Jump to content
Dogomania

XXL

Members
  • Posts

    1056
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by XXL

  1. [quote name='martavantos']HEJ :evil_lol: dobry pomysł pisanki w promocji z okazji Swiat Wielkanocy Ja moge zajac sie marketingiem:cool3: :evil_lol: KOszyczek Gratis![/quote] ee tam wtedy nalerzy podniesc ceny azeby nikt nie byl stratny kiedy daje sie cos gratis tak na prawde jest to albo prodkut ktorego nie dalo by sie w inny sposub sprzedac a magazynowany przysparzal by tylko klopoty ... :P a wiec jajeczka z koszyczkiem to jednyne 12.99 :P
  2. XXL

    Agrafka I jej Kijek :)

    [quote name='basiulka22tychy']jeszcze nie ma fotecz:mad: :mad:[/quote] ciocia lazy jeszcze nigdzie fotek niewrzucila wiec nie ma fotek jeszcze prosze o cierpliwosc drogie panie :D:p
  3. [quote name='Msand']No to bawcie się dobrze dzisiaj :cool3: Ja jednak nie dołącze ... byłam dzielna i nawet się wyszykowałam do wyjścia, ale od samego rana bobas uciska mi na żołądek i niestety nie przestaje :mad: także psu zostala opcja wychodzenia na krótkie spacery ... a pani pobyt w łózku na wyciągniętych plecach. :roll:[/quote] hm moze bobasek ma klastrofobie i tez chce juz isc na spacer hahaha :) :p
  4. [quote name='Daisunia']ja z daisuchą ;) [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/4006/p52400218ff.jpg[/IMG][/quote] a tu pani na przekretach zaslania sie psica :) nie ladnie nie ladnie rozszyfrowalem cie :) hahahahaha (nie nom ladne foto :) )
  5. [quote name='an3czka'][COLOR=navy][I][B]Witaj Ala![/B][/I][/COLOR] [COLOR=navy][I][B]Jak tak można "takiemu" samcowi wyciąć jego znak rozpoznawczy??:nono: [/B][/I][/COLOR] [COLOR=navy][I][B]Bardzo proszę o przywrócenie klejnotów na swoje miejsce:lol:[/B][/I][/COLOR][/quote] haha cenzura niezle :) widze ze albo ala teras dba o mladziez z dgm albo chce zarobic na kleinotach ozziego alu zrub tak jesli ktos chce jajka ozulca niech wykupi pakiet pro ozzi za 9.99+vat :) i nawet na tym skorzystasz :):cool1:
  6. [quote name='evaxon']hehe Piotrze a co nie podobna jestem do tej dzidzi co wyslalam wczesniej :D oj XXL a ty myslisz ze ja posiadam takie fotki :roll: ;)[/quote] oj nie udawaj kazda pani ma seti fotek :D:cool1:
  7. info standard P.kasprowicza wybieg godz start 10-P.kasp-10.30-11 wybieg :D
  8. [quote name='evaxon']haha to mialo byc naturalne zdiecie z zaskoczenia:lol: (oczywiscie wczesniej wiedzialam ze bedzie robione ;) )[/quote] ŁEEEE to ja chce takie foto z full zaskoczenia :) ;) ale wredota jestem :D
  9. [quote name='evaxon']no dobra.... bedąc małym berbeciem bylam ladniejsza:placz: prawie nie pozowane zdiecie;) [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/1152/im000984gkopia4nl.jpg[/IMG][/quote] prawie nie pozowane tzn ?
  10. [quote name='evaxon']hihi no ba :cool1:[/quote] hahah ok dosc tego cwaniakowania eva dawaj fotki :D i to migiem :D;)
  11. [quote name='asiunia']Hej!! Metka ogladala Straszny Film What's uuuuuuuu:evil_lol:upppppppp[/quote] hahaha dobre :) a wiec mecia whats uppppppppppppppppppppp :P
  12. [quote name='evaxon']juz znalazlam :D hehe :cool1:[/quote] a mowilem :) zdolniacha z ciebie :D:cool1: :lol: :p
  13. [quote name='Vectra']chyba Wielkanoc niebawem bo co galeria to o jajkach piszą :cool3: :cool3:[/quote] hahahhahahah :lol: :lol: :lol:
  14. ooo eva pociesze cie kto szuka nie bladzi wiec :) nie podawaj sie :D:lol: :p
  15. XXL

    B.J Gold Bonzo

    spoko fotkia ale jedno pytanie czemu nie zjawilas sie jeszcze na spotkaniu dgm w szcz...:P?:cool1:
  16. [quote name='Alicjarydzewska']:pwyszło na to że ty z Asiunią mieliscie 6 dzieci :evil_lol:[/quote] ala nom widzisz plodna z nas para hahahah :):cool1: ;) a co do wieku to ja chce miec znowu 7 lat :) zycie bylo takie proste :D
  17. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol:ja wiem , ja wiem ;) Cześć Pączusiowi Pogromcy :p[/quote] hahaha ala ty wiesz ale ty nie powiesz nikomu :D:diabloti: ;)
  18. [quote name='asiunia']Hej!! Masz watpliwosci?[IMG]http://www.tvpup.com/asecondChance/RottieLeftAngel.jpg[/IMG][/quote] zadnych :)
  19. [quote name='asiunia']Hej!! Pare fotek-nie bardzo aktualnych ale cos ostatnio czasem nie dysponuje:oops: [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/3198/np19020423mq.jpg[/IMG] [/quote] wow asia motka jest aniolkiem ? super foto :) pozdrawiam :)
  20. [quote name='Alka']Dzień dobry !:multi: XXL , najgorzej spróbować, potem kuszą następne...:evil_lol: a Ty niemiałeś czasem diety ?:evil_lol:[/quote] hahah nom powiedzmy ze zmiescilem sie w diecie :) :eviltong: ewentualnie ciutke ja przekroczylem :D :cool1: ale cii niech nikt nie wije :D
  21. [quote name='carragan']Konkurencja Bocelli'emu rosnie....;) :lol: powiedz AAAa :):p car pozdrawiam
  22. [quote name='Gosiek'][SIZE=4][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen]cześć Ala[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE] Tuffcio tez wczoraj kawałek pączusia dostał? Do nas jeszcze po 20 teściowie z całym talerzem pączków przyszli..... dziecko było przeszczęśliwe ;) ale potem mówiła że ją brzuch boli :diabloti: .. i tak sie nie nauczy.. słodycze dla niej dobre zawsze i wszędzie :lol:[/quote] e nom a bo to tylko dla dzieci .... :) hahah :cool1: ;) ja wczoraszy dzionek zaczylem z 4 na koncie :) slaby jestem ale mialem nie zjesc anijednego hahahah;D
  23. [quote name='Cimi']Witam Cię Alu R. :multi: Ofuuu :evil_lol:. Moja rodzinka tym się zajada, a ja z bratem to dziwolągi i dużo takich rzeczy nie jemy :lol: I czysta :evil_lol:[/quote] hyhy e tam coras wiecej panow uznaje ze mozna sie swietnie bawic bez % :) :cool1:
×
×
  • Create New...