Jump to content
Dogomania

carotina

Members
  • Posts

    1583
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by carotina

  1. no a ja wiem, że kieyś, kiedyś sprawie sobie pudla :D :D :D pięknego czarnego średniaka :angel: :angel: :angel: a poza tym, to jeszcze baaardzo podobają mi się charty afgańskie :angel: , ale jeszcze nie znam tej rasy pod względem charakteru
  2. W razie czego, też moge pomóc :D wychodze pewnie dopiero gdzieś przed 13 8)
  3. [quote name='sh_maniak']12 mam konkurntek :shock: i jak tu skonczyc Mł. Ch. Pl :bigcry:[/quote] ja tak samo :roll: i jak tu wogule zaczynać Mł.Ch. :wink: (zwłaszcza jak sie jest prawie najmłodszym w stawce :evilbat: )
  4. [quote name='Yaki']Stawka ilosciowa na Poznan mlodziez 12[/quote] :eek2: :lol: nieźle (to więcej nawet niż na europejskiej w Poznaniu, wtedy było 7 8) ) no a ja, nie wiem, czy wogule dojade :( bo pojawił się troszke niespodziewany problem z transportem.... i nie wiadomo, czy uda się to przeskoczyć :(
  5. a ja jeszcze nie :roll: i po tym co ostatnio miałam z warszawą :evil: , zaczynam marudzić :wink:
  6. [quote name='Agasia'][quote name='Savannah'][quote name='Cavalierka']Agata, my pewnie się spotkamy przy ringu MP :wink:[/quote] to my raczej też się spotkamy skoro tak :wink:[/quote] Savannah startujesz :)? Do zobaczonka :D Mnie pewnie bedzie mozna spotkac na Mistrzostwach Polski JH 8)[/quote] savannah, startujesz w mistrzostwach, czy w konk. dziennym Poznan 2005? ja zastanawiam się, czy nie wystartować w dziennym, po raz ostatni w życiu :o :lol: :evilbat: wiecie może kto dzienny sedziuje?? bo kto mistrzostwa to wiem :angel: :wink: .... tylko pozostaje jeszcze problem psa, no i plan sedziowania :roll:
  7. [quote name='Cavalierka']Agata dostałaś się na mistrzostwa MP? Ja pewnie nie, bo mam tylko 67 pkt. :roll:[/quote] do młodszej powinnaś się dostać :wink:
  8. [quote name='psia_stunka']przesledzialm topic .. ale wybaczcie jesli niedokladnie bo to wkoncu ponad 200 stron i wypadaja mi juz oczy z glowy od patrzenia w monitor... mam pytanie. w pierwszych postach podawalyscie hodowle godne polecenia a dokladniej zachwalayscie ACTE bohemia acro solaris avis czy cos sie zmienilo ? a moze polecicie cos jeszcze ??[/quote] nie, no nic się nie zmieniło :wink: napewno możnaby dodać do tego więcej dobrych hodowli :wink: , te mają poprostu bardzo wyróżniające się wyniki :wink: (trzeba dodać, że BA to hodowla czeska) masz w planach zakup shihtziaka?? :P
  9. [quote]to ULTRA CUTE Astarte Gold.[/quote] o, to widze, że ma całkiem popularne imie :wink: :wink: :wink: (tak jak z suczka z BA) To teraz jeszcze prosze Lonka :D o date ur. i rodziców :P 8) Gosia, co do fryzurek, to moim zdaniem nie ma to teoretycznie wpływu na ocene....praktycznie jednak poprzez fryzurke można optycznie poprawić/zmienić kształt główki, co już może mieć jakiś tam wpływ na wynik.... :wink: A co do sędziów, to niektózy pewnie wolą koczki, inni tradycjne kitki i tyle.... :P w zasdzie to tylko raz spotkałam się z tym żeby sędzina głośno powiedziała że woli nielakierowane tradycyjne fryzurki :P
  10. [quote name='Amelia23'][quote name='Yaki'] Carotinko ,a u Was tez chyba niedlugo beda maluszki bo chyba DEMI miala byc kryta na jesien?[/quote] Właśnie, właśnie :multi: , o to samo miałam zapytać!!!???[/quote] a no wlasnie miała :P i bedzie :P gdy w końcu dostanie cieczke (i jeżeli ją dostanie przed końcem roku :roll: ).... Chociaż, jak tak patrzymy na naszych chłopaków, to ta cieczka chyba tuż, tuż :wink: ... Tatuś zostaje, taki jaki miał być czyli Ch.Pl. Zakochany Zadziorek :D .... wydaje mi się że razem z Demką całkiem nieźle pasują do siebie, są dosyć podobni do siebie, ładne biało-złote umaszczenia itd. :wink: ... Lonka, bardzo fajne fotki :D mam prośbie, podaj mi prosze nazwe, date ur. i hodowce suczki z młodzieży, która jest na zdjęciu :P
  11. [quote name='maga18']łiiiiiiiiiiiiiiii ale pikne shitzaki !!!!! :angel: :lilangel: powiedzcie mi prosze (czysto orientacyjnie) jak wachaja sie ceny rodowodych shi - tzu w Polsce??[/quote] ogólnie to różnice są duże (od 1000 do 2000), średnio poprostu 1500 zł
  12. [quote name='pumilo']Nooo, Bolsik może być dumny z dzieciaczków. Dzidek Maganacika słodki. :angel: CUŚ mi się widzi, że trochę będzie tych młodych prezenterów z shih wkrótce :lol: Lonka Twoje dziewczyny świetnie wyglądają razem.[/quote] czyżby Twoja córka także zaczynała? shih-tzu to efektowna rasa na MP, dobrze się sprawdza, jedynie są problemy w trakcie letnich wystaw na powietrzu, gdy jest upał :roll: shihtziaki źle znoszą taką pogode, no a w trakcie MP czasem trzeba dłuugooo, dłuuugooo czekać na ocene w trakcie eliminacji :roll:
  13. carotina

