Jump to content
Dogomania

carotina

Members
  • Posts

    1583
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by carotina

  1. Ciesze się, że się Wam fota podoba :D pościgów c.d. 8) [img]http://img315.imageshack.us/img315/4320/obraz1015i4cn.jpg[/img] aż się kurzy :wink: [img]http://img338.imageshack.us/img338/1977/obraz966i3ss.jpg[/img] to zdjecie podoba mi sie najbardziej sam dzikusek :wink: [img]http://img206.imageshack.us/img206/9590/obraz975i8an.jpg[/img] Julka i kawałek Demi :P [img]http://img239.imageshack.us/img239/6675/obraz960i6mb.jpg[/img] tak zachował się Chakie do napotkanej amstaffki :oops: :evilbat: no cóż, chyba lubi duże kobiety :wink: (dobrze, że właściciele i sama zainteresowana byli wyrozumiali :wink: ) [img]http://img322.imageshack.us/img322/5172/obraz962i4yr.jpg[/img] co on robi :o [img]http://img348.imageshack.us/img348/5531/obraz982i6ov.jpg[/img] w każdym razie potem wyglądał tak.... (chyba służy mu ten luz i podcięte włoski :wink: ) [img]http://img67.imageshack.us/img67/6320/obraz1008i3kp.jpg[/img] oglądamy morze 8) [img]http://img204.imageshack.us/img204/7672/obraz985i1az.jpg[/img] a potem sie opalamy 8) :lol: (obok moja mama) [img]http://img216.imageshack.us/img216/2811/obraz967i0cd.jpg[/img] zadowolona julka :evilbat: [img]http://img212.imageshack.us/img212/4244/obraz1007i9yg.jpg[/img] ciekawe o czym oni sobie myślą :hmmmm: [img]http://img226.imageshack.us/img226/8800/obraz1021i6sv.jpg[/img] Lonka, Ania-k sto lat dla córeczek :laola: :BIG: :BIG: :BIG: :BIG: :BIG: co do galerii, to napewno w koncu zrobie :wink: :roll: :calus:
  2. Daga bardzo ładnie Ci w okularkach :D
  3. [quote name='Yaki']Carotinko SUPER <SUPER <SUPER zdjecie (a kto na pierwszym planie ?)[/quote] na pierwszym planie Julia-dzikus :evilbat: :angel: 8)
  4. [quote name=':)'][quote name='carotina'] [img]http://img164.imageshack.us/img164/9231/obraz98919pf.jpg[/img][/quote] Jej, co się dzieje na tym zdjęciu?? :) :oops:[/quote] oj Aga :wink: 8) zwykły berek po plaży :wink:
  5. [quote name='Ania-k']na forum zawitał nasz jeden rodzynek :wink: i jest nadzieja na nowe fotki :angel: [b]Lonka[/b] super :lol: coś ostatnio mało cię widać na forum???? :o[/quote] jest nadzieja nawet na dużo fotek :wink: :wink: bo także od nas :P dziś mała próbka, reszta jutro :wink: [img]http://img164.imageshack.us/img164/9231/obraz98919pf.jpg[/img]
  6. [quote name='lonka']Codik ma 19 miesiecy i idzie do posredniej.Czekam na papiery i Lonke bym powystawiała w czempionach.Rapsodia też mogła by być w czempionach czemu nie.[/quote] a kiedy wyslalaś wniosek o championa?? bo w sumie zgloszenia są do wtorku, ale jak bys napisała, ze doslesz dypolm to może uznają :wink:
  7. [quote name='slaweknowicki']mam pytanie kot będzie wystawiał w poznaniu na międzynarodówce?[/quote] no z dogo, to tak pisaliśmy wychodzi na to że bedzie Yaki, ja (raczej z samą Julią w młodzieży.... dopiero jutro wysyłam zgłoszenie i cały czas sie zastanawiam czy jest sens, żeby Demi też ciągać :wink: ), Lonka z Codim. Na stronce Bohemi jest napisane, że bedą więc pewnie większośc klas też obsadzą :wink:
  8. [quote name='lonka'][quote name='aneta21']Gdzieś przeczytałam ze do przemywania oczu shih tzu powinno sie stosowac- mozna roztwór kwasu borowego. ja kupiłam w aptece 3% roztwór tego kwasupid nazwa BORASOL- pisze ze jest na skóre a nie na oczy ale jest wyjałowiony czy mozna go stosowac do przemywan oczu psiaka ??? pozdrawiam i zycze miłej i słonecznej niedzieli:P[/quote]Aneta ja tez bym nie ryzykowala ,jest tyle dobrych preparatów do przemywania[/quote] np. żel z Hery :wink:
