Jump to content
Dogomania

tongue

Members
  • Posts

    380
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tongue

  1. [img]http://img160.echo.cx/img160/2320/nora5io.jpg[/img] [img]http://img81.echo.cx/img81/3699/norykoniec0ko.jpg[/img] [img]http://img88.echo.cx/img88/3076/rodzinka4ul.jpg[/img] [img]http://img291.echo.cx/img291/7853/miloniewytrymowany5ex.jpg[/img] Miłego oglądania Pozdrawiam
  2. Zdjęcia, które przesłała PARSONRK [img]http://img229.echo.cx/img229/6956/czaplinek200531wd.jpg[/img] [img]http://img223.echo.cx/img223/451/czaplinek200586uz.jpg[/img] [img]http://img212.echo.cx/img212/2460/czaplinek200590un.jpg[/img] [img]http://img145.echo.cx/img145/5508/czaplinek2005116lc.jpg[/img] [img]http://img138.echo.cx/img138/2433/czaplinek2005141xh.jpg[/img] [img]http://img272.echo.cx/img272/1914/czaplinek2005173bt.jpg[/img] zaraz będą następne
  3. PARSONRK wyślij zdjęcia na mój mail, a ja je wkleję. Myślę, że jak zdjęcia są bezpośrednio na stronie dogomanii to przyjemniej się ogląda. Pozdrawiam
  4. Tak, byłyśmy i koleżanka wzięła suczkę na warunkach hodowlanych. Sunia jest córką Connora. Jest prześliczna. Zdjęć nie robiłyśmy, ale na pewno w najbliższym czasie zrobimy i wtedy umieszczę na forum. Pozdrawiam
  5. Niestety nie było żadnego terriera pszenicznego. Była to mała wystawa licząca 113 piesków. Pozdrawiam
  6. PARSONRK. Gratuluję! Dziekuję za relację. Dogomaniacy mają wspaniałe psy, dlatego odnoszą takie sukcesy. Życzę dalszych sukcesów. A zdjęcia będą? Pozdrawiam
  7. Dobrze. Postaram się opisać w mailu. To fajnie masz, że filmujesz poczynania swoich piesków. Pozdrawiam
  8. Gratuluję tytulów i medali i życzę więcej sukcesów na następnych wystawach. :laola::laola: :laola: Dzieki za informacje. A masz może jakieś zdjęcia. Ja swoje wrzucę za kilka dni, ale nie będzie wiadomo jakie są na nich pieski. Pozdrawiam
  9. Mario! Mi też było bardzo miło i dziękuję za przemiłe towarzystwo :)))))) Na prawdę nie ma za przepraszać, ja to rozumię. Connor ma się dobrze. Z koleżanką jedziemy po 16.00 zobaczyć sunię w hodowli Gang Staff i wtedy podejmiemy decyzję. Bardzo mi się podobało na tych zawodach. Czy możesz mi podać zwycięzców w norowaniu i w wyścigach oraz lokaty na wystawie. Ty na pewno wróciłaś z medalalmi i pucharami. Pozdrawiam
  10. Moja suczka rasy Golden Retriever ma 4 lata. Dwa miesiące temu zaczęła gryźć - ciąć na kawałki różne rzeczy z materiału (ściereczki, zasłony, prześcieradła) na paski o szerokości ok. 1 cm no i oczywście zjadała to. Kiedy się zorientowałam, że to robi założyłam kaganiec i obserwowałam, czy wydala zjedzone szmatki. Przez kilka dni chodziła w kagańcu. Potem jej zdjęłam i obserwowałam. Przestała, więc kaganiec nie był potrzebny. Po miesiącu znowu się wszystko powtórzyło. Zastosowałam to samo - kaganiec i obserwacja. Pytałam się weterynarzy co może być powodem takiego zachowania i nie dostałam odpowiedzi. W międzyczasie zrobiłam różne badania, które nic nie wniosły. Ogólnie suczka dobrze się czuje, jest wesoła i pogodna. Kilka dni temu znowu wszystko się powtórzyło i boję się, że jakaś kolejna szmatka może utknąć w jelitach i dopiero wtedy może być poważny problem. Wypróznia się codziennie 2 razy. Ma apetyt. I niby jest wszytko w porządku, ale ja nie mogę tego tak spokojnie zostawić. Czy ktoś spotkał się z takim przypadkim? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam
  11. Nie ma sprawy, to nic trudnego. Na pewno niedługo też będziesz umieć. Pozdrawiam
  12. Ja będę z moją pointerką. I z miłą chęcią obejrzę te zawody. Pozdrawiam
  13. A teraz ja przedstawiam mojego podopiecznego Confident Connor of Jack's Paradise [img]http://img149.echo.cx/img149/2487/connor6ct.jpg[/img] Pozdrawiam
  14. Na tym pierwszym zdjęciu, które zrobił hodowca wygląda jak maskotka. Aż dziwne, że teraz ma inną sierść. Poza tym cuuuuuuudo!!!! Niech rośnie zdrowo i sprawia mnóstwo satysfakcji. Pozdrawiam