    BIO-GROOM

    [quote name='kattka']Na kazdej wystawie są do kupienia, ale ogolnie nie polecam.[/quote] że na wystawach to wiem, ale tam się nie opłaca :wink: ogólnie mam już punkt z którego zamawiam :P a co do jakości, to od pół roku już używam i jestem bardzo zadowolona :D .... a musze dodać, że mam dosyć dużą skale porównawczą :wink:
  14. acha, dodam jeszcze, że maluszki są poprostu boskie, a moja mama nie mogła się od tych zdjęć oderwać :wink: :D :lol:
  15. fotki od Yaki :D dumny tata Bols i jego siedmiotygodniowe dzieciaczki :angel: :angel: :angel: [img]http://img236.imageshack.us/img236/3305/img16182lk.th.jpg[/img] [url]http://img236.imageshack.us/img236/3305/img16182lk.jpg[/url] [img]http://img445.imageshack.us/img445/6058/img16195ez.th.jpg[/img] [url]http://img445.imageshack.us/img445/6058/img16195ez.jpg[/url] [img]http://img401.imageshack.us/img401/8720/img16206gb.th.jpg[/img] [url]http://img401.imageshack.us/img401/8720/img16206gb.jpg[/url] [img]http://img417.imageshack.us/img417/8423/img16211xx.th.jpg[/img] [url]http://img417.imageshack.us/img417/8423/img16211xx.jpg[/url] [img]http://img442.imageshack.us/img442/7248/img16229oz.th.jpg[/img] [url]http://img442.imageshack.us/img442/7248/img16229oz.jpg[/url] [img]http://img322.imageshack.us/img322/464/img16434fo.th.jpg[/img] [url]http://img334.imageshack.us/img334/9697/img16435fy.jpg[/url] [img]http://img341.imageshack.us/img341/1154/img16453wh.th.jpg[/img] [url]http://img341.imageshack.us/img341/1154/img16453wh.jpg[/url] [img]http://img338.imageshack.us/img338/1394/img16469hj.th.jpg[/img] [url]http://img338.imageshack.us/img338/1394/img16469hj.jpg[/url] :D :D :D
  16. ojej, dopiero teraz zobaczyłam tą fotke: [url]http://mycha_jbie.w.interia.pl/ZABRZE/mp6.JPG[/url] bosko razem wyglądają :angel: :angel: :D i ciesze się, że shih-tzu zacznie być pokazywane w tej konkurencji, bo w zasadzie byłam jedyną osobą która na stałe startowałą z tą rasą :wink:
  17. witam po krótkiej przerwie :evilbat: (spowodowanej m.in. kilkudniowym wyjazdem, problemami z komuterem :evil: .... zresztą nadal jest coś nie tak, chyba w końcu trzeba bedzie fachowca 8) wezwać :P ..... no i szkołą :evilbat: ) ale fajny ten Twój Julek :D Bella :D , a jakie imie ma boskie :P :D :wink: :D :D :D :D ma pozdrowienia od mojej Julki :D :P :D dziś się skapnełam, że dostałam (chyba z tydzień temu) cudne foteczki od Yaki, które wstawie dziś wieczorkiem :D :D :D Lonka ogromne gratulacje, zwłaszcza dla córci :D :D :D teraz po lokatowej dawce uzależni się aż do 18 :evilbat: :wink: :D ..... acha i dzięki za maila :P
  18. w takim razie spróbujemy :D zamówiłabym już wcześniej, ale gdy ostatnio zamawiałam jedzonko w krak-vet, to mimo że była w ofercie, fizycznie jej jeszcze nie było :wink:
  19. a ja poprosze shih-tzu :D
  20. [quote name='Goja']dostalam propozycje zaadoptowania 6-m-cznej yoreczki jak sie maja kontakty shih tzy z yorkiem ? ma ktos moze taki koktail moja ma teraz skonczone 3 m-ce z checia zapewnila bym jej jakies towazystwo ale nie wiem czy te dwie rasy moga sie pogodzic[/quote] pumilo ma taką mieszanke :wink: , jak sie zjawi to napewno Ci opowie :P
  21. [quote name='lonka'][quote name='carotina'][quote name='lonka']Ania-k jedno wyjście :wink: kupic jeszcze kompana dla Jedrka.Moje sie czasami kłuca jak dzieci. :D A najlepiej jak dzieci kluca sie w jednym pokoju a Codik z lonka w drugim.Wtedy ubaw :) :) Carotina zapomniałam napisać Patrysia Mazur wygrała w niedziele MP.Gratulacjii dla niej!!!!!!!![/quote] no, gratulacje!!! :D :D :D a u mnie cyrk na kułkach poprostu.... Julcia ma cieczke 8) :evilbat: 8)[/quote]nu to masz jazde w domu :roll:[/quote] no mam :wink: jak nie chłopaki, to mała sama cyrki wyczynia :evilbat: 8) :oops: :evilbat: Ania-k, w tym roku to coś czuje, ze bede zmuszona zawitać do katowic :wink: Amelia, to zdradź chociaż teraz, z jakiej hodowli miała być ta jedna sunia?? :P
  22. carotina

