Jump to content
Dogomania

XXL

Members
  • Posts

    1056
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by XXL

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=seagreen][I][B]Pozdrawiamy wszystkich razem i z osobna :multi::multi::multi:[/B][/I] [I][B]Kuba mi dzisiaj na całe popołudnie zarekwirował kompa :shake:i dopiero teraz zwolnił , a ja musiałam sie objadać rogalikami , no i trochę poczytałam sobie ,,Mojego psa ''i ,, Przyjaciela psa'':p.Na ambitniejsza literaturę nie miałam jakoś ochoty :p.[/B][/I] [I][B]Lazy no ja nie wiem czy zjazd z Ozulcem byłby świetnym przezyciem / o ile bym go przeżyła :evil_lol:/ale jaką frajdę mieliby przypadkowi kibice owego....[/B][/I] [I][B]Dziękujemy za pochwały , ja wiem że wy tak kurtuazyjnie ale takiego tłuka komputerowego jak i fotograficznego:oops: jak ja to cieszy :razz:[/B][/I] [/COLOR][/quote] oj alu czemu ujmuiesz sobie taletu tez takich mi tu :) fajne masz fotki pozdrawiam :D
  2. ;) ala ta zielona ramka jest fajna bo pasuije do dywaniku :) fajny efekt :) pozdrawiam :D :p
  3. [quote name='madzia18sosnowiec']małpa wrednaaaaaaa jestesssssss :evil_lol: dobranoc :buzi:[/quote] madzia fajne foto :) fajne oczy :) a tak wogule to co wy tu uskuteczniacie co :cool1: :) tylko ja tu moge byc wredny haha :d
  4. [quote name='LAZY'] A tak LENIWY Tomek załatwił Agraweczke!:angryy: [IMG]http://img303.imageshack.us/img303/4686/p10100954mf.jpg[/IMG] [/quote] a co to za mina ciocia lazy tez niechciala sie bawic z agrafka :) hahaha bo przeciesz wiesz ze ona jest pilko manka :) w ten weekend tez chcecie isc ?
  5. [quote name='olekg18']Jejku Xxl Daj mi agrafke ;d bede dla niej dobry bede żucał piłeczki ,ale daj mi ją :PLazy schudła :d coraz lepiej wyglada jaka ma byś waga końcowa???[/quote] hahahah e tam wtedy dziewczyny niebeda mialy mi jak wytykac mojego lenistwa a tak to niby ze z agrafka sie nie bawie hahahah :) olek moze czas na zkupu staffoka ?:):cool1:
  6. ;p hm nie bylo mnie kilka godzin a tu co ... ! juz niezadarzam i mam 1.5 strony do przeczytania hahah :D:p
  7. [quote name='Alicjarydzewska']No nie narzekaj , trzeba czytać systematycznie :razz: Asher , on się rozbawia , ale wtedy nie ma komu fot cykać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hahah no to ala postaraj sie o jedno sesie gdzie ozzy bedzie w pelnych ruchu :D
  8. [quote name='Lucy*'][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/3888/mamu347ka25wh.jpg[/IMG] Rany Julek :crazyeye: przez chwilę pomyślałam że to Ozzy w brązowym sweterku :roflt: :roflt:[/quote] ala i jak tam ozziemu udalo sie ciebie zepchnac >?
  9. XXL

