[quote name='maryg22']Hej :D
Brat wszedł do pokoju jak zdjęcia oglądałam i mówi: "Jeny, co za psychopatyczne spojrzenie!" :diabloti: Aż śmiechu powstrzymać nie mogłam :evil_lol:
Ogólnie Lasti zaraz sławny się stanie, bo brat chce pokazać go paru kolegom, ponoć jeszcze takiego psychopaty nie widzieli :diabloti:[/QUOTE]
AHahahahhaha xDDDD