    moja sunia

    [quote name='Goja']bylam wlasnie na stronie zk i nie ma tam nawet wzmianki o gdanskiej wystawie w lutym a dokladnie znasz juz date i typ wystawy[/quote] to ma być krajówka... nie ma jeszcze dokładnej daty :roll: info. o niej znalazłam w katalogu miedzynarodówki sopockiej..... do zk sopockiego wyślij maila najlepiej.... mi zawsze blyskawicznie odpisują a mała możesz zglosić w szczeniakach, czyli od 6 miesiąca :D (na klubowej jest klasa baby od 3 do 6 miesiecy.... klasa szczeniąt od 6 miesieca jest na kazdej wystawie :wink: )
  23. carotina

    moja sunia

    [quote name='lonka'][quote name='Goja']zamiezam zaliczyc kilka wystaw a potem to sie okaze w tej dziedzinie jestem kompletnym laikiem jeszcze nigdy nie bralam udzialu w wystawach i nie mam pojecia jak sie za to zabrac wiem ze najpierw musze zapisac sie do zwiazku i tu powstaje problem bo mam do wyboru dwa oddzialy ten gdanski mieszczacy sie w sopocie jest blizej mojego miejsca zamieszkania a do tego w gdyni latwiej sie dostac zewzgledu na dnii i godziny otwarcia no i sie zastanawiam wtedy dowiem sie wszystkiego co jak gdzie i za ile[/quote]Goja nie przejmuj sie wszuscy kiedys zaczynali i byli laikami.Ja tez pamietam swoj pierwszy raz :roll: poradzisz sobie.Daj znac to pomozemy tobie sie przygotować.[/quote] Jeżeli się złapiecie wiekowo na wystawe lutową w gdańsku, to chętnie Ci pomoge (w przygotowaniu, wystawieniu) bo napewno na niej bede :D
  24. [quote name='lonka']Ania-k jedno wyjście :wink: kupic jeszcze kompana dla Jedrka.Moje sie czasami kłuca jak dzieci. :D A najlepiej jak dzieci kluca sie w jednym pokoju a Codik z lonka w drugim.Wtedy ubaw :) :) Carotina zapomniałam napisać Patrysia Mazur wygrała w niedziele MP.Gratulacjii dla niej!!!!!!!![/quote] no, gratulacje!!! :D :D :D a u mnie cyrk na kułkach poprostu.... Julcia ma cieczke 8) :evilbat: 8)
  25. [quote name='Goja']carotina a ty gdzie mieszkasz?[/quote] ja mieszkam w centrum, 5 min. od starówki :wink:
×
×
  • Create New...