Jump to content
Dogomania

DużyCP

Members
  • Posts

    232
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DużyCP

  1. Fajny ten Gucio!! widać że miał radochę :Dog_run:
  2. fajne 3 rudzielce. tylko 1 na wspomaganiu (kubraczek)
  3. dzięki [U]dorotal :multi: [/U]
  4. a ja jak zwykle o Briardziki proszę :modla: (FCI-113)
  5. [quote name='sota36']Reczniczek nie spada, bo jest przypiety... klamerkami :)[/quote] do Gucia ??
  6. fajne szczeniory :lol:
  7. :klacz: dla pary TT
  8. bongobongo dziękiiiii:lol:
  9. Bardziej mi zależy na płowych ale jesli możesz to oba :lol:
  10. Brawa dla wszystkich startujących :klacz: można prosić o stawkę Briardów (FCI113), :modla: tak w wolnej chwili :bye:
  11. [FONT=Comic Sans MS]Taniec z psem?[/FONT]:roll: [FONT=Comic Sans MS]JA czyli Pan Pies[/FONT] piłką jest z nim zawsze, nawet jak śpi
  12. dorotal gratulacje:thumbs:
  13. [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red][B]Agata i Orton[/B] brawoooooo nasi[/COLOR][/FONT]:Poland: Teraz Orton ma czas na zasłużone :B-fly: ATy na świetowanie :drink1: :hand:
  14. :klacz:[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Graaaaatulacje[/COLOR][/FONT] :klacz: i jak zwykle, o stawke Briardów (FCI113) prosimy :modla::modla::modla:
  15. Ja też jestem ciekawy;-)
  16. [SIZE=3]Dzięki za Briardy ( chyba :thinkerg: brak) Bardotka :-D[/SIZE] [SIZE=3]jeszcze raz gratki :klacz: [/SIZE]
  17. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]Gratulacje dla nowego Ch.Rus.[/COLOR][/SIZE][/FONT] :klacz: a Briardy jekieś były???
  18. Dzieki, Dzięki Nasi też tam byli
  19. a jak zwykle usmiecham się :lol: o stawke Briardów (FCI113)
  20. Wymagane są podwójne ostrogi pozdrowienia z Gdyni
  21. Dzięki :hand:
  22. Dorotal za :terazpol: Zagreb :klacz: :klacz: :klacz: i jeszcze raz :klacz: :klacz: :klacz:
  23. ja tak nieśmialo o Briardy pytam (stawka) :modla:
  24. planu tez nie mam ale może to pomoże ? [url]http://guide.kaliningrad.net/map[/url]
  25. my też czekamy
×
×
  • Create New...