Jump to content
Dogomania

tongue

Members
  • Posts

    380
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tongue

  1. Może ... zaproś do swojego ogrodu innego psa. Takiego, który załatwi się w obecności twojego psa. I trzeba to powtórzyć kilka lub więcej razy. Jeżeli to nie pomoże to daj sobie spokój. Ja też bym chciała mieć takiego psa co nie brudzi w swoim ogrodzie, to jest wyjątkowy dar i powinnaś to docenić. Poza tym teren ogrodu po pewnym czasie zaczyna być dla psa nudny, więc i tak trzeba wyjść na spacer. Pozdrawiam
  2. Witam po urlopie. Widzę, że sporo stron doszło. Mario! Szczeniaczki - rewelacja. Pozdrawiam
  3. Paolinko! To obie przesiedzimy całą niedzielę przy Beaglach.
  4. Pointery są od 10 do 10.20 może wejdę 10.10
  5. Trzeba być przezornym i brać zastępcę na wszelki wypadek. Ja tak zrobiłam, ale akurat mi to jest niepotrzebne. Pozdrawiam
  6. Ja też odniosłam takie wrażenie, gdy w Internecie szukałam informacji na jego temat. A teraz mam, dzieki Tobie potwierdzenie, dzięki. Pozdrawiam
  7. Pointery mają się skończyć o 10.20
  8. Stefan Sinko (SLO) - czy sędziowiał psy przez ciebie wystawiane.
  9. Gazuś! To może razem polecimy do braciszka kibicować?
  10. :roflt: :roflt: :roflt: :cunao:
  11. LUBA! Na mojej stronie w linkach są linki do wszystkich hodowli Jacków, które mają strony [url]www.zchatkidonatki.friko.pl/linki/linki.html[/url] Owocnego szukania Pozdrawiam
  12. Dzięki. Trzeba teraz się zastanowić do jakiego sędziego jechać, by mieć satysfakcję. A według Ciebie ilu sędziów zna się na Pointerach. Nie pytam o nazwiska tylko o liczbę. Pozdrawiam
  13. Toller-Fox w Sopocie na wystawie jest bardzo dużo miejsca i na pewno będzie można się zdrzemnąć.
  14. Tak, Zgadza się. Pozdrawiam
  15. A fuj! Wstydźcie się!!!! Tak bezwstydnie pokazywać klejnoty. :lol: :lol: :lol: Jest już plan sędziowania i nasze pupile sobie trochę poczekają na ocenę. [b]Mario!!![/b] Przyślij mi zdjęcia szczeniaczków to je tu wkleję. Od poniedziałku idę na urlop, a jestem bardzo ciekawa jak wyglądają. Zresztą nie tylko ja. Pozdrawiam
  16. Gazuś! Jest już plan sędziowania. Nasze ringi są obok siebie, jeżli chodzi o numery. Ty wchodzić pierwsza. Ja wchodzę po 4 psach, więc można powiedzieć, że będziemy w tym samym czasie na ringu.
  17. WISNIA w woj. kujawsko-pomorskim jest bardzo dużo dobrych hodowli Golden Retrieverów. Tu na forum nie wolno reklamować żadnej, więc ja radzę wejść na stronę Polskiego Związku Kynologicznego [url]www.zkwp.pl[/url] i tam poszukać oddziały w Bydgoszczy, Toruniu i Grudziądzu. Na stronach poszczególnych oddziałów są podane adresy, telefony, nazwy hodowli. Potem zadzwonić do nich, umówić się na spotkanie z hodowcą. Jeżeli miałby to być piesek na wystawy, to radziłabym też jechać na kilka wystaw, bo tam zdobędziesz też dużo wiadomości i poznasz hodowców. Na tym forum też dowiesz się o co pytać hodowcę i jakie pytania możesz otrzymać. Życzę owocnego poszukiwania.
  18. Własnie dlatego się cieszę, że jest taka konkurencja, wtedy sędzia ma co porównywać. Tym bardziej, że są po dwie suczki z dwóch różnych hodowli. Może ocena będzie adekwatna do wartości psa. Pozdrawiam
  19. Gazuś nie ma za dziękować. Mam okrutną słabość do goldenów.
  20. MAD MAX Pasada tak jak w podpisie. Gazuś! Obiecywałaś zdjęcie swojego pupila.
  21. Ja wystawiam Pointerkę i Jack Russell Terriera, a w niedzielę Beagla. No i oczywiście będę duchowo wspierać Gazusia, a jak nie wytrzyma napięcia nerwowego to mam pomóc, ale myślę że da sobie radę.
  22. Zorientowałam się, że co roku do Sopotu na wystawę przyjeżdża coraz więcej psów. W tym 3277, a może więcej. A największy problem mają sędziowie, bo jak tu spośród tylu psów wybrać tego najlepszego.
  23. Paolinko! Na dwóch wystawach nie miałam żadnej konkurencji i medali tez nie było. :(
  24. Dzięki za informacje. O!!! To rzeczywiście jesteście bardzo pracowici. Gratulacje!!!
×
×
  • Create New...