  15. I następne: [img]http://img66.echo.cx/img66/5749/068ez.jpg[/img] [img]http://img187.echo.cx/img187/299/072oa.jpg[/img] [img]http://img38.echo.cx/img38/699/085dr.jpg[/img] [img]http://img158.echo.cx/img158/600/098eh.jpg[/img] [img]http://img294.echo.cx/img294/2614/102kh.jpg[/img] Pozdrawiam
  16. Wklejam zdjęcia przesłane przez Ziomalkę [img]http://img11.echo.cx/img11/2649/012rf1.jpg[/img] [img]http://img300.echo.cx/img300/7130/024zq.jpg[/img] [img]http://img298.echo.cx/img298/6489/039ke.jpg[/img] [img]http://img296.echo.cx/img296/8343/041vy.jpg[/img] [img]http://img294.echo.cx/img294/2484/050gw.jpg[/img]
  17. OK! Uaktualniłam profil, więc można przesłać na maila. Będę na dogomanii dzisiaj do 14.00, a potem dopiero w poniedziałek. Pozdrawiam
  18. Żeby nie starcić tego co się napisze, można przed wysłaniem zaznaczyć i skopiować - tak na wszelki wypadek. Jeżeli się zapodzieje to można jeszcze raz wkleić do nowo otwartego okienka. Ja zawsze tak robię i jest to bardzo dobry sposób. Można też napisać w Wordzie, jeżeli tekstu jest więcej (Word poprawi błędy) i wtedy można przekopiować na dogomanię. Pozdrawiam
  19. Ziomalka, możesz wysłać zdjęcia mi na mojego maila albo pw i ja wstawię. Pozdrawiam
  20. Kochani! Przyjadę w sobotę do Czaplinka. Czy mogę zabrać ze sobą Conora? On nie jest zgłoszony na tą imprezę. Bardzo interesują mnie zawody, które będą się odbywać w tym dniu. Mogę przyjechać tylko na 1 dzień i wybrałam sobotę. Pozdrawiam
  21. Dzięki PARSONRK za cenne informacje. Ja tylko raz spotkałam się, że sędzia tłumaczył dlaczego udzielił takich lokat, ale to nie był Polak. Także moja koleżanka posiadająca berneńczyka opowiadała mi o takim sposobie sędziowania. To jest bardzo pouczające i moim zdaniem bardzo mądre. Pozdrawiam
  22. [img]http://img201.echo.cx/img201/4783/dobre065sv.jpg[/img] Na pierwszym zdjęciu jest Gang Staff WILD AT HEART (ChPL. Leonard's Charly Brown - CHPL. CYMA Półdiable) - klasa młodzieży, na drugim zdjęciu po prawej stronie Gang Staff ALE LASKA (Zw. Św. SPRANKLE SHOTA of Jack Paradise - CHPL. CYMA Półdiable) - klasa otwarta. [img]http://img204.echo.cx/img204/4052/dobre053vz.jpg[/img] Nie miały konkurencji, więc obie zdobyły I lokaty. ALE LASKA - Ala NSwR, BOB i II miesjce BOG. Aż przyjemnie było patrzeć na takie sukcesy. Pozdrawiam
  23. To są rusellki z hodowli Gang-Staff z wystawy w Dobrym Mieście. [URL=http://img201.echo.cx/my.php?image=dobre065sv.jpg][img]http://img201.echo.cx/img201/4783/dobre065sv.th.jpg[/img][/URL] [URL=http://img204.echo.cx/my.php?image=dobre053vz.jpg][img]http://img204.echo.cx/img204/4052/dobre053vz.th.jpg[/img][/URL] Prawda, że przepiękne. Pozdrawiam
  24. PARSONRK życzę powodzenia i samych sukcesów. A po wystawie proszę o relację i zdjęcia. Ja jadę na wystawę do Olsztyna z moją pointerką, więc mam jeszcze miesiąc czasu. Potem Gdynia i Sopot. Może Chojnice? Do Sopotu pojadę także z russellkiem. Pozdrawiam
  25. Bardzo dziękuję za miłe i ciepłe powitanie. :laola: Mario! Agatę poznałam osobiście dopiero na wystawie w Dobrym Mieście i właśnie tam zauroczyłam się jej russellami. Wcześniej rozmawiałyśmy tylko przez telefon. Znam dobrze jej przyjaciółkę, która profesjonalnie zajmuje się szkoleniem psów i dogoterapią. To przez nią otrzymałam propozycję przekazania Conora. Nie pytałam się o powód tej decyzji. Czułam się niesamowicie wyróżniona, że to właśnie ja mogę zaopiekować się tak wspaniałym psem. Myślę, że będę mogła poświęcić mu więcej czasu. Teraz czeka mnie okres intensywnego szkolenia. Już są wielkie postępy. Wszyscy macie przecudne psiaki. Zdaję sobie sobie sprawę, że to rzadka rasa w Polsce. Prześledziłam trochę katalogów z wystaw i polatałam po Internecie. Poczytałam "trochę" informacji na temat tej rasy, ale to wszystko baaaardzo malutko. Bardzo dziękuję za zaproszenie do Czaplinka, może przyjadę. Pozdrawiam
×
×
  • Create New...