  9. [quote name='Yaki'][quote name='carotina']a co to za Wystawa?? Chorzów?? Kto się wybiera do Poznania?? My jedziemy :P wiem, że bedzie także Bohemia Acro[/quote] My tez jedziemy.Psiaki zgloszone i potwierdzone zgloszenia telefonicznie. To bedzie debiut Gucia (juz pelnoprawny ,Ha,Ha)A nasze dziewczynki to sie chyba spotkaja w jednej klasie Carotino?[/quote] a właśnie :P bo przecież Maxi jeszcze w młodzieży, a Julka już :wink: :wink: Ciekawe kto jeszcze bedzie z nami szedł :P Pewnie Julka najmłodsza w stawce bedzie 8) ehh.... niech sie sprawdzi :roll: :wink:
  10. a co to za Wystawa?? Chorzów?? Kto się wybiera do Poznania?? My jedziemy :P wiem, że bedzie także Bohemia Acro
  11. a kiedy jest ta wystawa?
  12. no dobra, to musimy znaleźć samochód z kierowcą :P Tylko troche większy od malucha, żebyśmy we trzy weszły 8)
  13. [url]http://www.kennelliitto.fi/eurodogshow2006/start_e.html[/url]
  14. [quote name='sh_maniak']Bajkowy był ten slub i wesele :angel: kapliczka :D wszędzie kwiaty :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img361.imageshack.us/img361/4060/010ar.jpg[/img][/URL] nawet kwatowa łódka ( ślub nadnorski to był) [URL=http://imageshack.us][img]http://img361.imageshack.us/img361/1779/021qm.jpg[/img][/URL] troche rozmazane :oops: [URL=http://imageshack.us][img]http://img391.imageshack.us/img391/5031/033rc.jpg[/img][/URL][/quote] Czy to nie Dębki, przypadkiem? :P
  15. Wiecie co, tak sobie mysle, że możeby poprostu napisać do kilku biur podróży z dokładnym wyjaśnieniem o co chodzi i zapytaniem o koszty :P Myśle, że jakiś tam odzew by był :wink: Zajmę się tym w weekend :wink:
  16. [quote name='Olcia']nie zauwazylam obrazka:) czy one sa w roznych rozmamiarch??[/quote] wydaje mi się, że tak ja mam ciut większy i wogule troche inny kształt :wink:
  17. [quote name='takatuka'][quote name='skubi']carotina, to mamy taką samą sytuacje, tylko moja suczka jest nieco większa[/quote] Jeszcze ja się do Was dołączam z psem rasy samoyed. Gdybyśmy skombinowały auto i któraś z Was miałaby prawo jazdy to może pokazałybyśmy sie na tej wystawie :roll:[/quote] kurcze fajnie by było :D , ja nie mam prawa jazdy niestety i do grudnia raczej mieć nie bede :roll: Skubi, a może Ty?? :P
  18. [quote name='Draczyn']To już s cztery osoby plus osoby towarzyszące, to będzie pewnie osiem. Musimy tylko znalężć kogoś kto zajmie się organizacją i obliczy wstępie koszty. Czekamy na chętnych do wspólpracy[/quote] 5 osób!!! :D :D :D ja też jestem chętna :D , już dawno zastanwiałam się nad tą wystawą, szukałam możliwości dojazdu i faktycznie na właśną ręke może być naprawde baaardzo cięzko :(
  19. [quote name='Malwa&Landi']A do mnie dopiero dzisiaj doszło potwierdzenie zgłoszenia :lol: Trochę po czasie[/quote] no prosze :lol: , a ja myślałam że tylko ja dzis dostałam :evilbat:
  20. no co Ty :lol: to jest fota ze strony zespołu :P śmiesznie wyszłam :wink: :lol: :evilbat:
  21. carotinka 8) :evilbat: :lol: tu z warsztatów w EDS (ja to ta blond w czerwonej bluzce) [img]http://img171.imageshack.us/img171/44/obraz2988ek.jpg[/img] tu sama :wink: [img]http://img127.imageshack.us/img127/5150/obraz4388ss.jpg[/img] a tu sopot 2005 [img]http://img173.imageshack.us/img173/5747/sopot0378eo.jpg[/img]
  22. gratualcje :D to faktycznie bardzo miły moment :D Pumilo fotorelacja na najwyższym poziomie :D apropos wystawy warszawskiej, dostałam dziś potwierdzenie :evilbat:
  23. czy ktoś miał doczynienia z tą karmą??
  24. dzieki :D
  25. ja bym się bardzo chętnie wybrała, ale nie mam transportu :-? jak by ktos miał wolne miejsce i szukał towarzystwa, to prosze o kontakt na dogo, lub mailem [email][email protected][/email] jechałabym z jedną malutką suczką :wink:
×
×
  • Create New...