Belka czego się wstydzi? :wink: ona po prostu prezentuje cały arsenał póz wybudzeniowych; to następna: [quote name='Katerinas']I ja kcem więcej fot :angel: :wink: t :lol: będą ale jak złapę oddech :wink:
  6. Eruane, w czwartek w programie Hejdy podano informację, że na dniach Otwartych TV3 w Krakowie mają być na aukcji psy ze Starachowic, wiecie coś na ten temat??? bo tak mi przyszło do głowy, że może przy okazji udałoby sie pokazać na tej aukcji wasze psiaki??? może właśnie Hektora albo Helge?
  7. [quote name='LAZY'] [img]http://img194.echo.cx/img194/1438/obraz9762ka.jpg[/img] [/quote] uchole na czuwaniu, fantasytcznie to wygląda :D
  8. jęzor Szpili jest chyba najbardziej ruchomym elementem (pomijając wirnik w pralce typu Frania) jaki widziałam :lol: :lol: :lol:
  9. jeeeżżżuuu... to mnie się wszystko wymieszało :o piach i piórka :lol: dobrze, że dziury fotką udokumentowane bo tyż bym pomyślała, że hmmmm... w gaciach :lol: :lol: :lol:
  10. bardzo dziękujemy dziękujemy :D boszeee.... ale jakie to męczące (nie dziękowanie oczywiście, ale wklejanie tych fotek):roll:
  11. Borys zadumał się... życie nie zawsze było słodkie... to były migawki sprzed paru miesięcy... kiedy zaczął całkiem nowe życie... w całkiem nowym domu... teraz wygląda tak... Borys, może przedstawi… …. Belcię? głupio się zachowuje? Aż Borysiowi wstyd a to oba misie razem: i na razie koniec, bo Borycha zmęczyło pozowanie :wink:
  12. [quote name='Katerinas'] ehhh... to smutna historia :roll: Saba była uwiązana na 1.5 metrowym łańcuchu przy budzie, z kolczatką zaciśniętą na ścisk na szyi (nie miała czarnej sierści w tym miejscu... To tak w skrócie o Sabie.[/quote] Katerinas... jakbym czytała historię mojego Borysa...:o tyle tylko, że on nawet budy nie miał... stał w słońcu lub deszczu przykuty do ściany obory tak, że nawet swobodnie położyć sie nie mógł :cry: Dobre dusze jesteście... za Sabę, z Dorę... a za Gaję też :buzi:
  13. [quote name='LAZY'] [img]http://img23.echo.cx/img23/1811/obraz9889ck.jpg[/img] [/quote] o przepraszam, jaka dupcia za gruba??? Lazy ma okrąglutka i bardzo [i]kobiecą[/i] i proszę o żadne nieodchudzanie bo to nie chart :evil:
  14. dbsst... ja nie mogę... Szpila w majtach wygląda rewelacyjnie :lol: Ty masz chyba osobną szafę na desues Szpili???
  15. [quote name='Katerinas'] [img]http://www.katerinas.neostrada.pl/michal014.jpg[/img][/quote] cudne maleństwo :baby: :iloveyou: I wreszcie rozsądna mama, co sie nie boi zarazków! W zamierzchłych czasach, kiedy moje maleństwo też takie było moje koleżanki wprost mdlały z przerażenia, że nasz pies leży obok syna... i co wyrósł mi chłop na ponad 1,8 i 90 kg samego zdrowia :lol:
  16. a to widok mini ogródka: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img185.echo.cx/img185/9738/42ri.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img180.echo.cx/img180/2166/10vx2.jpg[/img][/URL] i na budę znalazło sie miejsce :) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img193.echo.cx/img193/2726/22rt.jpg[/img][/URL] tył domu: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img161.echo.cx/img161/3438/50gp.jpg[/img][/URL] a pod folią... prace odkrywkowe Belki :roll: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img30.echo.cx/img30/1339/70ts.jpg[/img][/URL]
  17. Wszystkiego najlepszego Katerinas :calus: a to kwiatki z ogródka: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img49.echo.cx/img49/9689/018jh.jpg[/img][/URL]
  18. [quote name='adda'][b]Camara[/b] zdaje się wspominałaś, że masz tylko 700 m działki :o Już kiedyś widziałam ten piękny skalniak, kurde, jak wygospodarowałaś tyle miejsca? :o[/quote] to naprawdę malutki ogródek! połowę działki zajmuje dom z przynależnościam... w łikend :D porobię troszkę zdjęć (może?) to się pochwalę ogródkiem (hmmm.. jak będzie czym... bo dziś psy zostały same :-? )
  19. [quote name='Katerinas'] A działa ta prowizorka?:[/quote] skutecznie zapobiega zadeptywaniu... tam za płotem jest droga i coby oszczekiwać przechodniów psy faktycznie biegają dookoła! Ale w ten sposób mam rozwiązany wyłącznie problem Borysa, bo on nie ma ciągot do uprawy gleby, tylko tratuje łapami co na drodze stanie :-? 8) z Belką jest gorzej... to urodzony ogrodnik... ale jest nadzieja... od jesieni (czyli od czasu ustawienia tej prowizorki) nic z tamtąd nie wykopała... przeniosła sie na klombik :-? za to na froncie domu :evilbat:
  20. [quote name='malawaszka'] haha chętnie - Lunka już miała dogoterapię z niufką Pysi - tylko Zmorka nie zachęcała do zabawy, a po prostu olewała Luny podskoki i warkoty :lol: [/quote] widać Zmorka to kwintesencja spokoju :P moja to pędziwiatr i żywioł nieokiełznany :-? :D a Lunka to nie typ piekielnicy beznadziejnej :wink: :P
  21. a to moja... prowizorka :-? [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img52.echo.cx/img52/672/ogrod2dn.jpg[/img][/URL] ech... człowiek chwyta się różnych sposobów :wink:
  22. [quote name='adda'] A my w ogóle nie mamy płyt, a TZ chce położyc kamienie :evil: i jesteśmy cały czas w tym względzie w stanie wojny, bo ja się boję, że na takich kamieniach to sobie pieski łapki pokaleczą jak będą zdenerwowane jakimś intruzem wzdłuż płota biegały.[/quote] obawiam się, że kamienie to nie najlepszy pomysł :-? wysypaliśmy wzdłuż płotu ścieżkę z kamyczków (takich drobnych granitowych) i co.... kłuje w łapeczki i teraz wzdłuż kamyczkowej ścieżki biegnie druga... wydeptana w pozostałościach trawniczka. :evil: co z tym zrobić... nie wiem? Katerinas... fakt, burdel jak najbardziej reprezentacyjny 8)
×
×
  • Create New...