Jump to content
Dogomania

betty_labrador

Members
  • Posts

    11728
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by betty_labrador

  1. [quote name='Ty$ka']Jakie piekne :loveu: Aż zabrakło mi słów,, by inaczej komentować niż walić banałem :P[/QUOTE] I mimo że Zima bez Zimy- ta roślinność w maju nie dopodrobienia teraz:D Tosca z Kira na Polach M. :) [IMG]http://imageshack.us/a/img196/6546/6ffn.jpg[/IMG]
  2. Wścieklizna dobra rzecz :lol: i rozpalanie ogniska plus śpiewy normalnie zabawa przednia :) Nabytek przepiekny !
  3. [quote name='Aleksandra95']no wiesz ! padłam :mdleje: [URL]http://imageshack.us/a/img812/6452/wucr.jpg[/URL][/QUOTE] Ja nie wiem co ona tu robi :lol: [quote name='rashelek'][URL]http://imageshack.us/a/img812/6452/wucr.jpg[/URL] hahaha jaka dzicz :lol: Widzę, że jednak Tosia czasem się broni ;)[/QUOTE] Dora jak wilk z lasu :P No czasem udaje jej sie zatopić zęby w futrze wilka :eviltong: kolejnych kilka :lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img811/5905/cg8e.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img542/6006/c1ny.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img713/3899/vyxg.jpg[/IMG]
  4. czesc, odwiedzam Was :) Dlaczego takie cudowne psy nie maja domów :shake:
  5. O-jej! spacerek i fotki ! :) :D super sie psina nachodzila :) W jakim lesie chodzicie sobie?
  6. czesc :loveu: Przychodzę, oglądam i podziwiam :D :)
  7. [quote name='rashelek']Z labkami to jest tak, że one się makabrycznie zachowują, bo ich nikt nie wychowuje - bo jak to, takie przyjazne do świata ciele trzeba jeszcze UŁOŻYĆ? Kto to widział!!! ;) [URL]http://imageshack.us/a/img824/5738/r7sl.jpg[/URL] jakie wpatrzone :loveu: :D[/QUOTE] no tak, to zazwyczaj sie widzi na po prostu spacerach :) ale niektóre sa nieźle ułożone :) W smaki wpatrzone :diabloti: [quote name='Ty$ka'][URL]http://imageshack.us/a/img824/5738/r7sl.jpg[/URL] i ten języczek :loveu:[/QUOTE] jęzorek sie wysuwa na widok dobrych smaczków :D Zdjęcia znalezione-z maja 2013 :lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img829/9172/k8jk.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img560/7210/9vvs.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img812/6452/wucr.jpg[/IMG]
  8. znalezione z maja 2013 :) :lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img829/9172/k8jk.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img560/7210/9vvs.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img812/6452/wucr.jpg[/IMG]
  9. Ojej kozunie, gołąbki, i nawet słoń z żubrem :diabloti: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-G12JQ8jx6hM/UsGajKkLSPI/AAAAAAAAJD8/fmijkjFgvyQ/s640/2013.12.30%20%289%29.jpg[/url] ktoś miał wyobraźnie :evil_lol:
  10. no zabawa przednia :) a Twoja bawi sie z malymi pieskami tylko? czy duze tez lubi? Bo jesli lubi duze i macie ochote ja jutro, i w sobote spaceruje na polach m. z Kira 9-11 :)
  11. [url]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/2%20grudnia%202013/100_9365.jpg[/url] jestem taaaka dumna z siebie :D Zdjecia super-tzn zabawa psów uchwycona :)
  12. ten cień się do niej przylepił na pysku :P
  13. [quote name='rashelek']Piękna sunieczka, ma super figurę :loveu: Taką nie-labową :lol: Tosca biedactwo... mam nadzieję, że to już koniec tego strzelania...[/QUOTE] nom, fajna jest-ale właśnie-jest to znaleziona suczka, i widac ze nie dokonca czysty lab-albo jakas pseudohodowla :) Jednak ja coraz bardziej jestem za psami pseudo-sa wyjątkowe :loveu: [quote name='maryg22']Hejka :D Świetne foty ;)[/QUOTE] hejka :) dziekuje :) miło że wpadłaś :D [quote name='Aleksandra95']Fajna ta Kirka :)[/QUOTE] Prawdaż :D [quote name='Ana :)']Kira fajna:loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Sonka95']Śliczna jest :loveu: [URL]http://imageshack.us/a/img829/2884/iuye.jpg[/URL] Sona ma właśnie sporo labkowych kolegów i koleżanek :)[/QUOTE] Na spacerze tez wszystkim sie podoba :) Ja na spacerze co chwila spotykam labki(pola M.) i sa w miare grzeczne, tzn nie widze zeby byly jakos tragicznie w zachowaniu :) [quote name='Ty$ka']Współczuję Tosi... naprawdę.... Naprawdę istnieje grzeczny lab? :mdleje: Az muszę się kiedyś do Was wybrać i zobaczyć na własne oczy, bo nie wierzę ;p[/QUOTE] Nom Tosia biedactwo. Dzis niestety ja zostawilam w domu -i dobrze zrobilam bo w Wawie pod wieczor znow strzelają..zapasy maja pewnie :/ Istanieje istnieje-zwlaszcza pseudo :diabloti: [quote name='Aleksandra95']Może dlatego, że to w typie albo mix ? :diabloti:[/QUOTE] :diabloti: [quote name='Ty$ka']To ja w takim razie życzę każdemu laba z odzysku :loveu:[/QUOTE] oj tak, ja też :D Zdjecia, zdjecia :D Oglądać nasze kochane niedobre :D [IMG]http://imageshack.us/a/img69/1061/aop7.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img827/8229/g3mn.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img202/7622/nuyp.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img585/8491/bh15.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img824/5738/r7sl.jpg[/IMG]
  14. ojej cieczka :D gratulacje :multi: :D I zdjecie super :)
  15. [quote name='puchu']Dla mnie siad jest szybsze i bardziej naturalne, o ile komendy w biegu mogą takie być. Pytanie którą komendę Kira woli. Większość znanych mi psiaków woli jednak siad[/QUOTE] Tzn ona siad to umie byle jak-zaczęłam dopracowywać zeby bylo precyzyjniej oraz waruj-nauczyłam od podstaw bo wcale nie umiała-i narazie ładniej waruje niż siada, ale moze jak dopracuje siad zobacze co predzej bedzie wykonywać. :) [IMG]http://imageshack.us/a/img163/206/z5s3.jpg[/IMG]
  16. [quote name='puchu']Łatwiejsze nie będzie siad w ruchu? Tak z własnych obserwacji, jest szybsze i łatwiejsze dla większości zwierzątek[/QUOTE] hmm a nie myslalam o tym :) na czym polega różnica w nauce, że z siad jest łatwiejsze? :)
  17. Co myślicie o tym zdjeciu? :) [IMG]http://imageshack.us/a/img9/7116/ftlf.jpg[/IMG]
  18. jak to kiedys !! now now! Zróbmy bojkot o fotki :diabloti: bo galeria sie zakurzy :D
  19. [quote name='puchu']Żeby więcej takich labów. Jak ma szczęście do bezmózgich cielaków (chociaż częściej mózgu brakuje właścicielom)[/QUOTE] Ta labka jest akurat uratowana-przygarneli ją rok temu z ulicy-byla w ciąży- i wysterylizowali bo okazalo sie ze byloby 14 szczeniaków! Jest zadbana, kochana, tylko brakuje jej właśnie wybiegania, szkolenia, jest pare zachowań u niej do likwidacji czym juz sie zajęłam -tylko muszę przekazac tą wiedze właścicielom zeby nie paprali mi roboty-chodzi o to ze sunia skacze na ludzi, i wiaodmo niektorzy to lubia, ale juz mialam kilka nieprzyjemnosci przez to-uczę ja ze skakanie sie nie opłaca-dopiero za siad jest nagroda. Teraz zacznę prosic ludzi zeby tak postepowali z nią-w celu generalizacji zachowania. No i przywolanie trenujemy :D ostatnio byla fajna sytuacja-Kira biega z psiakami w oddali ok 50metrow ode mnie, przy mnie wlascicielka jednego z psiakow. WYstarczylo jedno KIRA!! i juz leci do mnie-pani w zdumieniu-ojej jaki grzeczny pies :D Wiadomo nie zawsze jeszcze uslucha od razu ale sa juz pewne sukcesy :) Przede mna kolejne zadanie-zeby kladla sie w biegu(chodzi o jej zatrzymanie jej w miejscu)- to komenda na prosbe wlascicieli. :)
  20. betty_labrador