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    [quote name='Janasz']W dniu wczorajszym życie nakręciło pewien komiks, który przedstawiamy [IMG]http://amstaff.civ.pl/forum/images/smiles/icon_cool.gif[/IMG] : [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img481.imageshack.us/img481/7079/matka8qu.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2726/napad6of.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img481.imageshack.us/img481/5728/nike1om.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img481.imageshack.us/img481/44/pragnienie9zb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img108.imageshack.us/img108/6203/szuflada8ge.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img481.imageshack.us/img481/701/wycieczka2kk.jpg[/IMG][/URL][/quote] ale super historie poprasze o wiecej :D !
  10. [quote name='evaxon']lizusy z was chlopaki i tyle :p a no bo widzisz Piotrze dzis bylam u lekarza :( i okazalo si eze mam wode w kolanku(tym operowanym) i musieli mi robic punkcje i sie okazalo ze tam jest mnustwo krwi :placz: i teraz cierpie ...z bólu wyrobic nie moge .. kolano znowu sztywne (a juz tak ladnie sie uginalo):shake:[/quote] uuu bidna hm co zrobilas z kolanem masz czwiczonka odpompowanie krwi z kolana ? ja mialem tak nie ras :) moje kolana byla jakby byly dwa w jednym hahah nic przyjemnego nosisz stabilizator ?:cool1:
  11. [quote name='PiotrekJ']Dokładnie XXL, dokładnie :p ...[/quote] nom :) ale cicho zaras ktos zarzuci mi ze slodze albo cos w tym stylu hahhah :D:p :cool1:
  12. [quote name='evaxon']nastepny:shake: a innych to chcecie ogladac:diabloti:[/quote] haha nom jasne pieknem trzeba sie nacieszyc ...
  13. [quote name='evaxon']wiem wiem :p i dobrze bedziemy dluzej mlodzi :D p.s-bys wlepij jakas fote:roll: XXL-za duzo tych twoich fot na fotce to nie ma:evil_lol:[/quote] hahah co za duzo to niezdrowo :P :)
  14. [quote name='evaxon']dziekuje:oops: haha nooo bez przesady :P ile mozna :evil_lol: jak bede miala jakies nowe to wlepie :);)[/quote] hhaha ja to mam dar przekonywania moje wszystki fotki sa na elmik.fotka.pl niechce mi sie ich tu wkleiac :) hahah wiec jak cos zapraszam na link :D:p :eviltong:
  15. :p [quote name='Alicjarydzewska']:p[COLOR=darkgreen][I][B]od razu widać ,że posiadasz bullowate stworzonko , bo to co napisałaś jest zgodne z prawdą :evil_lol:[/B][/I][/COLOR][/quote] hahah no jasne one wszystkie takie same :)
  16. [quote name='evaxon'][B]resuruss[/B] śliczniutka ta twoja dziewczynka a jakie oczka wielkie[B]:loveu:[/B] to ja jeszcze jedno swoje[B] :oops:[/B] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/6283/ja3yq.jpg[/IMG][/quote] ladne foto :) :) roskrecilas sie to dawaj koleine :D
  17. :p ;]fajne fotki ja bym je troszke inaczej ziterpretowal np to pierwsze spadaj to moje wyro a drugi no wkoncu sam sie wyciagne :P
  18. [quote name='anetta']dawno nie widzialam Lazy :cool1: Zazdroszcze tego toru :p[/quote] nie ma czego zazdroscic tor wyglada coras gorzej z miseisac na miesiac wandalizm ... ech :-( :eviltong:
  19. :p ;] ale super sa te fasolki ja chyba zamowie slonecznik :)
  20. [quote name='misiaczek']Ojjj....aby parapet się nie zarwał od tego czekania :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:. Synoptycy mówią,że w tym roku ma być długa zima ;).[/quote] hahah e tam pokasz ktorzy to , to tekila sie z nimi rosprawi :D
  21. [quote name='nathaniel'][CENTER][URL="http://img300.imageshack.us/my.php?image=ja12gg0fr.jpg"][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/7792/ja12gg0fr.th.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/quote] zamocne foto fajnie stylizowane :) nice tez takie chce :D :p
  22. [quote name='Greven']Brak odpowiedzi na SMS oznaczał, że nie chcieliście wedelka na spacerze? :-( :-( :-([/quote] a do kogo byl wyslany sms bo jesli do mnie to nie doszedl bo zmienilem sima i mam inny numer :D 512677664 ten jest swierzy ...:p
  23. [quote name='Daisunia']robi sie ;) wracajac z Chorwacji do domu [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/9291/pa0203752lk.jpg[/IMG] Pozdr.[/quote] fajne foto a buluzeczka prawie w dogomaniacich kolorkach hahah :) :p :cool1:
  24. [quote name='panienkabubu']A mogę dodać też swoje zdjęcie? :D [IMG]http://www.ben.aplus.pl/Ben/zdjecia/zkasia.JPG[/IMG] [IMG]http://www.ben.aplus.pl/Ben/zdjecia/Kasia.jpg[/IMG] [IMG]http://www.ben.aplus.pl/Ben/kasiaben.JPG[/IMG] :oops: :oops: :oops: :oops:[/quote] sadze ze mozesz :) nice smail :)
  25. [quote name='Daisunia']dzieki ;) ja ogolnie mowiac niefotogeniczna jestem[/quote] ja tez co zreszta widac na fotkach :D a mozna jakies foto bez psiaka ? :)bo tu sie zaslonilas psica :D:cool1: :p ;)
×
×
  • Create New...