To nie do nas, charciarzy, pretensje, tylko do tego kogoś, kto pisze te SMS itd.! Nie wyrabiaj sobie zaraz zdania na podstawie jednej osoby! W każdej grupie może się zdażyć jakiś osobnik tego typu! :/
Trochę topik się rozrusł :D
Niewiem czy wstawiałam TE fotki, jak tak to sorry, ale jeszcze na innym forze był podobny temat, a nie chce mi się szukać :P :
http://upload.miau.pl/28965.jpg
http://upload.miau.pl/28966.jpg
http://upload.miau.pl/28967.jpg
http://upload.miau.pl/28968.jpg
Ostatnio byłam na wycieczce szkolnej w Wa-wie i przy jakimś durzym sklepie obok kina I-maxu był jakiś brązowy z czarnym siodłem cp :P widziałam go z autobusu tylko przez chwilę i niewiem czy to był napewno rasowy i czy to był napewno chart, ale tak mi się wydaje :-?
wejdź do działu charty to zobaczysz jak to na serio z tym programem i spacerami było :wink:
Dzisiaj podobno było o cp i ogarach, tak??? Moja oglądała- mnie nie było ;( Kiedy powtórka???
:drinking: No to wszystkiego NAJ, NAJ, NAJ dla solenizantów (chociarz już składałam życzonka na FZ, ale nie zaszkodzi jescze raz :wink: )
Wiele psów może tylko pozazdościć Arice takich urodzinek :new-bday:
Ja baaardzo bym chciała wystawiać, ale z mixem raczej nie pojadę... :(
Jak są gdzieś blisko to oczywiście- namawiam moją i w samochód do Olsztyna/Białegostoku/DobregoMiasta/Augustowa... :scatter:
Kate m. i Jenn dzięki za wpisy do Księgo Gości :angel:
P.S.- Do reszty charciarzy (i nie tylko):
Bierzcie z nich przykład i też zostawcie ślad po sobie :P
:wink: :wink: :wink:
A co do tych "polskich tajganów" właśnie myślałam żeby w tekście nacisnąć głównie na to że to nierodowodowce. Kiedy właścieciele tych psów przyślą mi to co mówiłam im (coś o charakterze, pielęgnacji itd. itp.) to coś tam "ruszy" ;)
Hehe :D Dzięki za reklamę :angel:
Co do fotek... właśnie wstawiłam. Przysłała mi je Bagi, za co jej serdecznie dziękuję :bluepaw:
Teraz w najbliższym czasie zastanawiam się nad działem "polskie tajgany"...
Niewiem czy warto jest pokazywać kirgizy bez rodowodów??? Mam 2 kandydatów- oczywiście nasza forumowa Ziutka i pewien Dodi... a może lepiej poczekać na rasowca???
czekam na odpowiedź!!!