    Barf

    ooo nie wiedzialam o TRIOXie :/
  21. wszystkeigo co najlepsze na rok 2014 życzymy! :) Leoś w kenelu jak w więzieniu -taka aura zdjecia haha :D
  22. [h=2]Nie żyje Andrzej Turski prezenter Panoramy w TVP2, dziennikarz radiowy i telewizyjny. Wygrał walkę z rakiem, zmagał się z cukrzycą i przebył zawał serca, po którym już nie odzyskał przytomności. Dramatyczna choroba i śmierć wstrząsnęła tysiącami widzów Panoramy.[/h] [IMG]http://cdn13.se.smcloud.net/t/photos/t/260833/andrzej-turski_17907755.jpg[/IMG] [B]Andrzej Turski [/B]urodził się 25 stycznia 1943 roku w Warszawie. Studiował filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończył również Studium Dziennikarskie.
  23. Cavis wygląda na spłoszonego xD Fajna fota I wszystkiego NAJ NAJ NAJ w nowym roku!!!
  24. odwiedzamy i życzymy wszystkiego naj naj naj na nowy roczek 14!!! samych pomyslnych chwil i spełnienia marzeń oraz zdrowia dla pieseczka :) Kiedy nowe fotki? :cool3:
×
×
  • Create New...