Jump to content
Dogomania

betty_labrador

Members
  • Posts

    11728
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by betty_labrador

  1. hello :D Ale duzo super fotek :loveu: padłam :P [url]http://imageshack.us/a/img824/4876/sgzx.jpg[/url] A to ze smakiem na pyszczku to ją uczyłaś czy ona tak ma? :cool3:
  2. [quote name='Molowe'][URL]http://imageshack.us/a/img822/5780/3mt4.jpg[/URL] śliczna jest :loveu: ładnie wygląda w tej obróżce bo to jest chyba ta,którą sama jej robiłaś? :)[/QUOTE] dzieki :) tak, to ta właśnie :D dobrze sie sprawdza :) [quote name='deer_1987']Lesne fotki bardzo fajne -:)[/QUOTE] dzieki :) milo mi :) [quote name='rashelek']Piękne leśne fotki :loveu: Co do tych syren... Średnio chce mi się w to wierzyć ;) A filmik z chłopcami wygląda mi na spreparowany. Ja raczej uważam, że w morzu i na lądzie jest jeszcze mnóstwo gatunków, których nie znamy a dokładamy sobie do tego durne teorie.[/QUOTE] :D czesc :D dzięki :) Nom, mi tez nie bardzo -tak po dłuższym zastanowieniu-fajnie by takie cos bylo ale niestety niemozliwe :P tak jak LochNess potwór czy wielka stopa :P To ja może pokaże WILKa z lasu, któego zaczęłam kolorować :) [IMG]http://imageshack.us/a/img163/8865/qw89.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Delvardian']Obrysowywanie to swoją drogą, bo samo tło mi zajęło dobre 2h - ciągle coś poprawiałam, bo mi nie pasowało. I ostateczna wersja i tak jeszcze nie jest tą idealną, aaaale... Jak nie tym razem to następnym;p[/QUOTE] No to tez jednak sie troche zeszło :) To może ja jednak pokaże zaczętego wilka :) [IMG]http://imageshack.us/a/img163/8865/qw89.jpg[/IMG]
  4. No tak! Gumka chlebowa! Czemu na to nie wpadłam :) a tak sobie myślę że chciało Ci się tyle czasu siedzieć nad tłem obrysowujac jasne miejsca :eviltong:
  5. Brawo Kasia i Nana ! Gratulacje ! :D
  6. Nie obczajam sprzetu Fuijtsu Siemens :p No... śpiewanie w lesie po ciemku odbiera pieseczkowi spacery z pańcią :lol: Morusek sie zapuścił :D ale nadrobicie niebawem :) A jak nauka Ci idzie? pełną parą?
  7. [quote name='Kirinna']no tak, większosc zdjęc przechodzi bez echa ale ja nie lubię rozdrabiania i powielania wątków ;) ale zawsze mozna sprawdzic czy to przejdzie :) takie moje zdjęcie z zeszłego roku jeszcze ;) [url]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1483225_338194576318522_1774468800_n.jpg[/url][/QUOTE] Możnaby sprawdzić czy przejdzie :) bo wiele osób na pewno wstawiając zdjęcia nawet te niedociągnięte liczy na wskazówki. Tu z opinią i aprobatą spotykają się tylko najlepsze foto. O śnieg -a przez chwilę chciałam pomyśleć że to zdjecie z tego roku :p piłka jakby lewitowala przy jego wzroku :) nie oceniam szczególnie bo nie koniecznie się na tym znam ale fajne ujęcie :)
  8. [quote name='LeCoyotte']Podzielam zdanie;) A Twój kuń?:cool3: i las?[/QUOTE] Mój kun biegnie ale brakuje mu nóg-więc raczej szybuje w powietrzu. Jaki las? Ten za płotem to rośnie i jest piękny :) Muszę się przyznać że brakuje mi motywacji do rysowania..ostatnio dostałam taką bo wpadło zamówienie na wilka w lesie no i już ma kolorową głowę ;) więc pewnie przescignie kunia :eviltong: A Ty Tobi też nic nie wstawiadz ostatnimi czasy -czy ukrywasz coś przed nami? :razz:
  9. [quote name='Kirinna']a ja jestem na nie :) nie wchodzi na ten wątek jakoś bardzo dużo osób, więc jeśli jeszcze go rozdzielić to wg mnie będzie pusto :)[/QUOTE] no tak, ale zauważ, że niektórych zdjecia są pomijane tu gluchym milczniem..od dawna ;) i nie mam na mysli tylko siebie.
