-
Posts
380 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tongue
-
Mario! Zdaję sobie sprawę ile jest pracy przy takich maluchach. Czekam, jak wszyscy, na zdjęcia. Kochani! w piątek byłam w Sierakowicach. Był tam Festiwal Muzyki i Kultury Łowieckiej. Był też pokaż psów mysliwskich. Ja byłam ze swoją Pointerką oraz z Connorem i jego córką. Jacki zrobiły niesamowite wrażenie. Jak obrobie zdjęcia to wrzucę. Większość myślała, że to kundelki, ale że były psiaczki bardzo do siebie podobne, więc pytali "a co to za rasa?" Pozdrawiam
-
Tak, już odebrałam tą wiadomość. Bardzo dziekuję. Cieszę sie przeogromnie, że osobiście poznam włascicelkę Idy, no i oczywiście samą Idę. Zaszaleję z aparatem i będzie nowa galeria zdjęć na mojej stronie. Pozdrawiam
-
Witam Paulinko! To bardzo dobrze, że będziemy we dwie na tej wystawie, Bardzo się cieszę i z góry nie przesądzaj kto wygra, bo możesz bardzo się zdziwić. Tak, wiem że w hodowli Sulania są małe pieski. Na mojej stronie jest link do hodowli Landalena, gdzie jest informacja o tych szczeniaczakch. Od 15 sierpnia będę na urlopie w Koronowie, więc zajadę do hodowczyni by obejrzeć maluchy. Powiedz jej o tym. A teraz zrób zdjęcia i przyslij mi, bo bardzo jestem ciekawa jak wyglądają. Czy dostałaś mój list na pw? Prosze odpisz mi. Pozdrawiam
-
No, niestety w tym roku na zlot nie jedziemy :( , ale może w przyszłym. Dzieki za życzenia i wszystkim przesyłamy slodkie całuski :buzi: Pozdrawiam
-
Shanny.. Napisz mi coś więcej na temat Twojego pieska. Pozdrawiam
-
Będzie mi bardzo miło jak się spotkamy. Ja jeżdżę na okoliczne wystawy: Olsztyn, Gdynia, Sopot, Grudziądz czasami do Poznania. A Tychy są tak daleko ode mnie!!! Pozdrawiam
-
Pointery to wytrawni biegacze, a przy takim wysiłku jęzor zawsze zwisa. Może jak byś tak polatała jak moja Mia, też jęzor by ci się wywałił :)))))) :lol: Pozdrawiam
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tongue replied to Carianna's topic in Foksterier
Cudne maluchy! Gratuluję przeslicznego miotu. Pozdrawiam -
Witam i dziekuję za uznanie urody mojej pociechy. Zapraszam do galerii na mojej stronie. Właśnie dzisiaj dodałam sporo nowych fotek. Czy w Sopocie sie spotkamy? Pozdrawiam
-
Witaj shrivatsa! Wszystkie pieski mieszkają pod jednym dachem. Dwa pieski są moje Pointerka i Goldenka. Inne są własnością moich dwóch dorosłych córek. Pozdrawiam
-
Flaire ale z ciebie ranny ptaszek. Pozdrawiam
-
Violonczela!!! Przyłączam się do gratulacji. Wspaniałe chłopaki. Oczywiście życzę: [quote]zdrówka, wygranych wystaw, kasy na wystawy i nie tylko. [/quote] Pozdrawiam
-
Ojejku! Jaki przecudny dywan i bardzo orginalny. Takiego drugiego nie widziałam. Pilnujcie go dobrze, bo jest jedyny w swoim rodzaju, a złodziei wokół pełno. Pozdrawiam