Jump to content
Dogomania

carotina

Members
  • Posts

    1583
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by carotina

  1. [quote name='Amelia23'][quote name='carotina'] a, jeżeli moge coś poradzić, to nie kupuj dwóch suczek z jednego miotu... :wink:[/quote] Nie, nie będą to sunie z jednego miotu :D A tak wogóle, to z tymi dwoma pieskami było małe nieporozumienie z moim TŻ. TZ chciał mi zrobić niespodziankę i zamówił jedną, a ja miałam obcykane gdzie indziej... No i tak... :megagrin: [b]Carotina[/b], czy coś nie tak jest z Twoją stronką, czy u mnie? Bo jak wchodzę to mam same literki i cyferki :roll:[/quote] hmmm... może spróbuj odświerzyć poprzez ctrl +f5 powinna chodzić normalnie....lub wejdź przez link [url]http://republika.pl/vemi_shihtzu/[/url] inna sparawa, że aktualizacja nie była robiona od lipca 8) w każdym razie już prawie gotowa i mam nadzieje, że w tym tyg. w końcu bedzie.....
  2. [quote name='Amelia23'][quote name='anii'] Amelia Chwal sie koniecznie co kupujesz (suczke czy pieska) i gdzie? :P :D[/quote] Taak, no właśnie... :jumpie: , to będą sunie sztuk dwie (zwariowałam chyba, ale co mi tam). Mój TZ już machną ręką, mam sobie robić co chcę, to i robię. A gdzie? Napiszę za jakiś czas... :wink: :baby:[/quote] no, no Amelia :D gratulacje :D napisz koniecznie gdzie, bo tu uschniemy z ciekawości.... :P a, jeżeli moge coś poradzić, to nie kupuj dwóch suczek z jednego miotu... :wink:
  3. a ja bardzo, bardzo prosze o stawke shih-tzu :D jeżeli było ich bardzo dużo, to chociaż samo wyszczególnienie ile w jakiej klasie..... a imiennie tylko championy :wink:
  4. [quote name='lonka']Witam wszystkich.Dopiero wrociłam z Wroclawia.Jestem zmeczona,fotki i wyniki mam.Aga moge tobie podżycic? :wink: Ogromne GRATULACJI dla MAGNASIA!!!!!!!!!!!!!! :smilecol: CWC,NPwR,CACIB,BOB.[/quote] widze, że trafiłam w samą pore :D Lonka, jak Wam poszło?? znasz wyniki suczek młodzieży?
  5. Goja a w jakiej dzielnicy mieszkasz??
  6. carotina

    moja sunia

    [quote name='Goja']Carotina gdzie masz zarejestrowanego pieska? w sopocie czy gdyni bo Candy jest w gdyni a Monte w sopocie wprawdzie mamy do sopotu blizej ale tam nawet dodzwonic sie nie da[/quote] moje wszystkie są w sopocie :P
  7. [quote name='sh_maniak'][quote name='matrix.....'][quote name='sh_maniak']ja wróciam :lol:[/quote] Marta który pies w husky dostał rasę, byłas na finałach? Jak Nabab na grupie?[/quote] Shapali BOB [/quote] Gratulacje Agnieszka :D , Brawo Shapi :D :laola:
  8. Yaki, a znasz moze wyniki z młodziezy....? nie ukrywam, ze mam nadzieje, ze wygrała Ultra Cute :wink: .... Sławku, cytat z innego tematu :wink: goja napisała [quote]mama bialo-czarna Candy Grandzistka a ojciec bialo-zloty Monte Carmrllo z Tungulskiej Gory ojciec jes Ch.Pl a mama nie bieze udzialu w wystawach[/quote]
  9. hop :wink:
  10. carotina

    moja sunia

    [quote name='Goja']mama bialo-czarna Candy Grandzistka a ojciec bialo-zloty Monte Carmrllo z Tungulskiej Gory ojciec jes Ch.Pl a mama nie bieze udzialu w wystawach[/quote] no mama napewno tez wzieła udział w kilku wystawach, bo inaczej nie miała by praw hodowlanych :wink: no a tatusia kojarze bardzo dobrze :wink:
  11. ubranko 8) , wazelinka :wink: i jest ok :D a ogólnie, to moje shihtziaki uwielbiają zime i śnieg :D ze spacerów czasem jak małe bałwany wracają :wink:
  12. carotina