  10. Długo się tam jedzie z np Mokotowa? I czy jest dojazd komunikacja miejska? :)
  11. [COLOR=#800000][SIZE=4][CENTER]Uwaga Uwaga :)[/CENTER] [/SIZE][/COLOR] Mam propozycje - może założmy oddzielny wątek -gdzie będzie sie wstawiało tylko fotografie i oceniało, a ten zostanie do rozmów o fotografii? bo tu tak wszystko poprzeplatane, niektóre zdjęcia nikną w gąszczu rozmów, a może i rozmówcy nie mają ochoty ich komentować- co dobrze co źle jest w zdanym zdjęciu. A niektórzy chcieliby na pewno krytyki konstruktywnej :)
  12. to zwierzaki nakarmione i zasmakołykowione :diabloti:
  13. obejrzalam fotyy :D aaa super :) kotek jest cudny jak ziewa :diabloti: i niektore portrety piesów są świetne :)
  14. [quote name='Victoria']ale jaak too?? :lol: kuurde i ta tęcza na wiekszosci fotałek :loveu: aaa no i psy :diabloti:[/QUOTE] bo jak mnie sluch nie myli mówi po szwedzku :D nie znam tego języka :P Tak rashelek -nasze psy beda sie kontrolować- kiedys :diabloti:
  15. [quote name='puchu']Ładna wiosna... Mama dzisiaj przyniosła bazie :shake: Warszawa nie jest taka straszna, tylko trzeba czasem wyjść z metra i skręcić głównych ulic ;)[/QUOTE] Ja też widziałam już pączki na drzewach :roll: no i stokrotki na Polach M :P O-ładniej ujęłaś to o Warszawie -w jednym zdaniu :D a ja oglądam ciekawy program na Animal planetHD o syrenach-że znaleziono dowody w postaci ciała, badano-okazalo sie ze sa to ludzkie kości. Poza tym w ciele dużych wyłowionych ryb znajdywano powbijane narzędzia zrobione z kości np płaszczek. No i przedstawiaja teorie Małpy wodnej. Bardzo ciekawe. Snują też teorie spiskowe. Tylko mi trudno sie do tego ustosunkować. Hmm.. Filmik ukazujacy coś dziwnego złowionego w sieć przez rybaków. [video=youtube;UKtUyIftrVU]http://www.youtube.com/watch?v=UKtUyIftrVU[/video] albo to... nie wiem czy wierzyć czy to naprawde prawdiwe nagranie telefonem kom. przez dwóch chłopców ? [video=youtube;r6jzn0hIiNU]http://www.youtube.com/watch?v=r6jzn0hIiNU[/video] i cały film jak ktoś ma ochote [URL]http://www.youtube.com/watch?v=DJNYR0s0w4w[/URL] Tosiaczek troche już odrósł po strzyżeniu :D [IMG]http://imageshack.us/a/img822/5780/3mt4.jpg[/IMG] Tizzy przodem [IMG]http://imageshack.us/a/img62/5936/oqye.jpg[/IMG] Tizzy tyłem :D [IMG]http://imageshack.us/a/img593/6219/fqmg.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Ty$ka']Widzisz, zima nas nie lubi. Z wzajemnością 8) Ale kłaki kotów mam wszędzie, nigdy więcej mruczków! Wszyscy przyjaciele z harcerstwa, Ci sami, o których piszę u siebie studiują w Warszawie. I mój przyjaciel w tym roku się przeprowadza tam i powiedział, że mam się też tam ulokować. Mam i już, nie mam nic do gadania ;). Myślę, że może najwyżej ktoś z nich mnie przygarnie 8) Mam nadzieję, że i tak będzie, bo bez kundla się nie ruszam. PS: A tak swoją drogą, moi rodzice mieli mieszkać w Warszawie.... dokładnie taką decyzję podejmowali... 20lat temu ;). No, ale myślę, że na studiach to wytrzymam jakoś, potem się przeprowadzę na Roztocze, chyba że po drodze się rozbuduję gdzie indziej :D[/QUOTE] łohoho - przyjaciel :razz: fajnie :) Wiesz zawsze mozesz spróbowac-i najwyżej wrócić :> powiem że w Warszawie tragedii nie ma. Mozna tu żyć i to nawet sympatycznie. Ale nic na siłę. Ja lubie być w Warszawie-można wiele spraw pozałatwiac i wszedzie blisko. Ale sa dni że zaczynam sie tam dusić i musze pobyć chwile poza miastem-na szczescie mam taki wybór. ALe znam ludzi ktorzy nigdzie indziej by znajdować sie nie chcieli niż w mieście. ALe Ty podejrzewam że skoro jestes z takiego miejsca w ktorym mieszkasz mozesz po jakims czasie miec dość :D choć kto wie :) moze w dobrym towarzystwie bedzie ok? zawsze zapraszam do mnie do lasu (blisko d Wawy :P ) [quote name='Molowe'][URL]http://imageshack.us/a/img542/6006/c1ny.jpg[/URL] :loveu: [URL]http://imageshack.us/a/img824/5738/r7sl.jpg[/URL] jakie zapatrzone ;) [URL]http://imageshack.us/a/img829/9172/k8jk.jpg[/URL] ale bestie :diabloti:[/QUOTE] czesc :) milo ze wpadlas :D [quote name='Ada i Fanta'][URL]http://imageshack.us/a/img829/9172/k8jk.jpg[/URL] jak delikatnie bawiące się pieski :loveu: Mam nadzieję, że zimy w tym roku faktycznie nie będzie :razz:[/QUOTE] Tak-nasze pieski są baaardzo delikatnie :P Ej z ta zima to nieźle-dzis komary widzialam w lesie, i jednego kolo okna :lol: i czytalam artykul ze przez taka zime w lato grozi nam plaga komarów :/ Oby NIE. [quote name='Sonka95']Piękne :loveu: [URL]http://imageshack.us/a/img542/6006/c1ny.jpg[/URL] A ja bym bardzo chciała zimę ze śniegiem :D[/QUOTE] :) dzieki :) W sumie snieg jest tez fajny, pomijajac ten mróz który w tamtym roku koszmarnie odmrozil mi ręke-tak ze przez reszte zimy bawilam sie co chwila z tym, że mi ona puchła przy byle zimnie :/ [quote name='Ty$ka']Cześć Wam :loveu:[/QUOTE] czesc Wam :loveu: [quote name='Molowe']Ja również chciałabym zimę ze śniegiem szczególnie na ferie *_*[/QUOTE] Moze akurat na ferie sypnie :D A tak było dziś w lesie :D [IMG]http://imageshack.us/a/img835/5078/5yga.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img19/8397/t5w7.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img198/317/kaqw.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img14/9201/71hm.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img827/9765/ucu7.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Ty$ka']Mam jego zdjęcia, ale jak ktoś mi wytłumaczy, jak się dodaje do tego starocia foty, to pokażę ;] A on sam... masakra.... spaaaasł się.... :( wyć mi się chce. Waży 12,8kg. 3kilosy do zrzucenia, łeeeeeeeeeee jestem okropna :([/QUOTE] do jakiego starocia dodaje sie zdjecia? ;P OO utuczyłaś pieseczka :lol:
  18. [quote name='Ty$ka']Morus zrzuca sierść już dawno, koty linieją na potęgę, nawet Silver coś zrzuca, więc zimy nie ma! :D Oby, bo nie lubię W-wy :P. Tak się kłóciłam, że nie będę, że nie pojadę.... a wychodzi na to, że będe tam studiować. Boję się tylko jak to będzie tylko z lokum dla mnie i kundla.... no ale coś się znajdzie może. Ewentualnie zostaje jeszcze las :lol:[/QUOTE] No właśnie! dziś zauważyłam, że Tizzy musze wyczesać bo linieje już!! masakra :P To kto Cie zmusza do studiowania w Wawie? ;P co do lasu-w naszym znajdziesz co trza :lol: a tak serio-z trudem ale mozna znalezc cos dla siebie i psa :) (przechodzilam przez to :) ).
  19. oo Piekne zimowe fotki :) miło sie je ogląda :) nie strzelają juz u Was? bo u nas jeszcze wieczorami tak :/ narobili zapasów na cały styczeń :P Co do filmiku wstawionego przez deer to super zrobiona samokontrola :) [url]http://www.youtube.com/watch?v=AsxFgisVvTM#t=149[/url] a co do tego filmiku- szkoda ze nie rozumiem co ta pani mówi ;P
  20. [quote name='rashelek']Tyśka Cię przekabaci i zaczniesz :diabloti: a to nie puszczasz Tosi w wawie?[/QUOTE] oj tak- pożyjemy i zobaczymy :diabloti: Niestety nie- bo jest pożeraczką różnych okropieństw :roll: [quote name='Ty$ka']Zimy nie będzie, więc trawa szybko wróci do formy. niech tylko troszke popada i zrobi się ciut cieplej :) Nie martw się, ja robię to za 30 osób świetnie :diabloti:[/QUOTE] No tak-juz wieści sie rochodzą że Zima nas w tym roku wyautowała :P Domyślam sie :D oj wesoła będzie Warszawa, wesoła :lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img10/900/ugjx.jpg[/IMG]
  21. a gdzie Morusek? czyżby padł wściekły z pianą w pysku? :>
  22. [quote name='Aleksandra95']Tosca w Wawie bez smyczy Wow :evil_lol::eviltong:[/QUOTE] No właśnie -wyobraź sobie ze postanowiłam jej odpiąć smycz i było bardzo ok- to co ze zjadala cos w krzakach z Kira :diabloti: ale było ok :eviltong: (no i taki szpan, nie? :P ) [quote name='Ty$ka']No tak, kolorków soczystych trawy brak, ale jeszcze trochę i już będzie znowu :) Ja za 2,5roku przeprowadzam się do stolycy i liczę, że kiedyś spotkamy się na spacerze :p[/QUOTE] Oj tak, jeszcze tylko...kilka miesiecy :lol: OO no co Ty-nie gadaj :D no to super-pewnie ze spotkamy sie :multi: tylko ja nie śpiewam wściekle w lesie :diabloti:
  23. [url]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1090676_zps6722d7bc.jpg[/url] rozumiem że Li hipnotyzuje piłke tak, że ta lewituje :diabloti: :D
  24. :lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img89/1156/bj0z.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...