    moja sunia

    ślicznocha :lol: :angel: po jakich mała jest rodzicach??
  13. agacia, elitesse dzięki :calus:
  14. moge prosić stawke shih-tzu?? dokładnie, to psy championy, oraz suczki szczeniąt i młodzież wraz z datami urodzenia 8) :roll:
  15. [quote name='Draczyn'][quote name='PARSONRK']Draczyn już dwa ???[/quote]No i widzis jak to jest. Sporo osób naobiecywało pomoc i więcej się nie pokazało, ale cały czas mam nadzieję, że coś z tego będzie. Czuję, żesama muszę się za wszystkim zakręcić[/quote] ja powiedziałam, ze pomoge i wcale się nie wycofuje :wink: nawet już coś wysłałam, ale jak narazie bez odp. :roll:
  16. [quote name='Elitesse']jezeli bede jechala to na pewno bede miec miejsce w autku ale to jeszcze duuuuzo czasu jest na planowanie :)[/quote] he, he :lol: to ja już wiem, że bede się do Ciebie pieknie usmiechać :megagrin: :wink:
  17. Jak boosssko :D :D :D tylko jak zwykle bede miała problem z transportem :roll: Może znajdzie się ktoś kto zabierze mnie i mojego wampirka :evilbat: ...? :wink:
  18. [quote name='Decoris'][b]KOCHANI - termin zgłoszeń został przedłużony do końca tygodnia....więc jeśli ktoś ma chęć-to proszę :lol: Pamiętajcie tylko,aby wysłać faxem lub prirytetem- niestety skrzynka mailowa '' pęka w szwach''... 8) tak więc : Wiola- nie martw się nie musiesz dopłacać- zgłoszenie bedzie przyjęte :wink: a co do stawek bedą dostępne w przyszłym tygodniu Pozdrawiam Aneta[/b][/quote] super, że będą stawki :D
  19. sto lat :D :D :D
  20. Wstawiam fotki :D od Yaki (sorki, że linki, wyjątkowo :wink: ) [url]http://img287.imageshack.us/img287/113/img15891ka.jpg[/url] [url]http://img316.imageshack.us/img316/6046/img15900ue.jpg[/url] [url]http://img320.imageshack.us/img320/5029/img15939ha.jpg[/url] [url]http://img26.imageshack.us/img26/2527/img15958oc.jpg[/url] [url]http://img228.imageshack.us/img228/9826/img15974io.jpg[/url] [url]http://img95.imageshack.us/img95/9159/img15999np.jpg[/url] Gucio pięknie wyrósł :D Z uroczego dzieciaczka, którego widziałam w Koszalinie, wyrasta mały książe :D :D :D
  21. nic nie jest bez wad :wink: ale jak dla mnie Sopot ma ich najmniej :wink: W sumie moim zdaniem jedyna wada to parking i Ci handlarze, ale to akurat jest niestety bolączką większości polskich wystaw :roll: Zalet jest zdecydowanie więcej :P
  22. nic nie jest bez wad :wink: ale jak dla mnie Sopot ma ich najmniej :wink: W sumie moim zdaniem jedyna wada to parking i Ci handlarze, ale to akurat jest niestety bolączką większości polskich wystaw :roll: Zalet jest zdecydowanie więcej :P
  23. Właśnie zajrzałam do mojej skrzynki i zobaczyłam, że przyszły cudne foteczki od Yaki :D :D Jutro (po szkole 8) ) je wszystkie wstawie :D :D
  24. [quote name='Yaki'] Carotinko jednym spacerkiem ile istot uszczesliwilas i czteronoznych i dwunoznych .Prosimy o nastepny.[/quote] :oops: bardzo mi miło z tego powodu :D :D :D :D [quote]Carotina - gdzie chodzicie się wybiegać?? Bo to chyba nie są tereny Jelitkowa czy Brzeźna (?) BTW - masz pw. :D [/quote] Gosiu, to jest na stogach :P zawyczaj jeździmy tam, lub do Sobieszewa (tam to już wogule jest super :D , luz totalny, malutko ludzi, śliczna szeroka plaża i lasek :D )
  25. [quote name='PARSONRK'][quote name='Draczyn'][quote name='Savannah']napisze, jak minie termin zgłoszen :wink: nie ma sprawy dostaniesz grzywki :wink: mam nadzieje że zgłosiłas swoje?[/quote]A ja poproszę buldogi francuskie[/quote] A ja parsony zwłaszcza psy kl mł i otw :D[/quote] a ja shih-tzu suczki młodzież :P
×
×
  • Create New...